نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member

پیش فرض پاسخ : متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

شماها که همگي خودتون نوشتين، چطوري به استاد گفتين که اين کارو خودتون انجام مي دين؟ (غير از استادا که خودشون پيشنهاد ميدن) يه جوري که طرفم احساس نکنه که شما مي خواين سو استفاده کنين؟ از اول با نوشته خودتون رفتين سراغش؟ چجوري؟
    (من يکي از استادام که به نظر خوب ميومد، فرمها رو که ديد، گفت فرم ها رو پر نمي کنم! هر چي من خواهش کردم و گفتم، گفت که مشکل اوناست که قبول نمي کنن!!!! ???)

Junior Member

من که رفتم واسه ریکام پیش استادام..همشون گفتن خودت بنویس ..منم نوشتم و بردم واسه امضا...به جز یکی که قضیه رو خیلی جدی گرفته بود و میگفت من بخاطر این نوشته ها مسئولم..نمیتونم غلو کنم.. ما هم گفتیم راضی به زحمت نیستیم و خداحافظ..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh12 نمایش پست ها
    من که رفتم واسه ریکام پیش استادام..همشون گفتن خودت بنویس ..منم نوشتم و بردم واسه امضا...به جز یکی که قضیه رو خیلی جدی گرفته بود و میگفت من بخاطر این نوشته ها مسئولم..نمیتونم غلو کنم.. ما هم گفتیم راضی به زحمت نیستیم و خداحافظ..
    نغمه جان نامتو چه جوری نوشتی ، منظورم اینه چقدر از خودت گفتی...؟!!

آخه استاده منم گفته خودت بنویس ، نمی دونم در چه حد از خودم بنویسم که استاده

نگه چه طرف خوشحال و از خود راضیه !!

ممنون از کمکت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

یکی از استادام گفت خودت هر چی می خوای بنویس اصلا هم لازم نیست برام توضیح بدی چی نوشتی و منم اصلا نگاه نمی کنم و فقط امضا می کنم. دمش گرم.

یکی دیگه هم خودش نوشت بعد داد به من که اگر می خوام چیزی بهش اضافه کنم یا جاییش رو درست کنم.

بقیه ها خودشون زحمتش رو کشیدن و خیلی هم خوب بود. خدا رو شکر.

آهان یه تجربه منفی هم داشتم. یکی از استادا گفت برو sop و CV ت رو برام بیار ببینم. بعد هم نشست کامل خوند و ادیتش کرد که البته از این بابت خیلی خوب شد. بعد گفت بذار اینا اینجا باشه برات بنویسم. یک ماه و نیم گذشت و هر چی رفتم سراغش گفت هنوز ننوشتم. آخرش من اون جاهایی که باید آنلاین ریکام می نوشت و معرفیش کرده بودم اسمش رو عوض کردم و یکی دویگه رو نوشتم. البته بعد از دو سه بار یاداوری ایمیلی که ددلاین داره نزدیک می شه و دیگه فرصت برام نمونده. ولی بعد از اون خیلی خیلی برخوردش باهام بد شده و جواب سلامم رو هم نمی ده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)