نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 31 از 36 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از استادی نمیشناسیم اش

نقل قول نوشته اصلی توسط lii نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها نامه گرفتن از ی استاد که مال دانشگاه ارشد خودم نبوده خوبه؟
    بعد با آرم دانشگاه خودم بذارم؟
    یا اون دانشگاهی که استاد اونجاس؟

چطوري ميخواد در مورد شما بنويسه؟اگر داده خودتون بنويسيد چطوري قراره آشناييتون رو اعلام كنيد؟ كلاس باهاشون داشتيد؟ پروژه داشتيد و ... رو اينها فكر كنيد. ضمنا سربرگ مهم نيست. هر كدوم از دانشگاهها كه معتبر تر سربرگ اونرو بگيريد. ايشون در هر دو فكالتيه و سر برگ دانشگاه مهم تر شايد كمي موثر در پذيرش توصيه.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد با مدرک فوق لیسانس

سلام، یه استادی که من تو مقطع کارشناسی باهاش درس داشتم الان خودش رفته آمریکا و اونجا دانشجوی دکتراست، از اونجایی که ایشون تو دانشگاه ایرانی استاد من بودند ، بنظر شما مشکلی پیش نمیاد اگه از آدرس جدید ایشون تو آمریکا و سربرگ دانشگاه امریکایی برای LOR استفاده کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط REZGAR1 نمایش پست ها
    سلام، یه استادی که من تو مقطع کارشناسی باهاش درس داشتم الان خودش رفته آمریکا و اونجا دانشجوی دکتراست، از اونجایی که ایشون تو دانشگاه ایرانی استاد من بودند ، بنظر شما مشکلی پیش نمیاد اگه از آدرس جدید ایشون تو آمریکا و سربرگ دانشگاه امریکایی برای LOR استفاده کنم؟
    سربرگ دانشگاه امریکایی رو ازکجا میاورید؟
    یک دانشجوی دکترا حق نداره روی کاغذ با سربرگ رسمی دانشگاه نامه بده چون کارمند دانشگاه نیست.

Junior Member REZGAR1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سربرگ دانشگاه امریکایی رو ازکجا میاورید؟
    یک دانشجوی دکترا حق نداره روی کاغذ با سربرگ رسمی دانشگاه نامه بده چون کارمند دانشگاه نیست.
    اونجا Graduate Assistantship و Research Assistantship داره، فکر کنم بتونه با این شرایط از سربگ دانشگاهش استفاده کنه، توی سایت دانشگاه هم که کلی سربرگ گذشتن.به این خاطر گفتم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter از اساتید دانشگاههای دیگر

سلام
    من دانشگاه صنعتی اصفهان درس میخوندم. استاد مشاورم از دانشگاه اصفهان بود. ایرادی نداره یکی از توصیه نامه هام از اون باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimagh نمایش پست ها
    سلام
    من دانشگاه صنعتی اصفهان درس میخوندم. استاد مشاورم از دانشگاه اصفهان بود. ایرادی نداره یکی از توصیه نامه هام از اون باشه؟
    نه ایرادی نداره.

سلام

حقیقت من یک موضوعی رو متوجه نمیشم ! شما که میگید میشه از یک استاد دیگه خارج از دانشگاه خودمون ریکام گرفت حتی اگه اون استاد هم راضی بشه که ریکام بده نهایتا این ریکام بایستی مهر و امضای دانشگاه خودمون رو پاکت و نامه باشه انوقت برای گرفتن مهر و امضای دانشگاه به مشکل نمیخوریم ؟ دانشگاه نمیگه این استاد مربوط یه اساتید دانشگاه نمیشه ؟ یا اینکه باید این ریکام مهر و امضای دانشگاه استاد مربوطه باشه ؟ اگه اینطوره واسه جایی که میخوایم پذیرش بگیریم به مشکل نمیخوریم ؟ نمیگن چرا از چند دانشگاه ریکام گرفتین ؟

لطفا راهمنایی کنید

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط raminnimar نمایش پست ها
    سلام

حقیقت من یک موضوعی رو متوجه نمیشم ! شما که میگید میشه از یک استاد دیگه خارج از دانشگاه خودمون ریکام گرفت حتی اگه اون استاد هم راضی بشه که ریکام بده نهایتا این ریکام بایستی مهر و امضای دانشگاه خودمون رو پاکت و نامه باشه انوقت برای گرفتن مهر و امضای دانشگاه به مشکل نمیخوریم ؟ دانشگاه نمیگه این استاد مربوط یه اساتید دانشگاه نمیشه ؟ یا اینکه باید این ریکام مهر و امضای دانشگاه استاد مربوطه باشه ؟ اگه اینطوره واسه جایی که میخوایم پذیرش بگیریم به مشکل نمیخوریم ؟ نمیگن چرا از چند دانشگاه ریکام گرفتین ؟

لطفا راهمنایی کنید
    نه دوست عزیز مشکلی نداره ... لزومی نداره حتما از استادای دانشگاه خودت ریکام بگیری! ممکنه با یه استاد تو دانشگاه دیگه کار کرده باشی یا اینکه ریکام کاری بگیری ... من خودم 4 تا ریکام گرفتم که فقط یکیش استاد راهنمای تزم بود باقیش از دانشگاههای دیگه بود و یکیش اصلا مال یه استاد کانادایی هست ... نگران نباش
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

نقل قول نوشته اصلی توسط Petersool نمایش پست ها
    سئوال من این هست
    که من که یه دانشگاه آزاد شهرستانی درس خوندم
    و استادام اکثرا فصلی بودن و الان خیلیاشون نیستن
    بعد از 1 سال فاغ التحصیلی چطور می تونم توصیه نامه بگیرم
    واقعا یه دپارتمان میاد به تک تک استادا در Apply تک تک متقاضیا زنگ می زنه و صحت recommendation v, رو چک می کنه؟
    تازه واقعا میشه 20 یا 30 تا کاغذ با سر برگ بگیرم؟
    اکثرا چک نمی کنند، اصولا بر مبنای اعتماد عمل می کنند دانشگا های اونطرف، ولی بهر حال ریسکش با خودت!

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از استاد با فوق لیسانس اعتبار دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    بچه ها من يه سئوال داشتم براي سوئد اگه واسه دانشگاههايي كه توصيه نامه نخواسته براشون recommendation بفرستيم تاثير مثبت نداره؟
    دوم اينكه استاد ما ازكجا ميدونه نمره من تو درسش 4 سال پيش چند بوده؟ ميشه الكي گفت مثلا 17 شدم
    بفرست، ضرر که نداره!
    اصولا مشکلی پیش نمیاد ولی خوب ریسکش با خودت بهر حال اگر آدم پیگیری باشه با آموزش چک میکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)