نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 8 از 36 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : بازه زمانی آشنایی استاد با دانشجو

یه استادها منو 7 سال میشناخت ولی همون 2 سال آخر که دانشجوش بودم رو نوشت-گفت اون 5 سال قبول نیست درصورتیکه تو اون 5 سال بعد بیشتر منو میشناخت
    نمیدونم حالا دیگه اون چرا اینطوری حساب کرد

به قولی طول مدت آشنایی مهم نیست، عرضش مهمه!

اما کمتر از دو سال قاعدتا نباید باشه ( فرض کن خود شما بخواهی در مورد کسی تحقیق کنی ) ... یکی از مهمترین گزینه ها هم استاد راهنمای تز هستش...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

من هم با goodgirl موافقم. بیشتر مهم این است که استاد توصیه نامه خوب بدهد. حالا اگر طولش بیشتر بود منطقی تره. برای همین ممکن است شما از استادی که فقط یک درس داشته اید توصیه نامه بگیرید. اما حتما سعی کنید از استادان مشاور خود این نامه را دریافت فرمایید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

پیش فرض می تونم از یه استاد دیگه توصیه نامه بگیرم

سلا دوستان من دانشجوی دانشگاه ارومیه هستم ،سال 3 هم هستم.
    ولی با پارتی و از اینجور حرفها 2 بار بیشتر دانشگاه ارومیه رو ندیدم همش سر کلاس های امیر کبیر بودم می خواستم ببینم من می تونم از اساتید امیر کبیر توصیه نامه بگیرم.

اونوقت دانشگاه مقصدنمی گه تو مدرکت مال ارومیه هستش تو امیر کبیر چی کار می کنی؟؟
    شک نمی کنن که این اساتید از اقوام من باشن؟؟
    در ضمن جا داره از فعالیتتون هم تشکر کنم.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : می تونم از یه استاد دیگه توصیه نامه بگیرم

می تونید از اساتید دانشگاه امیر کبیر Rec Lett بگیرید و در عوض توی CV و SOP توضیح بدید که یه سری واحدهاتون رو در امیر کبیر بودید.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    می تونید از اساتید دانشگاه امیر کبیر Rec Lett بگیرید و در عوض توی CV و SOP توضیح بدید که یه سری واحدهاتون رو در امیر کبیر بودید.
    به نظر من هم این بهتره ...
    اما شما از هر کسی که دلت بخواد می تونی recomm بگیری ... اونش زیاد مشکلی نیست اما اگه توضیحی هم بدی بهتره ..

Junior Member

خیلی اینجوریا هم نیست که شما میگید،
    خیلی از دانشگاها میگن فقط از اساتید دانشگاهتون که باهاشون درس داشتید باید ریکام بگیرید
    خیلیها هم پارو فراتر گذاشتن و میگن باید ریکام لتر قوی داشته باشین (strong recommendation letters) بعد تو پرانتز مینویسن که توصیه نامه ای قوی حساب میشه که استادایی که باهاشون پروژه و کارهای عملی یا تحقیقی انجام دادین نوشته باشنش.
    این موارد رو من چندین بار خودم دیدم ولی متاسفانه ادرس دقیقشون رو یادم نیست که براتون بذارم.

سلام
    شما می تونی از هر استادی که برای شما RL بنویسه، نامه بگیری. و همونطور که sysbiosys گفت دلیل اینکه واحدهایی رو در امیرکبیر پاس کردی توی SOP بیار. و اگه شد به استادای امیرکبیریت بگو که اونا هم به نوعی دلیل اینکه داری تو این دانشگاه واحد پاس میکنی رو ذکر کنند. (البته اگه دلیل جوری باشه که بشه توسط استاد نیز بهش اشاره بشه)

پیروز باشی.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

پیش فرض پاسخ : متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

دوستان ؛ توی یکی از پستها ؛ یک نفر به موضوع مهمی اشاره کرد ولی کسی توجهی نکرد .
    توی سایت یکسری از دانشگاهها بک فرم برای همین جریان Recommendation وجود داره . آیا پر کردن همین فرم توسط اساتید کافیه ؟ یا جدای این ، چیز دیگه ای هم لازمه ؟
    اینجا محل تبلیغات نیست!

me_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    دوستان ؛ توی یکی از پستها ؛ یک نفر به موضوع مهمی اشاره کرد ولی کسی توجهی نکرد .
    توی سایت یکسری از دانشگاهها بک فرم برای همین جریان Recommendation وجود داره . آیا پر کردن همین فرم توسط اساتید کافیه ؟ یا جدای این ، چیز دیگه ای هم لازمه ؟
    در خود فرمها قيد شده كه اگه توضيح اضافه اي هست، در يك برگه اضافه attach بشه، كه اين attachment همون recommendation هست كه اساتيد مينوسين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)