نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد با مدرک فوق لیسانس

من اصلا برام توصیه نامه گرفتن مقدور نیست
    چکار کنم؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

ديگه اين مشكليه كه بايد برطرفش كنين
    بديد دوستاتون بنويسن براتون
    شاد باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    من اصلا برام توصیه نامه گرفتن مقدور نیست
    چکار کنم؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام، یه استادی که من تو مقطع کارشناسی باهاش درس داشتم الان خودش رفته آمریکا و اونجا دانشجوی دکتراست، از اونجایی که ایشون تو دانشگاه ایرانی استاد من بودند ، بنظر شما مشکلی پیش نمیاد اگه از آدرس جدید ایشون تو آمریکا و سربرگ دانشگاه امریکایی برای LOR استفاده کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    سلام، یه استادی که من تو مقطع کارشناسی باهاش درس داشتم الان خودش رفته آمریکا و اونجا دانشجوی دکتراست، از اونجایی که ایشون تو دانشگاه ایرانی استاد من بودند ، بنظر شما مشکلی پیش نمیاد اگه از آدرس جدید ایشون تو آمریکا و سربرگ دانشگاه امریکایی برای LOR استفاده کنم؟
    سربرگ دانشگاه امریکایی رو ازکجا میاورید؟
    یک دانشجوی دکترا حق نداره روی کاغذ با سربرگ رسمی دانشگاه نامه بده چون کارمند دانشگاه نیست.

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سربرگ دانشگاه امریکایی رو ازکجا میاورید؟
    یک دانشجوی دکترا حق نداره روی کاغذ با سربرگ رسمی دانشگاه نامه بده چون کارمند دانشگاه نیست.
    اونجا Graduate Assistantship و Research Assistantship داره، فکر کنم بتونه با این شرایط از سربگ دانشگاهش استفاده کنه، توی سایت دانشگاه هم که کلی سربرگ گذشتن.به این خاطر گفتم...

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter از اساتید دانشگاههای دیگر

دوستان یه سوال،
    من از استادایی که تو دانشگاه میشناسم اکثرشون یا فوقن یا دانشجوی دکترا. حالا میخوام 2 تا از ریکامندهامو از دانشگاههای دیگه معرفی کنم مثلا یکیشون از اساتید UBC تو کاناداست (طرف آشناست) و حدودا 10 سالی هست ایران نبوده، ایا مشکلی در این مورد پیش نمیاد مثلا نمیگن این که اصلا ایران نبوده تو رو چجوری میشناسه؟
    میشه بگم ما بصورت انلاین با هم کار میکردیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    دوستان یه سوال،
    من از استادایی که تو دانشگاه میشناسم اکثرشون یا فوقن یا دانشجوی دکترا. حالا میخوام 2 تا از ریکامندهامو از دانشگاههای دیگه معرفی کنم مثلا یکیشون از اساتید UBC تو کاناداست (طرف آشناست) و حدودا 10 سالی هست ایران نبوده، ایا مشکلی در این مورد پیش نمیاد مثلا نمیگن این که اصلا ایران نبوده تو رو چجوری میشناسه؟
    میشه بگم ما بصورت انلاین با هم کار میکردیم؟
    ایشون باید شرحی از ارتباطش با شما بده و مثلا پروژه هائی رو که با هم انجام دادید رو تشریح کنه. البته اگر واقعا کارمشترکی انجام نداده اید بعید میدونم هیچ استادی در کانادا حاضر بشه اعتبار خودش رو بخطر بندازه و نامه الکی بده. درهرحال ارزش یک همچین نامه ای در حد کسی که شما رو شخصا میشناسه و کارتون رو از نزدیک دیده نیست. بنظر من از همون استادهای فوق و دانشجوی دکترا هم نامه بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KHAJE NASIRODDIN TOOSI UNIVERSITY(K.N.T.U) B.Sc. in Electrical Engineering Major in Power

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون باید شرحی از ارتباطش با شما بده و مثلا پروژه هائی رو که با هم انجام دادید رو تشریح کنه. البته اگر واقعا کارمشترکی انجام نداده اید بعید میدونم هیچ
    استادی در کانادا حاضر بشه اعتبار خودش رو بخطر بندازه و نامه الکی بده. درهرحال ارزش یک همچین نامه ای در حد کسی که شما رو شخصا میشناسه و کارتون رو از نزدیک دیده نیست.
    بنظر من از همون استادهای فوق و دانشجوی دکترا هم نامه بگیرید.

سلام
    1-فکر نکنم استادی از کانادا اعتبارش رو نادیده بگیره واسه کسی که 10 ساله باهاش کار نکرده.واسه اینکه جواب بگیری خودت رو بذار جای اون استادی که تو کاناداست.آیا به خاطر یه نفر که نمیشناسیش ریسک میکنی؟
    2-از همون استاد های خودت که تورو بهتر می شناسن نامه بگیر
    3-موفق باشی

Senior Member m_rond آواتار ها

سلام
    من یکی از فامیلام الان حدود 35 سال هست که آمریکا زندگی می کنه. هم رشته ی من هست و سابقه تدریس در دانشگاههای آمریکا رو هم داره. اون مدیر یک شرکت بزرگ تو آمریکاست که پروژه های بین المللی در زمینه رشته ی من می گیرن. در یک کلمه طرف خداست. در زمینه رشته ی من کتاب نوشته و مقاله داره. البته من تا حالا هیچ خواسته ای ازش نداشتم می خواستم بپرسم اون می تونه واسم RL بنویسه رو این حساب که من بر اساس رابطه ی فامیلی می شناسمش و یه سری جملاتی پیرامو صلاحیت اخلاقی و اینکه آدم فعالی هست و از جور چیزا؟
    Never Say Never

ApplyAbroad Veteran

بچه ها من با یک استاد در ژاپن بیش تر از 1 ساله که دارم کار می کنم. اخیرا هم با هم یک مقاله دادیم. یعنی مقاله واسه من بود ایشون فقط زحمت ریوایز اون رو کشید. البته ریوازی که بعد از 1ماه اجازه Submit مقاله رو بهم داد.. خوداییش بیشتر از استاد خودم تو ایران زحمت کشید.. حالا سوال اینه که به نظرتون بگم واسم RL بنویسه..؟ بعد اینکه چه طوری این نامه رو ازش بگیرم؟ بگم PDF کنه بفرسته یا خودش تو پاکت مهر شده پست کنه واسم؟؟ البته ایشون دست به پستش خوبه.. تا حالا چند بار با پست هوایی واسم مقاله فرستاده.. ولی مزیت PDF اینه که اگه بخام چند جا اپلای کنم میتونم پرینت بگیرم بفرستم..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)