صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: دانشجوياني كه منتظر دريافت ويزا هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/ دانشگاه خواحه نصیر

پیش فرض پاسخ : دانشجوياني كه منتظر دريافت ويزا هستند

سلام. من متوجه شدم که تصمیم 26 جون اتخاذ شده و با مراجعه به سفارت مشخص شد که کارت اقامت صادر شده اما هنوز نرسیده ایران.
    شما هم در سایت اداره مهاجرت سوئد شماره case number که با شماره 51 شروع میشه و 7 رقمی هست را چک بفرمایید. مینویسه که تصمیم اتخاذ شده یا خیر

Junior Member

سلام
    من امروز رفتم سفارت ببینم نتیجه ی تصمیم گیری رو . از دم گیت زنگ زدن به داخل بعد اقای دم گیت گفت برو تو برا انگشت نگاری . گفتن دو تا سه هفته دیگه کارتت میاد .

سلام
    من امروز تو سایت مهاجرت دیدم که بالاخره تصمیم گرفتن و به سفارت ایمیل زدم ، گفتن کارتت آماده شده و 2-3 هفته بعد میرسه ایران.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی - دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط toufan2016 نمایش پست ها
    سلام
    من امروز تو سایت مهاجرت دیدم که بالاخره تصمیم گرفتن و به سفارت ایمیل زدم ، گفتن کارتت آماده شده و 2-3 هفته بعد میرسه ایران.
    دوست عزيز ممكنه بفرمايين چه تاريخي براي ويزا اقدام كردين؟ آنلاين درخواست رو ثبت كردين يا حضوري؟

من 13 اردیبهشت اقدام کرده بودم به صورت حضوری از سفارت.

Junior Member

سلام. من 31 may به صورت آنلاين براي ويزاي تحصيلي master اقدام كردم، حدود 5-6 هفته بعد يكسري سوالات از من پرسيده شد كه جواب رو براشون ايميل كردم. ولي هنوز هيچ خبري نيست. واسه اداره مهاجرت هم ايميل زدم ولي گفتن applicationهاي مربوط به study داره با highest periority بررسي ميشه. كلاساي من 2 هفته ديگه شروع ميشه ولي هنوز حتي ويزا هم صادر نشده. من شنيدم كه تازه 2-3 هفته هم بعد از صدور ويزا براي ارسال ويزا به ايران و كاراي بيومتريك طول ميكشه. خيلي نگرانم. كسي اطلاعي داره يا مورد مشابه. دوستان كسي ميدونه بايد چكار كنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی - دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط Neg89 نمایش پست ها
    سلام. من 31 may به صورت آنلاين براي ويزاي تحصيلي master اقدام كردم، حدود 5-6 هفته بعد يكسري سوالات از من پرسيده شد كه جواب رو براشون ايميل كردم. ولي هنوز هيچ خبري نيست. واسه اداره مهاجرت هم ايميل زدم ولي گفتن applicationهاي مربوط به study داره با highest periority بررسي ميشه. كلاساي من 2 هفته ديگه شروع ميشه ولي هنوز حتي ويزا هم صادر نشده. من شنيدم كه تازه 2-3 هفته هم بعد از صدور ويزا براي ارسال ويزا به ايران و كاراي بيومتريك طول ميكشه. خيلي نگرانم. كسي اطلاعي داره يا مورد مشابه. دوستان كسي ميدونه بايد چكار كنم؟
    من هم دقیقا وضعیت شما رو دارم
    در تاریخ 25 may اقدام کردم و 27 june ایمیلی فرستادن برای اطلاعات تکمیلی، اما هنوز خبری نیست (با وجود تماسهای پیاپی خودم و دانشگاه)

دوستانی که برای سوئد اقدام کردن این کشور برای مقطع لیسانس راحت ویزا میده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra202 نمایش پست ها
    من هم دقیقا وضعیت شما رو دارم
    در تاریخ 25 may اقدام کردم و 27 june ایمیلی فرستادن برای اطلاعات تکمیلی، اما هنوز خبری نیست (با وجود تماسهای پیاپی خودم و دانشگاه)
    يعني دانشگاه هم با اداره مهاجرت تماس گرفته؟ دانشگاه در جريان نيومدن ويزاتون هست؟ مشكلي براي اينكه دير برسيد ندارن؟

Junior Member

من ۲۸ می اقدام کردم برای مستر اما در25 july در سفارتخانه مصاحبه کردم.اما جواب اقامت من ۶ اگوست متاسفانه منفی شد من همراه با همسر و دو فرزندم اقدام کرده بودم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)