نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 18 از 36 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد با فوق لیسانس اعتبار دارد؟

میشه از استادی که دکتره ولی تو دانشگاه خودمون نیست ریکام بگیریم؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد با فوق لیسانس اعتبار دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_soad نمایش پست ها
    میشه از استادی که دکتره ولی تو دانشگاه خودمون نیست ریکام بگیریم؟
    اگه باهاشون درس داشتین میشه.
    البته اگه نداشتینم قانوناً نمیشه اما غیر قانوناً با موافقته خود استاد میشه یه کارایی کرد.
    اما تا میشه راه راست رو انتخاب کنید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

پیش فرض پاسخ : ریکام از دانشجو دکترا؟!

احتمالا برای جواب دادن به این پست خیلی دیره اما به هر حال می تونه برای بقیه دوستان مفید باشه

من امروز یک LOR ازدانشجویی خارجی دیدم که از یک دانشجوی دوره دکترا که تازه امتحان جامع داده بود گرفته بود و برای خودم جالب بود . در ضمن برای اپلای دکترا هم بود. این طور که من فهمیدم زیاد مهم نیست کی LOR را می نویسه مهم چیزهایی هست که می شه ازش درباره شما فهمید. اما بعضی ها اینو نمی دونن و توی متن به شایستگی های خود استاد نویسنده نامه اشاره می شه و اصلا یادشون میره باید برای متقاضی توصیه نوشت نه استاد!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

من همه Recommendation Letter هام رو به اساتیدم گفتم که آنلاین ارسال کنند. البته اون دانشگاه امریکایی کلاس کاریش طوریه که به اساتید notification ارسال می کنی و حتما باید اساتید وقت پر کردنشو داشته باشن. ضمنا لطفا سعی نکنید با جملات کذب کمیته پذیرش یا اساتید خارجی رو گول بزنید چرا که اونا هم یه پا روانشناسند و همیشه صداقت سرمنزل نهایی امور است.

Junior Member

تازه جالب تر اینکه از روی خوس شانسی، دو تن از اساتید من فارغ التحصیل انگلیس بودند و یکی شونم تازه کانادا بود که توصیه نامه ها رو ارسال کرد. هر چند من کلاسهای حل تمرینشونو داشتم و بسیار دانشجوی فعالی بودم ولی خدا میدونه که چی نوشتند؟!

كاملا بستگي به استاد داره ولي تجربه من نشون ميده كه اكثر اساتيد ترجيح ميدن دانشجو خودش متنشو آماده كنه و اونا نظر ميدن و امضا مي كنند. بعضي ها هم كه اصلا نخونده فقط امضا مي كنند! ولي اگه دانشگاه شما علاوه بر recommendation letter از استاد يك assessment form هم بخواد كه براي شما پر كنه (كه معمولا به صورت آنلاينه)، استادا بيشتر ترجيح ميدن كه اون فرمو خودشون پر كنند تا شما!

من که تمام نامه هام رو اساتید نوشتند. البته به من هم نشون میدادند و من هم باهاشون در مورد غلطهای احتمالی املایی و یاگرامری صحبت میکردم.
    بعد از این پروسه اونها نامه رو امضای الکترونیکی می کردند و از طریق ایمیل خودشون میفرستادند.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

بهترین کار اینه که الااقل از تمپلت های اساتید استفاده کنید و بعد اونا تغییراتی بدند- خیلی ها رو دیدم که بخاطر عدم تجربه و صرفا به اسم داشتن یه ریکام انچنان اغراق امیز الکی نوشتن و یا به فارسی فکر کردند و به انگلیسی ترجمه کردند که متنی بسیار ضعیف داره و بجای یه نقطه قوت تازه باعث ضایع شدن کل فایل میشه
    راستی یه چیزی-متاسفانه گاهی خود اساتید هم خیلی بلد نیستند اونجور که باید بنویسند که دیگه من از همین جا خیلی ممنونم ازشون -نمیشه هم گیر داد گاهی

Junior Member

من یه جایی دیدم نوشته بود Recommendation Letter From your teacher or employer ، می خواستم بدونم من که 5 سال از فارغ التحصیلیم می گذره و 3 سال سرکار مرتبط با رشته ام هستم چی کار کنم؟ چه جوری اساتید 5 سال پیشم رو پیدا کنم؟ می تونم از Employer خودم نامه بگیرم؟

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi3261 نمایش پست ها
    من یه جایی دیدم نوشته بود Recommendation Letter From your teacher or employer ، می خواستم بدونم من که 5 سال از فارغ التحصیلیم می گذره و 3 سال سرکار مرتبط با رشته ام هستم چی کار کنم؟ چه جوری اساتید 5 سال پیشم رو پیدا کنم؟ می تونم از Employer خودم نامه بگیرم؟
    بله میتونید چون emplpyer هم گفته شده
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)