صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 49

موضوع: دانشگاه اوزیئین (ozyegin University) و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : دانشگاه اوزیئین (ozyegin University) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsa92 نمایش پست ها
    دانشگاه در بخش آسیایی استانبول هست. کمی از مرکز شهر دوره. تماما انگلیسی هست و بچه ها با همین مدرک تونستن بدون نیاز به امتحان تافل برای دکترا در کانادا اقدام کنن. دانشگاه خصوصیه و میزان فاند هم معمولا در رشته های مهندسی بچه هایی که پذیرش میگیرن بین پونصد تا هزار لیر به عنوان TA میگیرن و از شهریه معاف هستن. جدای از اسکولارشیپ دانشگاه، فاند بیشتر هم اگر استاد پروژهای دولتی داشته باشه امکان پذیره و معمولا میزان اون فاند ها 1500 لیر هست.
    ممنون محمد
    ایا اون 1500 دلار جدای از اون اسکولارشیپه؟ اخه من شنیدم فاندهای توبیتاک که استاد میده زیاده. پس این دانشگاه نسبت به دانشگاههای خصوصی دیگه کم پول میده ولی تازگیا اسمش زیاد شنیده میشه به اونطور که برادر من میگفت. پس تماما انگلیسی باشه ارزش داره.
    بعد به ایمیل ها جواب میدن یا مثل اون یکیا هست؟

Junior Member mohammadsa92 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ECE-University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    ممنون محمد
    ایا اون 1500 دلار جدای از اون اسکولارشیپه؟ اخه من شنیدم فاندهای توبیتاک که استاد میده زیاده. پس این دانشگاه نسبت به دانشگاههای خصوصی دیگه کم پول میده ولی تازگیا اسمش زیاد شنیده میشه به اونطور که برادر من میگفت. پس تماما انگلیسی باشه ارزش داره.
    بعد به ایمیل ها جواب میدن یا مثل اون یکیا هست؟
    این 1500 همون فاند توبیتاک هست که شما میگید که برای دکترا 1800 هست البته بگم که توبیتاک های جدید 2300 و 2500 لیر هستن. این فاند کامل مستقل از فاند دانشگاه هست و اینکه یکیش رو بگیری رو دیگری تاثیری نداره هستن بچه هایی که هر جفت رو دارن. نمیدونم واقعا بقیه دانشگاه ها برای TA چه مقدار فاند میدن ولی بنظرم اکثرا در همین رنج هستن. برای گرفتن پذیرش قطعا باید به استاد ایمیل بدید و بدون تماس با استاد خیلی شانسی ندارید. استاد اگر دانشجو بخواد حتما جواب میده. لطفا قبل از اپلای این پست رو در نظر داشته باشید.

ویرایش: دقت کنید که اعداد به لیر هستن نه دلار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    METU

سلام و ممنون بابت این اطلاعات
    پس اگر استاد قبول کنه دانشگاه پذیرش میده؟
    در صورت پذیرش گرفتن معاف از شهریه میشیم با 500-1000 فاند ماهانه؟ خوابگاه چطور؟ هزینش ؟ ایا فاند شامل خوابگاه میشه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

این 1500 همون فاند توبیتاک هست که شما میگید که برای دکترا 1800 هست البته بگم که توبیتاک های جدید 2300 و 2500 لیر هستن. این فاند کامل مستقل از فاند دانشگاه هست و اینکه یکیش رو بگیری رو دیگری تاثیری نداره هستن بچه هایی که هر جفت رو دارن. نمیدونم واقعا بقیه دانشگاه ها برای TA چه مقدار فاند میدن ولی بنظرم اکثرا در همین رنج هستن. برای گرفتن پذیرش قطعا باید به استاد ایمیل بدید و بدون تماس با استاد خیلی شانسی ندارید. استاد اگر دانشجو بخواد حتما جواب میده. لطفا قبل از اپلای این پست رو در نظر داشته باشید.

ویرایش: دقت کنید که اعداد به لیر هستن نه دلار
    خیلی متشکر
    یکب از دوستان در مورد دانشگاه توب انکارا گفت 1800 میدن واسه مستر و تازگیا 2000 میکنن! خود دانشگاه کوچ koc واقعا فاند خوبی میده ولی تا جایی که میدونم واسه ارشد خیلی سخت فاند میدن. برادر من اینیل زد واسه مستر استاد گفت رزومت خوبه واقعا ولی دکترا میخوایم اینجا!
    خود اوزیگین اگه انگلیسی باشه تمام رشته ها و اسکولارشیب 500 لیر تا 1000 لیر بده و تولیتاک هم یکی بتونه بگیره قبل اومدن خوبه. استانبول هزینه ها فک کنم بالاتر باشه.
    البته بعید میدونم اون دو تا فاند رو با هم بدن چون یکبش که ta هست معمولا اگه کسی پروره بگیره خوب اون رو نمیدن مگر اینکه اون ta نباشه و اسکولارشیپ معمولی
    ویرایش توسط apply1361 : July 31st, 2016 در ساعت 08:50 PM

رشته و دانشگاه
    ECE-University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط sydkian نمایش پست ها
    سلام و ممنون بابت این اطلاعات
    پس اگر استاد قبول کنه دانشگاه پذیرش میده؟
    در صورت پذیرش گرفتن معاف از شهریه میشیم با 500-1000 فاند ماهانه؟ خوابگاه چطور؟ هزینش ؟ ایا فاند شامل خوابگاه میشه؟
    من رشته های مهندسی رو اطلاع دارم. تا جایی که من دیدم همه دانشجوهای ارشد و دکتری قبل از اپلای با استاد به نتیجه رسیدن. اکثر دانشجوهای تحصیلات تکمیلی که من در رشته مهندسی دیدم در ازای TA معاف از شهریه هستن و دانشجوهای تمام وقت که خارجی هارو شامل میشه تا جایی که من دیدم 500 تا 1000 لیر فاند میگیرن. در صورتی که استاد فاند دولتی نداشته باشه در اکثر اوقات همون هزار لیر رو به دانشجو میدن. برای خوابگاه میتونید از 500 لیر فاند صرف نظر کنید و در ازاش خوابگاه بهتون تعلق میگیره. باز هم تاکید میکنم قبل از اقدام این پست رو در نظر بگیرید.

رشته و دانشگاه
    ECE-University of Ottawa

خیلی متشکر
    یکب از دوستان در مورد دانشگاه توب انکارا گفت 1800 میدن واسه مستر و تازگیا 2000 میکنن! خود دانشگاه کوچ koc واقعا فاند خوبی میده ولی تا جایی که میدونم واسه ارشد خیلی سخت فاند میدن. برادر من اینیل زد واسه مستر استاد گفت رزومت خوبه واقعا ولی دکترا میخوایم اینجا!
    خود اوزیگین اگه انگلیسی باشه تمام رشته ها و اسکولارشیب 500 لیر تا 1000 لیر بده و تولیتاک هم یکی بتونه بگیره قبل اومدن خوبه. استانبول هزینه ها فک کنم بالاتر باشه.
    البته بعید میدونم اون دو تا فاند رو با هم بدن چون یکبش که ta هست معمولا اگه کسی پروره بگیره خوب اون رو نمیدن مگر اینکه اون ta نباشه و اسکولارشیپ معمولی
    پست قبلی رو که جواب دادم بخونید ممکنه بخشی از سوالاتونو جواب داده باشم. این دو فاند جدای از هم هست و بستگی به استاد داره بعضی استادا فاندارو تقسیم میکنن ولی هستن مواردی که هم از دانشگاه فاند میگیرن هم فاند توبیتاک از استاد همه اینا بستگی به استاد موقعیت های خالیش و بودجه ای که در اختیار داره.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پست قبلی رو که جواب دادم بخونید ممکنه بخشی از سوالاتونو جواب داده باشم. این دو فاند جدای از هم هست و بستگی به استاد داره بعضی استادا فاندارو تقسیم میکنن ولی هستن مواردی که هم از دانشگاه فاند میگیرن هم فاند توبیتاک از استاد همه اینا بستگی به استاد موقعیت های خالیش و بودجه ای که در اختیار داره.
    ممنون
    اون پست رو چرا تاکید میکنید روش؟ کسی که هدفش برگشت نیست چه فرقی داره ممتاز باشه یا اصلا نباشه اون لیست کاملا بی قاعده هست

رشته و دانشگاه
    ECE-University of Ottawa

ممنون
    اون پست رو چرا تاکید میکنید روش؟ کسی که هدفش برگشت نیست چه فرقی داره ممتاز باشه یا اصلا نباشه اون لیست کاملا بی قاعده هست
    برای آقایانی که مشمول هستن اگر دانشگاه مورد پذیرش وزارت علوم نباشه امکان خروج از کشور وجود نداره. بعلاوه خدمات دانشجویی مثل ارز دانشجویی بهشون تعلق نمیگیره.

دوستان قصه رشته مدیریت کمی فرق داره.من قبل از ددلاین ها به دو سه استاد پیام دادم و یک جواب مشترک از همه رفتم کمیته تصمیم می گیره.نا امید بودم اما بهم ایمیل دادن واسه مصاحبه و بعد مصاحبه با استاد لینک شدم.اما الان هر چی میگم تا کی وقت دارم تافل رو ارائه بدم میگه اگر قبول شی باید موقع ثبت نام مدرک زبانت آماده باشه.البته واقعا استاد بی ربطی واسه من انتخاب کردن.من گرایشم بازاریابی بود استاد استراتژی میگه من از تو خوشم اومده چون من در زمینه تکنولوژی در سازمان کار میکنم و چون لیسانس شما برق بوده به درد کار من می خورید.حالا والا از خدامه با فاند بگیرم من تغییر گرایش میدم.اما من چون قبل مصاحبه ایشون رو نمی شناختم همون اول کار که پرسید راجب مقالاتت توضیح بده من همش راجب مارکتینگ صحبت کردم و علاقم به این گرایش.والا دیگه نمی دونم چی بشه

ممنون
    برای آقایانی که مشمول هستن اگر دانشگاه مورد پذیرش وزارت علوم نباشه امکان خروج از کشور وجود نداره. بعلاوه خدمات دانشجویی مثل ارز دانشجویی بهشون تعلق نمیگیره.
    و اینکه همیشه باید سعی کرد بخشی از پل های پشت سر را نگه داشت.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)