نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 29 از 36 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter از اساتید دانشگاههای دیگر

سلام ببخشید من یه سوال داشتم اگر کسی دیگه با استاد هاش در ارتباط نباشه و ریکام رو بده کسی بنویسه که در ایران نیست استاد هم نیست اما زمانی که در ایران بودن کار مشترکی با هم داشتند را بنویسه؟وباز هم باید در سربرگ دانشگاه باشه/؟

Senior Member don_omid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of South Carolina

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    دوستان یه سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید

همانطور که می دانید اکثر دانشگاه ها سیستم آن لاین برای فرم های توصیه نامه دارند. آیا در این حالت نیاز به نوشتن تکست توسط استاد نیز هست؟ یا فقط چند تا تیک هست که استاد باید بزنه؟
    ممنونم
    بستگی به دانشگاهش دار ه دوست عزیز
    بعضی ها هم تیک زدن دارن هم text (اکثرشون) ولی بعض هام هستن که اون اول از استاد میخاد یا یه متنو در قالب pdf یا word سابمیت کنن یا اگه حال نوشتن متن ندارند راهنماییشون میکنه که به سولا جواب بدن ضمن اینکه سوالتونو توو تاپیک مرتبط مطرح کنین دوست عزیز
    موفق باشی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه سوال داشتم اگر کسی دیگه با استاد هاش در ارتباط نباشه و ریکام رو بده کسی بنویسه که در ایران نیست استاد هم نیست اما زمانی که در ایران بودن کار مشترکی با هم داشتند را بنویسه؟وباز هم باید در سربرگ دانشگاه باشه/؟
    والا ریکام معمولا عرفه کا از استاد گرفته بشه (چون واسه یه محیطه آکادمیکه) و خوب طبیعتا خلاف این قضیه باعث نمیشه رد کنن ریکامو فقط اعتبارش میاد پایین..و سربرگ هم بخاطر رسمی بودن کاره..
    به نظر من اگه سیستم آنلاین داره از اون استفاده کنین که نیاز به سربرگ هم نباشه و ترجیحا یجوری یه استاد گیر بیار..
    موفق باشی

منظورتون از سیستم انلاین دانشگاهی که می خوام در انجا درس یخونم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    منظورتون از سیستم انلاین دانشگاهی که می خوام در انجا درس یخونم؟
    بله دوست عزیز منظور دانشگاهی که میخاین اپلای کنین
    معمولا جدیدا اکثر دانشگاه ها واسه ریکام سیستم انلاین دارن و ریکامای دستی کمتر شده خیلی
    اگه آنلاین باشه واسه کیس شما بهتره
    موفق باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

دوستانی که تجربه رکام انلاین از استاد دانشکده دیگه ولی از دانشگاه خودشون رو داشتن میتونن به اشتراک بذارن تجربشون رو؟
    چون من یه استاد از دانشکده دیگه میشناسم که خیلی بهتر از استادای خودم من رو میشناسه( البته فک نکنین فامیل هست و دوست و ...) چون تو سمینارهایی که تو دانشگاه بود من هم میرفتم علاقه داشتم به اون رشته
    حالا نمیدونم باز سوالم مربوط بود یا نه؟
    سربلند باشی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوستانی که تجربه رکام انلاین از استاد دانشکده دیگه ولی از دانشگاه خودشون رو داشتن میتونن به اشتراک بذارن تجربشون رو؟
    چون من یه استاد از دانشکده دیگه میشناسم که خیلی بهتر از استادای خودم من رو میشناسه( البته فک نکنین فامیل هست و دوست و ...) چون تو سمینارهایی که تو دانشگاه بود من هم میرفتم علاقه داشتم به اون رشته
    سربلند باشی
    دوست عزیز در رابطه با این موضوع خدمت شما عرض شود بنده برای پایان نامه ارشدم یک استاد راهنما و دو مشاور داشتم (جمعا 3 نفر) ولی چون هم از نظر علمی سطح پایینی داشتند و هم در ارسال توصیه نامه کاهلی می کردند از اساتید دانشگاه های دیگر در خواست می کنم تا برام توصیه نامه بفرستند و با این دوستان مقاله و کتاب تالیف کردم اتفاقا خیلی هم توصیه نامه هایی که برام می نویسند بهتر از اساتید خودم هست تا این لحظه هم به مشکلی بر نخوردم

به عنوان مثال یکی از معرف های من که الان استاد دانشگاه هست از دوره لیسانس تا فوق لیسانس هم کلاسم بوده و الان در توصیه نامه همه موارد + کتاب + مقالات مشترک ما را ذکر می کند! بنظرم کاری عاقلانه هست تا اینکه بدم استاد راهنمای سابقم با دانش زبانی زیر صفر برام بنویسه!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    سربلند باشی
    دوست من

شما چند توصیه نامه احتمالا لازم دارید، به نظر من یکی از آنها را حتما از استاد راهنما بگیرید، اگر مشکل خاصی وجود ندارد.
    توصیه نامه از استادان دانشگاه های دیگر هیچ ایرادی ندارد و بسیار هم مفید هست، من هم مثل دوست قبلی تجربه اش را دارم. ولی دقت داشته باشید که معمولا در توصیه نامه به طریقی ذکر می شود که طرف را چرا می شناسد: یا با طرف درس داشته، یا کار پژوهشی کرده اند ...
    اگر موارد اینچنینی وجود دارد بسیار هم عالیست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من

شما چند توصیه نامه احتمالا لازم دارید، به نظر من یکی از آنها را حتما از استاد راهنما بگیرید، اگر مشکل خاصی وجود ندارد.
    توصیه نامه از استادان دانشگاه های دیگر هیچ ایرادی ندارد و بسیار هم مفید هست، من هم مثل دوست قبلی تجربه اش را دارم. ولی دقت داشته باشید که معمولا در توصیه نامه به طریقی ذکر می شود که طرف را چرا می شناسد: یا با طرف درس داشته، یا کار پژوهشی کرده اند ...
    اگر موارد اینچنینی وجود دارد بسیار هم عالیست.
    ممنون دوست من
    من لیسانس هستم و یکی رو استاد راهنما نوشت
    منظور بنده دانشکده دگه بود نه دانشگاه!!
    ولی منظورتون رو در کل فهمیدم و همونه در واقع
    سربلند باشی

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از چه استادی

سلام دوستان
    من به دلیل اینکه برخی از استادام در دریافت ایمیل و غیره مشکل دارن میخوام از یه طریق دیگه برای توصیه نامه اقدام کنم
    یه دوست دارم که دانشجوی دکتراست. اون گفت که قبول می کنه برام توصیه نامه بفرسته ولی اون چی میتونه بنویسه به نظرتون؟
    شوهر یکی از دوستام هم استاد دانشگاه است توی آمریکا. اون هم گفته که برام یه توصیه نامه مینویسه (البته گفته خودت بنویس من امضا می کنم) ولی باز هم اون چی بنویسه؟ اون که با من درسی نداشته؟ یه راهنمایی می کنید؟
    ممنون
    don't forget to smile

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)