نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: سخت کوشی هایی که اون طرف آب یاد گرفتیم

پیش فرض سخت کوشی هایی که اون طرف آب یاد گرفتیم

درود
    توی بعضی از تاپیک ها خیلی خوندم که بعضیا میگن از وقتی رفتم فلان دانشگاه خارج تازه فهمیدم ایران هیچ کاری نمیکردم و هیچ تلاشی نمیکردم توی درسام و شاید این تلاش اگر ایران میکردم خیلی موفق تر می بودم...این تاپیک رو با اجازه مدیر زدم تا لطفا افرادی که این تجربه ها رو خودشون دارن یا شنیدن بگن که منظورشون از سخت کوشی ها چیه،مثال بزنن...خیلی دوست دارم بدونم اونایی که میرن اون طرف دانشگاه تاپ زیر 10 نمره اول میشه چقد تلاش کرده،چکارای خاصی کرده
    مثلا خودم یکی از دوستام میگفت توی یک هفته گذشته 7 ساعت خابیدم فقط!!چون اگر نمره اول نمیشد اون ترم فاند گیرش نمیومد!
    ممنون از همه

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : سخت کوشی هایی که اون طرف آب یاد گرفتیم

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    درود
    توی بعضی از تاپیک ها خیلی خوندم که بعضیا میگن از وقتی رفتم فلان دانشگاه خارج تازه فهمیدم ایران هیچ کاری نمیکردم و هیچ تلاشی نمیکردم توی درسام و شاید این تلاش اگر ایران میکردم خیلی موفق تر می بودم...این تاپیک رو با اجازه مدیر زدم تا لطفا افرادی که این تجربه ها رو خودشون دارن یا شنیدن بگن که منظورشون از سخت کوشی ها چیه،مثال بزنن...خیلی دوست دارم بدونم اونایی که میرن اون طرف دانشگاه تاپ زیر 10 نمره اول میشه چقد تلاش کرده،چکارای خاصی کرده
    مثلا خودم یکی از دوستام میگفت توی یک هفته گذشته 7 ساعت خابیدم فقط!!چون اگر نمره اول نمیشد اون ترم فاند گیرش نمیومد!
    ممنون از همه
    البته به نظر من، اگر چه تلاش افراد مهمترین معیار موفقیته، اما همه چی تو تلاش خلاصه نمی شه.
    کسی که در دانشگاه های تاپ 10 درس خونده، مسلماً از امکانات آزمایشگاهی و اساتید بسیار خوب بهره مند بوده. شاید اون دانشجویی که میگه اگه این تلاشی که اینجا میکنم تو ایران هم میکردم بسیار موفق تر بودم، خودشم می دونه که قسمتی از کارایی که اونور آب کرده، اینور آب امکان انجامش نبوده.
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

نقل قول نوشته اصلی توسط eghbalamidi نمایش پست ها
    البته به نظر من، اگر چه تلاش افراد مهمترین معیار موفقیته، اما همه چی تو تلاش خلاصه نمی شه.
    کسی که در دانشگاه های تاپ 10 درس خونده، مسلماً از امکانات آزمایشگاهی و اساتید بسیار خوب بهره مند بوده. شاید اون دانشجویی که میگه اگه این تلاشی که اینجا میکنم تو ایران هم میکردم بسیار موفق تر بودم، خودشم می دونه که قسمتی از کارایی که اونور آب کرده، اینور آب امکان انجامش نبوده.
    بله حرف شما درسته ولی اینجا منظورمون فقط تلاششونه، اینکه وقتی از ایران رفتن تلاششون چه تغییری کرده
    ی کم از خاطراتشون بگن
    اینکه قطعا با نظم تر شدن...شاید به اشتراک گذاشتن همین تجربیات به ظاهر ساده یه نوع آموزش باشه برای افرادی که این طرفن...که اون طرف آبی ها اگه اینقد دارن سریع پیشرفت میکنن اینقد هم پر تلاشن با دعا و صلوات خدا به ما چیزی نمیده، دعا و صلوات مال اون دنیاست این دنیا تلاش مهمه

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی
    با سلام

لطفا ارسال های بی محتوی قرار ندهید. ارسال های بی محتوی بدون ارسال پیام خصوصی به کاربر حذف شدند. ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)