نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: متن Recommendation Letter رو اغلب کی برای شما مینویسه؟

رأی دهندگان
499. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • استاد

135 27.05%
  • خودم

364 72.95%
صفحه 9 از 36 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 356

موضوع: گرفتن توصیه نامه از استاد مستقیم

پیش فرض توصیه نامه از چه استادی

اگر بخوای برای مکانیک جامدات پذیرش بگیری ولی توصیه نامه از استادی که زمینه تخصص اش سیالات است باشه مشکلی پیش می آید

me_f
    Guest

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه از چه استادی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech
    اگر بخوای برای مکانیک جامدات پذیرش بگیری ولی توصیه نامه از استادی که زمینه تخصص اش سیالات است باشه مشکلی پیش می آید
    اگه از لیسانس بخوای اپلای کنی که هیچ مشکلی نیست، من خودم با اینکه گرایشم کنترل بود، یکی از توصیه نامه هام از استادای سیالاتی بود، مهم اینه که خوب بشناسدت و خوب بنویسه.

حتی دو تا از دوستام که از ms اپلای میکردن هم،(با گرایش کنترل) از استاد سیالاتی لیسانسشون ریکام گرفتن و کارشونم راه افتاد. اما با ms به نظر من بهتره که از استادای با زمینه تخصصی خودت ریکام بگیری

ApplyAbroad Champion

به نظر من هم هیچ مشکلی نداره، اما خوبه که با استادی که ازش توصیه نامه می‌گیرید، درسی گرفته باشید یا پروژه‌ای انجام داده باشید که طرف بتونه در توصیه نامه بهش اشاره کنه و بگه به چه دلیل شما دانشجوی خوبی هستید.

میشه recommendation را از اساتید آزمایشگاه یا استادایی که خودشون هنوز دانشجوی دکتران گرفت ؟
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    میشه recommendation را از اساتید آزمایشگاه یا استادایی که خودشون هنوز دانشجوی دکتران گرفت ؟
    شما معمولا سه تا recommendation لازم دارید که بهتره حد اقل دو تاش رو اساتیدی که می شناسند شما رو بنویسند. اگر سومی رو کسی بنویسه که مرتبه علمی دیگه ای داره اما آدم معتبری هست فکر کنم موردی نداشته باشه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    هیچ اشکالی نداره
    یکی از دوستام از همچین موردی گرفت
    یکی دو سال پیش هم UCLA پذیرش گرفت

Actually, I have the same idea. You only need to have it, and it makes no difference from which you get. However, make sure they do not write against you in the letter.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

پیش فرض پاسخ : Recommendation letter از اساتید دانشگاههای دیگر

سئوال من این هست
    که من که یه دانشگاه آزاد شهرستانی درس خوندم
    و استادام اکثرا فصلی بودن و الان خیلیاشون نیستن
    بعد از 1 سال فاغ التحصیلی چطور می تونم توصیه نامه بگیرم
    واقعا یه دپارتمان میاد به تک تک استادا در Apply تک تک متقاضیا زنگ می زنه و صحت recommendation v, رو چک می کنه؟
    تازه واقعا میشه 20 یا 30 تا کاغذ با سر برگ بگیرم؟
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

پیش فرض باید موقع اپلای کردن ، بدونیم از کدوم استادا میخوایم توصیه نامه بگیریم ؟

من برای دانشگاه های کانادا میخوام اقدام کنم.
    میخوام ببینم موقع پر کردن فرم و اپلای کردن، باید اسم و مشخصات دو یا سه تا referee رو بدونیم و وارد کنیم؟
    یا اینکه میشه از هرکی که شد توصیه نامه رو بگیریم ؟

پیش فرض پاسخ : باید موقع اپلای کردن ، بدونیم از کدوم استادا میخوایم توصیه نامه بگیریم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    من برای دانشگاه های کانادا میخوام اقدام کنم.
    میخوام ببینم موقع پر کردن فرم و اپلای کردن، باید اسم و مشخصات دو یا سه تا referee رو بدونیم و وارد کنیم؟
    یا اینکه میشه از هرکی که شد توصیه نامه رو بگیریم ؟
    اگر application فرم آن لاین پر میکنید باید قبل از فرستادن اسم و ایمیل استاد رو وارد کنید
    منظورتون چیه که از هر کی که شد؟!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)