نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 23 از 36 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter از اساتید دانشگاههای دیگر

من استادی که ازش می تونم توصیه نامه بگیرم دیگه درس نمی ده کاغذ آرم دار از کجا بیارم ؟
    حتما باید آرم دار باشه ؟
    اون یکی استادی که هنوز تو دانشگاه هستش گفت رو برگه معمولی برات می نویسم باید چکار کنم ؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodifar نمایش پست ها
    من استادی که ازش می تونم توصیه نامه بگیرم دیگه درس نمی ده کاغذ آرم دار از کجا بیارم ؟
    حتما باید آرم دار باشه ؟
    اون یکی استادی که هنوز تو دانشگاه هستش گفت رو برگه معمولی برات می نویسم باید چکار کنم ؟
    ممنون
    به بخش ادمیشن دانشگاه مورد نظرتون مراجعه کنید. اگه بخوان حتما اونجا ذکر می کنن و شما هم هر طوری باشه باید تهیه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoodifar نمایش پست ها
    حتما باید آرم دار باشه ؟
    ممنون
    شما خودتون دانشجو هستین دیگه؟ معمولا دبیرخانه دانشگاه کاغذها با آرم دانشگاه و پاکت آرم دار رو داره. شما این کاغذ رو میگری بعد میدی به استاد. این در صورتی که استاد در دانشگاه شما درس میداده و یا هنوز هم درس میده. یعنی رکام رو روی کاغذی بنویسه با سربرگ دانشگاه شما. حالا شما اگر میخوای از استادی رکام بگیری که در یک دانشگاه دیگه غیر از اونی که شما توش درس میخونی درس میده نمیدونم چه کاغذی براش مناسبه. اون دانشگاهی که براش اپلای میکنید فرم خاصی نداره؟ اگر داشته باشه می تونین همون فرم رو پرینت کنین و بدین به استاد دیگه مشکل آرم دار و بی آرم هم ندارین.

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد با مدرک فوق لیسانس

سلام دوستان من 2تا استاد دارم ک هر دوتاشون باهم رفیق صمیمی هستن
    اینا گفتن میدیم بهت ولی متنو بنویس بیار بده ما امضا کنیم ردیف شه کارت یه 2تا متن در حد تیم ملی میخوام
    رشته من کامپیوتر و با یه استادم امنیت شبکه داشتم و یه استاد پایان نامه ام ک هر دو موردش در مورد شبکه است
    میشه به من پ خ بدین متنشو یا اینجا بزارید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد با مدرک فوق لیسانس

استاد من مربی محسوب میشه و عضو هیئت علمی هست. عنوان انگلیسیش چی میشه؟

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد دوره لیسانس برای اقدام برای PhD ؟

دوستان یک سوال پیش آمده برام !
    مثلا فرض کنید شیمی کارشناسی بهشتی بودید بعد 2 تا درس مثلا شیمی تجزیه با یکی از اون استادا کارشناسیت با نمره خوب پاس کردید. حالا ارشد یک دانشگاه دیگه تو رشته شیمی آلی قبول شدی بعد میخواهید ریکام بگیرید 3تا دو تاش رو که از مقطع ارشد میگیری یکی دیگه رو هم میشه از کارشناسی همون استاده که باهاش اون 2 تا درس شیمی تجزیه گرفته بودی و نمرت خوب شد بگیری(چون طرف کانادا درس خونده و عضو انجمن شیمی آمریکاست) بیشتر سوال من اینه که من چون مثلا واسه دکتری میخام شیمی آلی بخونم اون استاد کارشناسیم شیمی تجزیه باهاش داشتم و این ربطی به رشته ای که میخام آمریکا ادامه بدم نداره این نگرانم کرده چون میتونم ریکام خوبی ازش بگیرم.
    ممنونم که خوندید منتظر پاسخ پر مهرتان نیز هستم
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

پیش فرض پاسخ : متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

تو ریکام حتمن باید آخرش email استاد باشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan70 نمایش پست ها
    تو ریکام حتمن باید آخرش email استاد باشه؟؟؟
    ببخشید من پستتون رو اشتباهی جواب داده بودم پاکش کردم فکر کردم سوالتون رو برای رزومه مطرح کردید، بله توی توصیه نامه حتمن باید باشه که اگه خواستن تماس برقرار کنن با استاد !

ممنون از راهنماییتون . ایمیل رو بگم خود استاد بنویسه کنار امضاش ؟ یا اینکه تایپ کنم اونم؟ اخه من یادم رفت از استادام ایمیلشونو بگیرم که تایپ کنم

کلن آخر نامه ای که می نویسید اینها رو تایپ کنید:
    Teacher's full name+Appellation
    Name of the department
    Name of the university
    Teacher's E-mail address
    Tel./Fax, Optional, but better to be provided
    بعد هم به استادتون بگید زیرش امضای لاتین بکنه !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)