نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: BS ای که برای سفارت گرفتید چقدر بود؟

رأی دهندگان
152. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • معادل مجموع هزینه های 1 سال، مندرج در I-20

89 58.55%
  • معادل حدودا هزینه های 1.5 سال

27 17.76%
  • معادل هزینه های 2 سال

16 10.53%
  • بیشتر از مجموع هزینه های 2 سال

20 13.16%
صفحه 7 از 410 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 4095

موضوع: Bank Statement برای دانشگاه و سفارت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Bank Statement حداقل وحداکثر

مرسی از جوابتون. طبق I20، برای سال اول بایستی 7000 تا خودمون ساپورت داشته باشیم. البته برای یک نفر. یعنی تا اینجا BS باید یه چیزی حدود 20000 تا رو نشون بده. خرج همسر رو چقدر باید در نظر بگیرم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e_hope
    مرسی از جوابتون. طبق I20، برای سال اول بایستی 7000 تا خودمون ساپورت داشته باشیم. البته برای یک نفر. یعنی تا اینجا BS باید یه چیزی حدود 20000 تا رو نشون بده. خرج همسر رو چقدر باید در نظر بگیرم؟
    توي همون i20 يه بخش داره واسه living expense، اون يعني هزينه زندگي که خوب تقريبا يه مقدار کمتر يا حتي برابر اون رو ميتونين به عنوان خرج همسرتون در نظر بگيرين. (ميگم کمتر چون خونتون مشترکه)
    البته اگه فقط 7 تا خودتون کم دارين و 27 تا اونا ميدن، شايد يه چيزي بين 25-35 تا ببرين کافي باشه.

پیش فرض حساب بانكي لازم براي پذيرش گرفتن از دانشگاههاي آمريكايي

سلام.
    توي يكي از دانشگاههاي آمريكايي توي يكي از قسمتهاي اپلاي كردن اين جمله رو نوشته بود:
    "Please attach a current original bank statement equivalent to 29000$"
    كه اين 29000دلار هزينه زندگي يك سال اونجاست. خوب الان كه هنوز هيچFundي بهم ندادن يعني بايد 29000دلار نقد تو يه بانك بذارم؟! يا سند هم مي شه؟
    ممنون مي شم اگه كمكم كنيد چون واقعا" سردرگم شدم.
    يه سوال ديگه: شرط معدل دانشگاهها رو تو كدوم قسمت مي نويسن؟
    خيلي ممنون از راهنماييتون

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حساب بانكي لازم براي پذيرش گرفتن از دانشگاههاي آمريكايي

در مورد سوال اول كه بايد از خود دانشگاه سوال كني كه آيا سند هم قبول مي كنند يا نه. ولي خوب اونا اينقدر وقت ندارن كه بيان سند هاي هر كشور رو بررسي بكنند و ببينند كه ارزشش چقدره و احتمالا قبول نمي كنند.
    در مورد سوال دوم: اگه شرط معدلي نوشته شده باشه، تو همون قسمت requorments هست. البته حواست باشه كه بعضي از دانشگاهها يه بخش requ. براي كل دانشگاه دارند و يه بخش requ بطور اختصاصي براي دانشكده هاي مختلف دارند.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : حساب بانكي لازم براي پذيرش گرفتن از دانشگاههاي آمريكايي

معمولا واسه پذيرش اوليه نيازي نيست که bank statement واسشون بفرستين. وقتي پذيرش و فاندتون مشخص شد، به اندازه تفاوت مقدار فاند و هزينه ها بايد bank statement نشون بدين. البته گفتم معمولا.
    در مورد سوال دوم در ادامه صحبت farhna اينو اضافه کنم که در بخش requirement ها به under grad و grad بودن دقت کنين. چون شرايطشون با هم فرق داره.

Junior Member

من در امريكا اسپانسر دارم و فرم i-134 هم برام فرستاده وايا باز هم بايد bank statement داشته باشم؟

Junior Member

سلام
    من هنوز TAام تایید نشده و 2 دسامبر وقت سفارت دارم به دانشگاه یک نامه از شرکت ارائه کردم و یک حساب بانکی شرکتی که توش کار میکنم. تو این نامه شرکت نوشته که تمام مخارج تحصیل برا 5 سال رو میده و مبلغ بانکی شرکت هم 1000000 یورو بوده . به نظرتون با این وضعیت برم سفارت یا نه

واسه کسی که مثل من بدون فاند مستر می خواد بره سفارت ، باید پول دو سال تحصیل رو bs نشون بده؟
    یک سال کافی نیست؟
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای دانشگاه و سفارت

من بدون فاند مستر پذیرش دارم خرج دوره حدوداً 45000 برای یک سال، حالا به سفارت می تونم مقدار پول یکساله رو نشون بدم؟ یا باید کل دو سال باشه؟

تاپیک های دیگه واضح توضیح ندادن
    باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Bank Statement برای دانشگاه و سفارت

I just tell you what I saw last week in Ankara. An Iranian visa applicant was rejected in Ankara. He was in our hotel. He did not have full scholarship. He had just finished his B.S. in Iran, and he had been admitted for the doctorate level (masters included) in an American university. The program normally takes 7 years (PhD + M.S.) . He had a bank statement of more than 90 million tomans. The officer had told him that this amount does not cover the whole program. Indeed, the officer had also brought other reasons for rejecting him. It was strange that at the end of the interview, the officer had told him: “These are little reasons for rejecting an applicant” !!!