نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 30 از 36 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از چه استادی

سلام
    البته شما نگفتین برای چه مقطعی می خواین اقدام کنین تا ضرورت داشتن توصیه نامه قوی روشن تر باشه. اما در نظر داشته باشید که اولین توصیه نامه رو باید استاد پایان نامه شما بنویسه که بیشترین کار پژوهشی رو با شما انجام داده و می تونه در مورد توانمندی شما در زمینه تحقیق، مقاله نویسی، گزارش دهی، کار گروهی و ... نظر بده. توصیه نامه های بعدی باید از اساتیدی باشه که ترجیحا به زمینه کاری شما در مقطع جدید تحصیلی مرتبط بوده و همینطور شما نمره بالایی از اون درس گرفتین.
    در ضمن، توصیه نامهء دانشجوی دکترا و یا استادی که اصلا در دانشگاه شما نبوده، ارزش چندان بالایی نداره
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به دلیل اینکه برخی از استادام در دریافت ایمیل و غیره مشکل دارن میخوام از یه طریق دیگه برای توصیه نامه اقدام کنم
    یه دوست دارم که دانشجوی دکتراست. اون گفت که قبول می کنه برام توصیه نامه بفرسته ولی اون چی میتونه بنویسه به نظرتون؟
    شوهر یکی از دوستام هم استاد دانشگاه است توی آمریکا. اون هم گفته که برام یه توصیه نامه مینویسه (البته گفته خودت بنویس من امضا می کنم) ولی باز هم اون چی بنویسه؟ اون که با من درسی نداشته؟ یه راهنمایی می کنید؟
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

چنانچه برای 2و3 سال دیگه قصد اپلای کردن داشته باشیم ، و مشخص نیست که آیا اساتید در اون زمان در دسترس باشند چه باید کرد ؟ آیا میشه از الان از استاد ها توصیه نامه گرفت؟! به طور کلی آیا تاریخ توصیه نامه ها محدودیت خاصی دارند؟

سوال دوم اینکه از چند نفر از اساتید ریکام بگیریم کفایت میکنه؟!!
    ویرایش توسط tthenry14 : July 27th, 2013 در ساعت 02:32 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tthenry14 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

چنانچه برای 2و3 سال دیگه قصد اپلای کردن داشته باشیم ، و مشخص نیست که آیا اساتید در اون زمان در دسترس باشند چه باید کرد ؟ آیا میشه از الان از استاد ها توصیه نامه گرفت؟! به طور کلی آیا تاریخ توصیه نامه ها محدودیت خاصی دارند؟

دوست من شما از همین حالا کاغذی ها رو میتونید بگیرید ولی رسم نیست زیاد یعنی دو سه سال خیلیه اخه؟
    راستش دانشگاههایی که انلاین قبول دارن نمیتونین و باید بعد پرکردن فرم و ....یه ایمیل میره به استادایی که نوشتین ایمیلاشون رو و پر میکنن
    هر چند با صحبت میشه راضیشون کرد کاغذی قبول کنن دانشگاهها هم
    در ضمن شما یه دونه مینویسه استاد تو سربرگ دانشگاه هر چند تا بخوای کپی میکنی و امضا ها رو میدی بزنه و میذاری تو پاکت دانشکده...اونم اگه یکی دادن خودت ببر تو نامه پاکت های معمولی و پرینت کن رو اونا!
    شما این کار رو بکن فکر اینده نگرانه ای هستش!!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tthenry14 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

2-3 ماه قبل از ارسال اين فايل بدنبال استاد بگرديد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter از اساتید دانشگاههای دیگر

سلام دوستان. ببخشید من یه ذره گیج شدم. چرا استاد راهنما باید به آدم ریکام بده؟ استادای دانشگاه ما فقط در صورتی ریکام میدن که باهاشون درس داشته باشی یا پروژه کار کرده باشی. اگه واقعاً گرفتن ریکام از استاد راهنما معموله منو راهنمایی کنید لطفاً. ممنون.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید من یه ذره گیج شدم. چرا استاد راهنما باید به آدم ریکام بده؟ استادای دانشگاه ما فقط در صورتی ریکام میدن که باهاشون درس داشته باشی یا پروژه کار کرده باشی. اگه واقعاً گرفتن ریکام از استاد راهنما معموله منو راهنمایی کنید لطفاً. ممنون.
    سلام
    مهمترین توصیه نامه مربوط میشه به استاد راهنما در پایان نامه، به این دلیل که شما با ایشون کار تحقیقاتی انجام دادین و فقط این استاده که می تونه در مورد مهارت های شما در زمینهء پژوهش، کار گروهی، پشتکار، تسلط به موضوع و ... نظر جامع بده
    توصیه نامه سایر اساتید (که باهاشون درس گذروندین) در درجهء دوم اهمیت و اولویت قرار می گیره
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

سلام به همه
    اگر استاد از دانشگاه دیگه باشه ولی مدعو دانشگاه ما باشه و باهاش درس داشته باشیم باید ذکر بشه که چرا ایمیلش متفاوته یا لزومی نداره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط s_jalini نمایش پست ها
    سلام به همه
    اگر استاد از دانشگاه دیگه باشه ولی مدعو دانشگاه ما باشه و باهاش درس داشته باشیم باید ذکر بشه که چرا ایمیلش متفاوته یا لزومی نداره؟
    والا بنظر من در همه جای دنیا این مورد که فرمودی متداول هست و بنظر من ذکرش لزومی ندارد. البته سلیقه ای هست و اگر شما تمایل داری بنویسی بنظرم اشکالی ندارد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از استادی نمیشناسیم اش

سلام
    بچه ها نامه گرفتن از ی استاد که مال دانشگاه ارشد خودم نبوده خوبه؟
    بعد با آرم دانشگاه خودم بذارم؟
    یا اون دانشگاهی که استاد اونجاس؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از استادی نمیشناسیم اش

نقل قول نوشته اصلی توسط lii نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها نامه گرفتن از ی استاد که مال دانشگاه ارشد خودم نبوده خوبه؟
    بعد با آرم دانشگاه خودم بذارم؟
    یا اون دانشگاهی که استاد اونجاس؟
    دوست خوب من هم معرفهام از دانشگاه های دیگری هستند و روی سربرگ دانشگاه خودشون به من دادن و هیچ مشکلی پیش نیومد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)