نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: BS ای که برای سفارت گرفتید چقدر بود؟

رأی دهندگان
152. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • معادل مجموع هزینه های 1 سال، مندرج در I-20

89 58.55%
  • معادل حدودا هزینه های 1.5 سال

27 17.76%
  • معادل هزینه های 2 سال

16 10.53%
  • بیشتر از مجموع هزینه های 2 سال

20 13.16%
صفحه 236 از 410 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246286336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 4095

موضوع: Bank Statement برای دانشگاه و سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای دانشگاه و سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    نه بابا گیر چیه!! خیالت راحت 99.999999% ازت نمی خوان یه 2 تا 5 تا داشته باشی کافیه!

35000 زیاده... اگر ندی بهتره! بین نشون دادن و ندادن 35000 تا من ندادن رو توصیه می کنم!
    سلام هایزنبرگ عزیز
    این دفعه از این page سرو کلم پیدا شد. من یه سوال مشابه دارم. دانشگاه اول واسه من admission فرستاد و واسه صدور I-20 تقریبا 35000 B.S. خواست. منم به دلار 3000 فرستادم واسشون. بعد از یه ماه از طرف دانشگاه پیشنهاد RA با 22000 سالیانه همراه با Tuition wave و medical insurance واسم اومد. الان که I-20 دستم رسیده منابع مالی (بند 8.a) رو زدن 35000 و هیچ اشاره ای به اون فاند نکردند. حالا ما موندیم bank statement خودمونو ببریم سفارت یا نه؟ جوابشو نو چی بدیم؟ اصلا این اشتباه دانشگاه بوده یا روال همینه؟ ما گفتیم میریم اونور از دسته پیر دخترای آموزش دانشگاههای ایرانی خلاص میشیم. ولی مثه اینکه اونورم دسته کمی از اینجا نداره. I-20 ما رو که یه بار گم کردن.
    بازم ممنون

ممنونم از پاسختون. والا من نامه را کمتر از دو هفته است که گرفتم. کلی حال کردم که با این نرخ بهم نامه دادند. آیا افسر می داند که دلار ۲۵۰۰تومان؟ مشکلی بزام پیش میاد اگر عوضش نکنم؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gildaaa نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون، در هر صورت گردش رو که واسه چه مدت هستش رو تو BS مینویسن. یعنی از بانکی که من میگیرم مینویسه. یکی از بچه ها BS بانک صادرات رو گذاشته بود که بالای جدول نشته از چه تاریخی تا چه تاریخی. اینجا آپلود کردم.
    فایل پیوست 26987

من وقتی رفتم بانک بهم گفتن که خودم میتونم انتخاب کنم که 3 ماه باشه یا 6 ماه. حالا اصلا فرقی میکنه؟

فرق نمیکنه!

ولی اگر مدت زمان کمتر باشه احتمالاً متوسطش بیشتر میشه! و بهتره.... البته اگر پول رو یهو ریختید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hami44 نمایش پست ها
    سلام هایزنبرگ عزیز
    این دفعه از این page سرو کلم پیدا شد. من یه سوال مشابه دارم. دانشگاه اول واسه من admission فرستاد و واسه صدور I-20 تقریبا 35000 B.S. خواست. منم به دلار 3000 فرستادم واسشون. بعد از یه ماه از طرف دانشگاه پیشنهاد RA با 22000 سالیانه همراه با Tuition wave و medical insurance واسم اومد. الان که I-20 دستم رسیده منابع مالی (بند 8.a) رو زدن 35000 و هیچ اشاره ای به اون فاند نکردند. حالا ما موندیم bank statement خودمونو ببریم سفارت یا نه؟ جوابشو نو چی بدیم؟ اصلا این اشتباه دانشگاه بوده یا روال همینه؟ ما گفتیم میریم اونور از دسته پیر دخترای آموزش دانشگاههای ایرانی خلاص میشیم. ولی مثه اینکه اونورم دسته کمی از اینجا نداره. I-20 ما رو که یه بار گم کردن.
    بازم ممنون
    پیر دختر رو خوب اومدی!

همه جا آسمون یه رنگه! مخصوصاً تو کار های اداری...

پیشنهادم اینه که I-20 جدید بگیری و بگی تصحیح کنند!

اگر وقت جدید دارید نامه آفر داتشگاه رو ببرید... و بگید این offer دیرتر اومده!! شانس گرفتنن اولیه ویزا برای شما با I-20 فاند دار خیلی بالاتره!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط f1applicant نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. والا من نامه را کمتر از دو هفته است که گرفتم. کلی حال کردم که با این نرخ بهم نامه دادند. آیا افسر می داند که دلار ۲۵۰۰تومان؟ مشکلی بزام پیش میاد اگر عوضش نکنم؟ ممنون
    با نرخ روز ببرید خیلی بهتره! ریسک نکن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    با نرخ روز ببرید خیلی بهتره! ریسک نکن!
    پارسال به یکی از دوستای من که با BS با دلار هزار تومان بود آفیسر گفته بود که باید با نرخ دلار ۲۵۰۰ باشه و در اون زمان دلار بازار آزاد تقریبن ۳۳۰۰ بود.
    فکر میکنم چون نرخ دلار دانشجویی حدود ۲۵۰۰ بود گفته بود باید با اون باید باشه.
    iBT complete Speaking&Writing ideas
    http://www.applyabroad.org/forum/att...4&d=1349378128

Junior Member

Heisenberg7وSimon عزیز سلام
    من در مورد BS راهنمایی می خواستم ممنون میشم راهنمایی کنید.

من چون با خانواده (همسر ودخترم)پذیرش گرفتم(F1,F2) از دانشگاهی تو آمریکا، تو I20 مبلغ 46،000 $ خواسته شده من دو BS اواسط Feb با دوبرابر این مبلغ از بانک شخصی خودم گرفتم(پاسارگاد) که برای دانشگاه هم ارسال کردم البته گردش حساب هم توش نوشته شده حالا سوالات من اینه.

1-من اواسط May وقت سفارت گرفتم (آنکارا) آیا تاریخ BS خیلی دیر نشده؟
    2-من طبق رزومه 7 سال سابق کار شخصی دارم یعنی جایی استخدام نبودم و شرکت ثبت شده هم ندارم. من میتونم یک BS جدید و به روز از حساب پدرم بگیرم یا اینکه از حساب خودم باشه بهتره؟
    3-با نرخ دلار روز من تا چه مبلغ را نشون بدم خوبه چون میتونم دو برابر I20 خودم رو از حساب پدرم نشون بدم؟
    4-من سند خونم رو هم ترجمه کردم آیا کلا در روز مصاحبه به دردم می خوره یا نه ؟

پیاپیش تشکر می کنم از راهنماییتون

Junior Member

من یک سوال دارم....BS رو از حساب پدرم گرفتم برای روز سفارت ایا نامه از پدر نیاز دارم مبنی بر حمایت مالی؟ اگه اره راهنمایی کنید که چطوری باشه

Junior Member

سلام اساتید اعظم :-) ممنون می شم اگه من رو راهنمایی کنید . من برای دانشگاه کلمسون تو کارولینای جنوبی پذیرش گرفتم . برای آی 20 گفتن که باید بانک استیتمنت بفرستم. توی اون فرم گفتن 30000 دلار کلش می شه و اگه همسرتون رو هم می خواید بیارید 6000 دلار اضافه. ( هنوز شک دارم ترم اول ببرم یا نه و اینکه احتمال می دم ایشون رو ببرم ویزا بگیرند ولی نزدیک آخرهای 3 ماه که ویزا باطل می شه اونوقت بیان ) حالا می خوام بدونم به نظرتون من چقدر تو حسابم باشه واسه بانک استیتمنت ؟ اخه شنیدم بانک ها با نرخ ارز 2500 حساب می کنن ولی اونجا با همون مبلغ 3200 و اینکه نکنه زیاد بریزیم تو بانک استایتمنت از نظر دلاری زیاد نشون بده و اونها موقع ویزا دادن اذیت کنند. ممنون می شم با نظر های کارشناسیتون من رو راهنمایی کنید. خیلی فوریه .

Junior Member

Simon یا heisenberg عزیز
    من بالاخره امروز با کلی وصله پینه BS گرفتم اگه خاطرتون باشه مبلغ درخواستی دانشگاه 16490 دلار بود که واسه همسرم هم 4500 تا خواسته بودند که جمعا ميشه 20490 دلار. من با دلار آزاد 3100 حساب کردم و کل مبلغ رو در یمدضریب 1.3 ضرب کردم. اینطوری شد حول و حوش 27000 دلار و معادل تومانی 85000000 تومان. بانک دلار رو 2550 حساب کرد و مانده حساب رو 33000 دلار واسم تو BS زد. این BS رو بنام مادرم گرفتم ولی میخام یه دونه هم با مبلغ کمتر از یه بانک دیگه بگیرم حدود 20000 تا.
    1- مبلغ BS که گرفتم safe هست؟
    2- لازمه واسه خانمم یه BS جداگانه بگیرم یا همین یه دونه واسه هردو مون کافیه؟
    3-گرفتن یه BS جدید با مبلغ سبکتر رو واسه اطمینان بیشتر توصیه میکنید (بنام خودم)؟
    راستی هنوزI20 نگرفتم و میخام امشب مدارک مایمو واسه دانشگاه Upload کنم