نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 27 از 36 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

Junior Member dEadLiNe آواتار ها

پیش فرض پاسخ : متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

این Just have them write a letter and email to me معنیش این نیست که خودت بنویس به استاد بده امضا کنه!

Banned

دوست عزیز، اینکه خودت باید توصیه نامه رو بنویسی که مشکل نیست. یه شانس و موقعیت بسیار خوب و بزرگه که داری !
    توصیه نامه میتونه کمک کنه خیلی به گرفتن پذیرش. بنابراین خودت میتونی یه توصیه نامه خیلی توپ برا خودت بنویسی. استاد اگه بنویسه معمولا یه چیز معمولی مینویسه و... !
    پس روش وقت بزار و از این موقعیت استفاده کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID1358 نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان
    راستش من همه مشکلم اینه که توصیه نامه را باید خودم بنویسم و استادم امضا کنه اما من متنشو نمی دونم چجوری بنویسم و اینکه 2 تا استاد بیشتر نمیشناسم اونم توی دوره فوقمه!

بچه ها ميشه چند نمونه فرم توصيه نامه كه خيلي كامل باشه رو اينجا بذارين؟
    علاوه براين من نميدونم در مورد خودم چي بنويسم! ميشه لينك چند تا توصيه نامه خيلي خوبو قرار بدين اينجا؟من سرچ كردم اما نميدونم كدوما خوبه!
    مرسي

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    بچه ها ميشه چند نمونه فرم توصيه نامه كه خيلي كامل باشه رو اينجا بذارين؟
    علاوه براين من نميدونم در مورد خودم چي بنويسم! ميشه لينك چند تا توصيه نامه خيلي خوبو قرار بدين اينجا؟من سرچ كردم اما نميدونم كدوما خوبه!
    مرسي
    درود
    دوست عزیز کپی کردن توصیه نامه از هرجا برای شما این ریسک رو به همراه خواهد داشت که اگر متوجه بشن (که احتمالش هم زیاده) ممکنه باعث رد شدنتون بشه و برای وجهه خودتون و دیگر ایرانی ها خیلی بد بشه. دقت کنید متنی که ارایه میشه متنی نباشه که کپی برداری شده باشه، ترجیحا فارسیشو از استاد بگیرید برگردونید به انگلیسی و ارایه بدید در بدترین حالت.
    برای نمونه ها هم میتونید به این تاپیک مراجعه بفرمایید :
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...08#post1135608

شاد باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter از اساتید دانشگاههای دیگر

سلام . ظاهرا یکی از سوالاتم به این تاپیک مربرطه . 1 - من لیسانس نرم افزار و فوق آی تی دارم . پژوهشام روی سیستمهای هوشمند تصمیم گیری بوده. میتونم از یک نفر که دکترای استخراج نفت داره از کلگری کانادا ریکام بگیرم؟ یا باید مرتبط باشه؟ این دوستمه.بسیار صمیمی. هرچی بگم مینویسه. مثلا بگه توی سیستم هوشمند نیاز داشتم تحقیقاتی کنه میشه؟ ضمنا استاد دانشگاه هم نیست. مدیر بخشی از کمپانی نفتی بزرگ هست. 2 - ریکام اولم هم از استاد مشاورمه که تی ای هم بودم.اونم دوستمه و غیر رسمی درس سیستمهای هوشمند تصمیم گیری رو جاش درس دادم.اما مدرکی از دانشگاه ندارم. تی ای بودن رو میشه تو ریکام آورد یا مثلا استاد تو یه نامه بنویسه این تی ای بوده؟ یا حتما گواهی رسمی از دانشگاه میخواد؟ ببخشید .جوابها رو واقعا ندیدم تو بقیه مباحث ممنون از همتون
    خنک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش.
    بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر.....

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام . ظاهرا یکی از سوالاتم به این تاپیک مربرطه . 1 - من لیسانس نرم افزار و فوق آی تی دارم . پژوهشام روی سیستمهای هوشمند تصمیم گیری بوده. میتونم از یک نفر که دکترای استخراج نفت داره از کلگری کانادا ریکام بگیرم؟ یا باید مرتبط باشه؟ این دوستمه.بسیار صمیمی. هرچی بگم مینویسه. مثلا بگه توی سیستم هوشمند نیاز داشتم تحقیقاتی کنه میشه؟ ضمنا استاد دانشگاه هم نیست. مدیر بخشی از کمپانی نفتی بزرگ هست. 2 - ریکام اولم هم از استاد مشاورمه که تی ای هم بودم.اونم دوستمه و غیر رسمی درس سیستمهای هوشمند تصمیم گیری رو جاش درس دادم.اما مدرکی از دانشگاه ندارم. تی ای بودن رو میشه تو ریکام آورد یا مثلا استاد تو یه نامه بنویسه این تی ای بوده؟ یا حتما گواهی رسمی از دانشگاه میخواد؟ ببخشید .جوابها رو واقعا ندیدم تو بقیه مباحث ممنون از همتون
    1- می تونین ازشون ریکام بگیرین اگه باهم تو پروژه ای چیزی مشارکت داشتین. اشکالی نداره استاد نیستن.
    2- این هم مشکلی نداره و اگه در متن ریکام بنویسن و خودتونم تو SOP اشاره کنید که TA بودین، برا دانشگاه قابل قبول هست.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد دوره لیسانس برای اقدام برای PhD ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl.paniz نمایش پست ها
    دوستان یک سوال پیش آمده برام !
    مثلا فرض کنید شیمی کارشناسی بهشتی بودید بعد 2 تا درس مثلا شیمی تجزیه با یکی از اون استادا کارشناسیت با نمره خوب پاس کردید. حالا ارشد یک دانشگاه دیگه تو رشته شیمی آلی قبول شدی بعد میخواهید ریکام بگیرید 3تا دو تاش رو که از مقطع ارشد میگیری یکی دیگه رو هم میشه از کارشناسی همون استاده که باهاش اون 2 تا درس شیمی تجزیه گرفته بودی و نمرت خوب شد بگیری(چون طرف کانادا درس خونده و عضو انجمن شیمی آمریکاست) بیشتر سوال من اینه که من چون مثلا واسه دکتری میخام شیمی آلی بخونم اون استاد کارشناسیم شیمی تجزیه باهاش داشتم و این ربطی به رشته ای که میخام آمریکا ادامه بدم نداره این نگرانم کرده چون میتونم ریکام خوبی ازش بگیرم.
    ممنونم که خوندید منتظر پاسخ پر مهرتان نیز هستم
    مهم نیست. می تونید از اون استاد بگیرین

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvazad نمایش پست ها
    سلام . من دو تا سوال دارم خیلی حیاتیه. مرتبط تر از اینجا ندیدم. 1 - من لیسانس نرم افزار و فوق آی تی دارم . پژوهشام روی سیستمهای هوشمند تصمیم گیری بوده. میتونم از یک نفر که دکترای استخراج نفت داره از کلگری کانادا ریکام بگیرم؟ یا باید مرتبط باشه؟ این دوستمه.بسیار صمیمی. هرچی بگم مینویسه. مثلا بگه توی سیستم هوشمند نیاز داشتم تحقیقاتی کنه میشه؟ ضمنا استاد دانشگاه هم نیست. مدیر بخشی از کمپانی نفتی بزرگ هست. 2 - ریکام اولم هم از استاد مشاورمه که تی ای هم بودم.اونم دوستمه و غیر رسمی درس سیستمهای هوشمند تصمیم گیری رو جاش درس دادم.اما مدرکی از دانشگاه ندارم. تی ای بودن رو میشه تو ریکام آورد یا مثلا استاد تو یه نامه بنویسه این تی ای بوده؟ یا حتما گواهی رسمی از دانشگاه میخواد؟ ببخشید .جوابها رو واقعا ندیدم تو بقیه مباحث ممنون از همتون
    1. بله می تونید ولی باید توضیحات قانع کننده باشه و نکات مثبتی که ایشون میگه باید مرتبط باشه به اینکه شما رو کاندید بهتری برای پذیرش معرفی کنه. اگه از اینکه شما دوست خیلی خوبی هستید یا مسائل غیرمربوط به رشته شما و اینطور چیزها بنویسه هیچ ارزشی نخواهد داشت.
    2. در همون ریکام بنویسه کافیه.

پیش فرض توصیه نامه

با سلام خدمت دوستان
    یه سوال داستم. من ارشد رو تموم میکنم و برا دکتری اقدام خواهم کرد وکلی باید برم خدمت سوالم اینه که آیا میتونم چند تا توصیه نامه بگیرم بدون اسم و تاریخ و دو سال بعد خودم پرش کنم؟
    چنین چیزی داریم عایا ؟؟!!!
    توصیه نامه هم اعتبار زمانی داره یا نه ؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

دوستان یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

همانطور که می دانید اکثر دانشگاه ها سیستم آن لاین برای فرم های توصیه نامه دارند. آیا در این حالت نیاز به نوشتن تکست توسط استاد نیز هست؟ یا فقط چند تا تیک هست که استاد باید بزنه؟
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)