نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 33 از 36 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

نقل قول نوشته اصلی توسط MFarzan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای اروپا اپلای کنم و مشکلی که دارم اینه که برای نوشتن اسم استاد رفرنس در انتهای CV و برای LoR، نمی تونم از استاد راهنمای مستقیمم درخواست کنم چون ایشون اولا که هیچ وقت در دانشگاه حضور فیزیکی نداشته و با من کار نکرده و راهنمایی نکرده و شناختی از من نداره، دوما دقیقا سر همین موضوع من باهاش درگیر شدم و بعید می دونم که حتا در صورت قبول کردن، نامه ی خوبی برام بنویسه. از طرف دیگه، استاد مشاورم که علاوه بر مشاوره ی پایان نامه (آزمایشگاهی)، توی دو تا پروژه ی دیگه (البته غیر آزمایشگاهی) هم باهام کار کرده، نظر خیلی خوبی بهم داره و مطمئنم که چیز خیلی خوبی برام می نویسه. حالا به نظرتون خیلی تاثیر منفی خواهد داشت اگه من توی رفرنس های CV و LoR اصلا از استاد مستقیمم استفاده نکنم و به جاش از این استاد مشاور و یه استاد دیگه که باهام واحد درسی داشته بخوام برام بنویسن؟
    نکته منفی هست ولی راه حلی ندارید. از همون استاد مشاورتون توصیه نامه خوبی بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bioengineering in amirkabir university

من یه سوالی برام پیش اومده.. موقع پر کردن اسم 3 اساتید در بخش پروسه اپلای، باید کدام گزینه رو بزنیم؟
    i dont wiavre یا i waive the right to see a rec letter? میشه علتش هم توضیح دهید؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_tag نمایش پست ها
    من یه سوالی برام پیش اومده.. موقع پر کردن اسم 3 اساتید در بخش پروسه اپلای، باید کدام گزینه رو بزنیم؟
    i dont wiavre یا i waive the right to see a rec letter? میشه علتش هم توضیح دهید؟
    بهتره که گزینه I waive my right to see رو بزنید! علت خاصی نداره، طبق یه بند از قانونی که قبل انتخاب گزینه براتون می نویسه ، دولت ایالات متحده این اجازه رو میده که شما متنی رو که قراره دربارتون نوشته بشه رو ببینید تا هرچیزی به اسم شما نوشته نشه ولی وقتی از این حق ات می گذری، یه جوری اعتبار بیشتری به توصیه نامه میده که مثلاً من از محتویات توصیه نامه بی خبرم و استاد به صلاحدید خودش خوب یا بد در مورد من نوشته. (البته توی ایران که کاربرد نداره چون ما خودمون متن ریکام رو می نویسیم و میدیم استاد امضا می کنه!!)

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواهم توصیه نامه بگیرم و مجبورم هستم بگیرم ولی مشکلم اینه که نه دانشجوی خوبی بودم و نه اینکه استادم میشناستم
    البته با استادی که پایان نامه داشتم مشکلی فکر نمیکنم داشته باشم و نمره ام هم 20 شده ولی دیگه استادی نمیشناسم و دانشگاه مورد نظرم 2 تا توصیه نامه میخواد
    میخواستم در این زمینه اگر امکان هست من را راهنمایی کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aef87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواهم توصیه نامه بگیرم و مجبورم هستم بگیرم ولی مشکلم اینه که نه دانشجوی خوبی بودم و نه اینکه استادم میشناستم
    البته با استادی که پایان نامه داشتم مشکلی فکر نمیکنم داشته باشم و نمره ام هم 20 شده ولی دیگه استادی نمیشناسم و دانشگاه مورد نظرم 2 تا توصیه نامه میخواد
    میخواستم در این زمینه اگر امکان هست من را راهنمایی کنید
    سلام

از محل کارتون professional LoR تهیه کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام ادمین جان
    من به دلایلی نمیخوام از اساتید راهنما و مشاورم نامه بگیرم ولی استاد داورم با کمال میل برام نامه مینویسه. دوتا استاد دیگه هم اساتید معروفی از دانشگاههای دیگه هستن. به نظر شما ایرادی نیست؟
    با تشکر

سلام ادمین. خسته نباشید.
    ببخشید من یه سوال داشتم. استادهایی که در زمینه های نظامی کار کردند و مقاله داشتند برای rec چه وضعیتی دارند؟ من آخرین لحظات استاد پروژم عوض شد و متاسفانه طرف سابقه کار دفاعی قوی داره. ازش rec بگیرم یا نه؟ اسمش تو مقالم هم هست. من کارشناسی ارشد مهندسی مواد خوندم.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidalpha نمایش پست ها
    سلام ادمین. خسته نباشید.
    ببخشید من یه سوال داشتم. استادهایی که در زمینه های نظامی کار کردند و مقاله داشتند برای rec چه وضعیتی دارند؟ من آخرین لحظات استاد پروژم عوض شد و متاسفانه طرف سابقه کار دفاعی قوی داره. ازش rec بگیرم یا نه؟ اسمش تو مقالم هم هست. من کارشناسی ارشد مهندسی مواد خوندم.
    با تشکر
    توصیه نامه برای دانشگاه مشکلی نداره ولی توی رزومه و اس او پی ای که به سفارت میدین اسمی از ایشون نیارید.

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال ساده
    اصلا توصیه نامه رو همه دانشگاه های خارجی میخوان یا ممکنه نخوان؟ و اینکه این توصیه نامه پست میشه به دانشگاه مقصد یا اسکنش رو میفرستیم؟
    ممنون

سلام دوستان
    آيا ميتونم از يكي از اساتيد همون دانشگاهي كه ميخوام اپلاي كنم توصيه نامه بگيرم؟ يكي از دانشگاههاي آمريكا. خيلي ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)