صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: مجلس نمایندگان به دنبال سخت کردن مقررات ویزای آمریکا برای ایرانیان

پیش فرض پاسخ : مجلس نمایندگان به دنبال سخت کردن مقررات ویزای آمریکا برای ایرانیان

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_7191 نمایش پست ها
    سلام. به نظرتون انتخاب ترامپ چقدر میتونه روی روند دادن ادمیشن و صدور ویزای دانشجویی امسال (برای fall 2017) برای کانادا و آمریکا تاثیر بگذاره؟
    ازامروز صبح خیلی از بچه ها استرس دارن، خودم هم داخل همین ها، من نظر خودم رو عرض می کنم، اولا تا زمانی که قانونی از سنا و مجلس بیرون نیاد و تصویب نشه، اتفاق بزرگی نمی افته و روال همون روال همیشگی هست. دوما مباحثی که ترامپ مطرح کرده ربطی به ویزای تحصیلی نداره، و همه اونها مربوط به مهاجران بوده. سوما در مورد مباحث مطرح شده در مورد مسلمانان، قابلیت پیگیری توسط ترامپ رو نداره، ضمن اینکه در همون ایام انتخابات هم از خیلی از نظراتش برگشت و تعدیل کرد.
    بنابراین در مجموع من در کل دوره ریاست جمهوری این آدم اتفاق خاصی پیش بینی نمی کنم، مطمئنا با توجه به شرایط سیاسی و نظامی منطقه و جهان، روند صدور ویزا بالا و پایین میشه اما اینکه قطع بشه و منتفی بشه هرگز. در بدترین سالها، این اتفاق نیفتاده و هیچ وقت هم نمی افته. ضمن اینکه همه می دونیم روند صدور ویزا و کلیرنس، برای رشته های حساس و پروژه های خاص همیشه دچار مشکل شده و خواهدشد اما در بقیه موارد عموما مثبت بوده.
    انشالله به کاهش استرس خودم و شما کمک کرده باشه.

پیش فرض پاسخ : مجلس نمایندگان به دنبال سخت کردن مقررات ویزای آمریکا برای ایرانیان

ممنون از جوابتون.
    امیدوارم همین طور باشه، در هر صورت باید چند ماهی صبر کرد و دید به چه صورت پیش میره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Computer Networks

پیش فرض تاثیر ریاست جمهوری ترامپ روی صدور روادید دانشجویی

با سلام

من تمام نیروی خودم رو از سال پیش گذاشتم که امسال برای دکترا دانشگاه های آمریکا اپلای کنم.
    حالا الان با اومدن رئیس جمهور جدید که خیلی نگاه خوبی هم به نژاد های دیگه نداره واقعا نمیدونم چیکار میخوام بکنم، اینکه اگه اپلای کنم اصلا سانسی برای گرفتن ویزا وجود داره یا نه؟
    تا جایی که خوندم گرفتن ویزا خیلی شانسی هستش و همین سال ها خیلی ها علیرغم گرفتن پذیرش و فاند ریجکت شدن.
    واسه همین خواستم بپرسم ببینم آیا اصن طبق برنامه خودم واسه آمریکا اپلای کنم یا تلاشم رو بذارم برای دانشگاه های کانادا؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

گویا دوستان بدون هیچ دلیلی دارن روی این مسئله مانوور میدن.
    اولا قانون یک کشور رو در نظر بگیرید! الان هم هستن کسانی که از کره شمالی میرن امریکا!!!
    بعد مگر ایرانی ها همواره درگیر کلیر نبودن؟؟ زیاد نگران نباشید و به اینده فکر کنید. اما نه این مدل فکر کردن
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

پیش فرض پاسخ : تاثیر ریاست جمهوری ترامپ روی صدور روادید دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط atsign نمایش پست ها
    با سلام

من تمام نیروی خودم رو از سال پیش گذاشتم که امسال برای دکترا دانشگاه های آمریکا اپلای کنم.
    حالا الان با اومدن رئیس جمهور جدید که خیلی نگاه خوبی هم به نژاد های دیگه نداره واقعا نمیدونم چیکار میخوام بکنم، اینکه اگه اپلای کنم اصلا سانسی برای گرفتن ویزا وجود داره یا نه؟
    تا جایی که خوندم گرفتن ویزا خیلی شانسی هستش و همین سال ها خیلی ها علیرغم گرفتن پذیرش و فاند ریجکت شدن.
    واسه همین خواستم بپرسم ببینم آیا اصن طبق برنامه خودم واسه آمریکا اپلای کنم یا تلاشم رو بذارم برای دانشگاه های کانادا؟
    واقعا بی دلیل هست این نگرانی ها. جز اینکه با این منفی بافی ها به دیگران لطمه بزنیم هیچ اتفاقی نمی افته. نه با بحث های ما روند کلیر آسون تر میشه نه سخت تر. شما یک راهی رو انتخاب کردی و تلاشت رو هم کردی، تا انتها برو و بقیه ش رو به خدا واگذار کن. این حرف ها واقعا افکار مثبت پخش نمی کنه. کسی هم نمی تونه بیاد قطعی به شما بگه آمریکا اقدام نکن یا کانادا اقدام کن، شما نگاه کنید اگر رشته حساس یا موضوعات حساس هستید، رعایت احتیاط رو بکنید و جاهای مختلف اقدام کنید. سعی کنید مثبت فکر کنید. چون واقعا منفی نگاه کردن روی کارتون تاثیر می ذاره. دوستمون هم گفتن که این فرایند همیشه بوده و خواهد بود. تو دوران جنگ هم ویزا قطع نشد و هیچ وقت دیگه هم قطع نمیشه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)