صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: آشنايي با دانشجويان جديد الورود دانشگاه لوند Lund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنايي با دانشجويان جديد الورود دانشگاه لوند Lund

سلام دانشگاه لوند یه دوره زبان سوئدی داره که برای سال 2020 پذیرش میگیره...میشه لطفا اگه کسی در این رابطه اطلاعاتی داره بده یا اگه کسی تو این دوره پذیرش گرفته مراحلش رو بگه ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    از لوند به BC, Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezi435 نمایش پست ها
    سلام دانشگاه لوند یه دوره زبان سوئدی داره که برای سال 2020 پذیرش میگیره...میشه لطفا اگه کسی در این رابطه اطلاعاتی داره بده یا اگه کسی تو این دوره پذیرش گرفته مراحلش رو بگه ممنون میشم
    اسم دوره رو میگین؟
    اگه یه دوره ایی هست که تا سطح sfi سوئدی رو یاد میده توصیه میکنم اپلایی نکنین. این دوره فکر کنم شش ماهه هست و اگه این دوره رو تموم کنین میتونین یه رشته از لیسانس شروع کنین. به علاوه لوند تو چند دانشگاه دیگه هم این دوره ارائه میشه و هیچوقت اون سطح سوادی که مورد نیازه رو ارائه نمیده. یه دوره دیگه ایی هست که سوئدی رو تا سطح A1 یعنی یه چیزی شبیه به تافل یا ایتلس انگلیسی یاد میده که تو سطح دبیرستانی میشه. یعنی باید SFi رو قبلش گذرونده باشین و قبول شده باشین.

اما اگه سخت کوش هستین و مطمئن هستین دوبرابر چیزی که تو این دوره رو یاد میدن، خودتون میتونین فرا بگیرین خوبه اقدام کنین. سوئد شدیدا به نیروی متخصص تو همه زمینه ها نیاز داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    از لوند به BC, Canada

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanvali2 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز در دانشگاه لوند

حقیقت امر اسال دانشگاه تهران دوره ی فوق لیسانس سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی را بصورت مشترک با لوند سوئد برگزار میکند.این دوره دو ترم در دانشگاه تهران و یک ترم تا دو ترم به دلخواه در دانشگاه لوند برگزار میشود . هزینه کل دوره هم با احتساب یک سال در سوئد و باقی در پردیس دانشگاه تهران حدود 70 میلیون می شود .
    با تحقیقاتی که کردم متوجه شدم حضور مستقیم در ارشد لوند حدود 60 میلیون سالیانه آب میخوره . خواستم ببینم این دوره چقدر ارزش رفتن و سرمایه گذاری دارد ؟
    کسی اینجا هست که در سنجش از دور دانشگاه لوند باشد ؟
    اگه دابل دیگری هست ارزش داره. مهم اینه که دانشگاه لوند این دوره رو ارائه میده حالا تو هر دانشگاه و هر محلی.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)