نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 34 از 36 نخستنخست ... 24252627282930313233343536 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

Junior Member navidr آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

نقل قول نوشته اصلی توسط abdmad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آيا ميتونم از يكي از اساتيد همون دانشگاهي كه ميخوام اپلاي كنم توصيه نامه بگيرم؟ يكي از دانشگاههاي آمريكا. خيلي ممنونم
    قاعدتا نه . توصیه نامه رو کسی میده که شناختی از وضعیت اکادمیک یا ریسرچ شما داشته باشه . البته اگر با اون استاد خیلی در ارتباط بودید و مثلا کار ریسرچ کردید با هم یا مقاله دادید انجام پذیره. در غیر این صورت اون استادم احتمالش خیلی خیلی کمه ریکام بده . ریکامم بده ( که بره خودش بد میشه ) ارزش نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط navidr نمایش پست ها
    قاعدتا نه . توصیه نامه رو کسی میده که شناختی از وضعیت اکادمیک یا ریسرچ شما داشته باشه . البته اگر با اون استاد خیلی در ارتباط بودید و مثلا کار ریسرچ کردید با هم یا مقاله دادید انجام پذیره. در غیر این صورت اون استادم احتمالش خیلی خیلی کمه ریکام بده . ریکامم بده ( که بره خودش بد میشه ) ارزش نداره
    ممنونم از جوابت. بله دیگه باهمدیگه یه مقاله سابمیت کردیم و دوسالی هست با هم در ارتباط هستیم. یه استاد ایرانیه. خودش که حتما میده ریکام رو ولی خواستم ببینم این کار عرف هست یا نه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master- HSE Management

توصيه نامه تايپ ميشه يا دست نويس هست؟ معمولا چيا بايد توش ذكر بشه؟

Junior Member

سلام دوستان من از استادم توصیه نامه گرفتم یعنی واسم ایمیل کرده همه چیش تکمیله فقط یه سوال واسم پیش اومده که آیا باید مهر دانشگاه باشه روی پاکت یا باید توی پاکت خود دانشگاه بزارم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie نمایش پست ها
    توصيه نامه تايپ ميشه يا دست نويس هست؟ معمولا چيا بايد توش ذكر بشه؟
    باید تایپ باشه و استاداتون میدن یا اینکه خودتون یک متن اماده تهیه می کنید و میبرید پیش استاد مورد نظر و رضایتشو جلب میکنید
    در مورد چیزایی که مربوط به رشتتون و درس هایی که با اون استاد گذروندید مینویسید نمونه هاش تو اینترنت هست
    موفق باشید

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriadt نمایش پست ها
    سلام دوستان من از استادم توصیه نامه گرفتم یعنی واسم ایمیل کرده همه چیش تکمیله فقط یه سوال واسم پیش اومده که آیا باید مهر دانشگاه باشه روی پاکت یا باید توی پاکت خود دانشگاه بزارم ؟
    سلام
    معمولا دانشگاه های مقصد می گن که چه مدلی باشه. ولی معمولا اگر توصیه نامه ی کاغذی دارید می فرستید، توی سر برگ باشه، توی یه پاکت بزارید و درشو استاد مهرو امضا کنه. الان دیگه بیشتر دانشگاه ها انلاین قبول می کنن. بعضیا اصلا کاغذی قبول نمی کنن.

Junior Member

من دارم برای نیوکاسل انگلستان اقدام می کنم توی قسمت ریکوایرمنت اینتری توصیه نامه جز مدارک مورد نیاز نیست و ضمنا به وضوح گفته هیچ مدرکی قبل از دانشگاه رو نیاز نداره.یعنی من توصیه نامه نباید بفرستم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

دوستان سلام
    دانشگاه های مورد نظر توصیه نامه الکترونیکی دجز ضوابطشون نوشته شده و چون من می خوام برای اذر و دی پیش رو اپلای کنم...الان اساتیدم دم دستم هستند و بیکارتر از زمان دی ماه که بازه امتحانات هست هستند.
    چجوریه توصیه نامه اکترونیکی؟؟همون روز اپلای باید برم بالاسرشون بگم بنویس؟؟؟ بفرست... یا نه از الان میشه گرفتش؟؟ اصلا الکترونیکی چه مدلیه با ارسال ایمیله ؟ یا نه بارگزاری تو سایته؟؟
    شرمنده از سوال ابتدایی ام

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دانشگاه های مورد نظر توصیه نامه الکترونیکی دجز ضوابطشون نوشته شده و چون من می خوام برای اذر و دی پیش رو اپلای کنم...الان اساتیدم دم دستم هستند و بیکارتر از زمان دی ماه که بازه امتحانات هست هستند.
    چجوریه توصیه نامه اکترونیکی؟؟همون روز اپلای باید برم بالاسرشون بگم بنویس؟؟؟ بفرست... یا نه از الان میشه گرفتش؟؟ اصلا الکترونیکی چه مدلیه با ارسال ایمیله ؟ یا نه بارگزاری تو سایته؟؟
    شرمنده از سوال ابتدایی ام
    سلام . اگه قراره خودتون بنویسید، از الان یه متنی رو اماده کنید برید بدید ادیت کنن، و اون رو توی سر برگ دانشگاه پرینت بگیرید و بدید در نهایت امضا کنن.
    الان این تنها کاریه که می تونید بکنید.
    بعد موقع پر کردن فرم انلاین اونا چنتا سوال جواب میدنو اون متن رو اپلود می کنن. هر توصیه نامه زیر 5 دیقه وقت می بره اگر این متن اماده باشه.

من متن ریکامندیشن لتررو دارم ولی نمیدونم خوب هست یا نه میشه راهنمایی کنیین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)