نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 21 از 36 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KHAJE NASIRODDIN TOOSI UNIVERSITY(K.N.T.U) B.Sc. in Electrical Engineering Major in Power

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter از اساتید دانشگاههای دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون باید شرحی از ارتباطش با شما بده و مثلا پروژه هائی رو که با هم انجام دادید رو تشریح کنه. البته اگر واقعا کارمشترکی انجام نداده اید بعید میدونم هیچ
    استادی در کانادا حاضر بشه اعتبار خودش رو بخطر بندازه و نامه الکی بده. درهرحال ارزش یک همچین نامه ای در حد کسی که شما رو شخصا میشناسه و کارتون رو از نزدیک دیده نیست.
    بنظر من از همون استادهای فوق و دانشجوی دکترا هم نامه بگیرید.

سلام
    1-فکر نکنم استادی از کانادا اعتبارش رو نادیده بگیره واسه کسی که 10 ساله باهاش کار نکرده.واسه اینکه جواب بگیری خودت رو بذار جای اون استادی که تو کاناداست.آیا به خاطر یه نفر که نمیشناسیش ریسک میکنی؟
    2-از همون استاد های خودت که تورو بهتر می شناسن نامه بگیر
    3-موفق باشی

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام
    من یکی از فامیلام الان حدود 35 سال هست که آمریکا زندگی می کنه. هم رشته ی من هست و سابقه تدریس در دانشگاههای آمریکا رو هم داره. اون مدیر یک شرکت بزرگ تو آمریکاست که پروژه های بین المللی در زمینه رشته ی من می گیرن. در یک کلمه طرف خداست. در زمینه رشته ی من کتاب نوشته و مقاله داره. البته من تا حالا هیچ خواسته ای ازش نداشتم می خواستم بپرسم اون می تونه واسم RL بنویسه رو این حساب که من بر اساس رابطه ی فامیلی می شناسمش و یه سری جملاتی پیرامو صلاحیت اخلاقی و اینکه آدم فعالی هست و از جور چیزا؟
    Never Say Never

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از فامیلام الان حدود 35 سال هست که آمریکا زندگی می کنه. هم رشته ی من هست و سابقه تدریس در دانشگاههای آمریکا رو هم داره. اون مدیر یک شرکت بزرگ تو آمریکاست که پروژه های بین المللی در زمینه رشته ی من می گیرن. در یک کلمه طرف خداست. در زمینه رشته ی من کتاب نوشته و مقاله داره. البته من تا حالا هیچ خواسته ای ازش نداشتم می خواستم بپرسم اون می تونه واسم RL بنویسه رو این حساب که من بر اساس رابطه ی فامیلی می شناسمش و یه سری جملاتی پیرامو صلاحیت اخلاقی و اینکه آدم فعالی هست و از جور چیزا؟
    میتونه ولی اگر سابقه مشخص کار کردن با شما نداشته باشه توصیه نامه اش ارزش چندانی نخواهد داشت. سابقه آشنایی کافی نیست.

ApplyAbroad Veteran

بچه ها من با یک استاد در ژاپن بیش تر از 1 ساله که دارم کار می کنم. اخیرا هم با هم یک مقاله دادیم. یعنی مقاله واسه من بود ایشون فقط زحمت ریوایز اون رو کشید. البته ریوازی که بعد از 1ماه اجازه Submit مقاله رو بهم داد.. خوداییش بیشتر از استاد خودم تو ایران زحمت کشید.. حالا سوال اینه که به نظرتون بگم واسم RL بنویسه..؟ بعد اینکه چه طوری این نامه رو ازش بگیرم؟ بگم PDF کنه بفرسته یا خودش تو پاکت مهر شده پست کنه واسم؟؟ البته ایشون دست به پستش خوبه.. تا حالا چند بار با پست هوایی واسم مقاله فرستاده.. ولی مزیت PDF اینه که اگه بخام چند جا اپلای کنم میتونم پرینت بگیرم بفرستم..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد دوره لیسانس برای اقدام برای PhD ؟

توصیه نامه اکثر دانشگاه هایی که من باهاشون سروکار دارم فقط online هست. یعنی به خود رفرنس میل میزنن. امیدوارم اونا خوب بنویسن برام. من یه سوال دارم میشه از یه دانشجوی دکترا توصیه نامه گرفت؟

Junior Member

سلام
    ببخشید من یه سوالی داشتم (اگه تکراری شرمنده وقت نکردم زیاد بگردم) میشه از استادای دانشگاهای دیگه ریکام گرفت یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید البته من میخوام واسه فوق اقدام کنم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedali نمایش پست ها
    توصیه نامه اکثر دانشگاه هایی که من باهاشون سروکار دارم فقط online هست. یعنی به خود رفرنس میل میزنن. امیدوارم اونا خوب بنویسن برام. من یه سوال دارم میشه از یه دانشجوی دکترا توصیه نامه گرفت؟
    اگر آنلاین باشه دیگه پس نیازی به سربرگ دانشگاه و مهر و این چیزا نیست دیگه؟
    یعنی فقط به استاد ایمیل میزنن و استاد در اون ایمیلی که دریافت کرده در مورد دانشجو توضیح میده و send میکنه؟ منظورتون اینه؟ واسه کدوم دانشگاها اینطوریه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiMJV نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یه سوالی داشتم (اگه تکراری شرمنده وقت نکردم زیاد بگردم) میشه از استادای دانشگاهای دیگه ریکام گرفت یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید البته من میخوام واسه فوق اقدام کنم.
    درود
    والا این سوال منم هست چون سه سال پیش فارغ التحصیل شدم و استادایی که منو خوب میشناختن الان از دانشگاهی که فارغ التحصیل شدم رفتن ... حالا نمی دونم اگه پیداشون کنم و واسم توصیه نامه بدن مشکلی پیش نمیاد؟
    اگه اطلاعی به دست آوردین به منم بگین

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    درود
    والا این سوال منم هست چون سه سال پیش فارغ التحصیل شدم و استادایی که منو خوب میشناختن الان از دانشگاهی که فارغ التحصیل شدم رفتن ... حالا نمی دونم اگه پیداشون کنم و واسم توصیه نامه بدن مشکلی پیش نمیاد؟
    اگه اطلاعی به دست آوردین به منم بگین
    حیر. لازم نیست حتما استاد تو دانشگاهی باشه که شما توش درس خوندید!!! باید فقط بشناستتون. و توی فرم های ریکام اگه نگاه کنید مطمئن خواهید شد چه مواردی نیاز هست استاد بدونه و پر کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    اگر آنلاین باشه دیگه پس نیازی به سربرگ دانشگاه و مهر و این چیزا نیست دیگه؟
    یعنی فقط به استاد ایمیل میزنن و استاد در اون ایمیلی که دریافت کرده در مورد دانشجو توضیح میده و send میکنه؟ منظورتون اینه؟ واسه کدوم دانشگاها اینطوریه؟
    آره. ظاهرا میل میزن و یه یوزر/ پسورد میدن بهشون. اونام میرن یه فرمی رو آنلاین پر میکنن. واللا اون دانشگاهایی که من روشون کار میکنم اکثرا آنلاین هست ریکامشون. ولی استادا همشون میگن ما 1-2 بیشتر وقت نمیکنیم براتون ریکام پر کنیم. اینه که میخوام بدونم میشه دانشجوی دکترا ریکام بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)