صفحه 1 از 91 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض تعداد مقالات در کارشناسی ارشد

دوستان من یه سوالی دارم این بچه هایی که تو ایران کارشناسی ارشد می خونن وقتی فارغ التحصیل میشن چند تا مقاله دارن4 و 5.
    من موندم چطوری؟البته یه سری راه به نظمر می رسه اما غیر اخلاقی.
    میخواستم بدونم دوستان چطوری به این موفقیت نائل میشن.آخه ببینید سال اولش که باید به خرخونی طی بشه.ساله دوم هم تا بخواد مقاله بدید وچاپ بشه وتصحیح بشه وانیها هر مقاله حدود 7 ماه طول میکشه.من نمیدونم بچه ها درسشون تموم میشه چطوری مقاله میدند 4 5 تا.
    ممنون میمش راهماییم کنید
    این کاربر ،غیر فعال است.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : تعداد مقالات در کارشناسی ارشد

depends on ur research, labs , professors and univs
    also some majors demand to write and have better chance to fabricating papers and data sheet coming out from labz and workshops
    no need to rule for urself to have such number of papers, but u can easily write or co-author 2-3

study and do research directly to the point:
    1-before choosing your topic research think about the possibility of publishing in that area. my suggestion is nanotechnology-related topics; however please be aware of the problems that you may have in getting admission!
    go through the literature before accepting the thesis title
    if you have a friend that, you rely on him/her, can assist you about the topic talk to him/her
    2-try to find journals that review your manuscript very soon
    3-do not start your research thinking about being a co-author, YOU ARE the person that can help you.
    4- one more thing, i can not understand how you can do something non-ethnic and be benefitted from that in long term
    cheers
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365
    دوستان من یه سوالی دارم این بچه هایی که تو ایران کارشناسی ارشد می خونن وقتی فارغ التحصیل میشن چند تا مقاله دارن4 و 5.
    میخواستم بدونم دوستان چطوری به این موفقیت نائل میشن.آخه ببینید سال اولش که باید به خرخونی طی بشه.ساله دوم هم تا بخواد مقاله بدید وچاپ بشه وتصحیح بشه وانیها هر مقاله حدود 7 ماه طول میکشه.من نمیدونم بچه ها درسشون تموم میشه چطوری مقاله میدند 4 5 تا.
    ممنون میمش راهماییم کنید
    همینطور که دوستان گفتن می تونه خیلی به موضوعاتی که شما روش کار می کنید بستگی داشته باشه. مثلا بخاطر اینکه موضوع پروژه کارشناسی من خوب تعیین شده بود از پروژه لیسانسم سه تا مقاله دادم (البته یکی ژورنال و دو تا دیگه کنفرانس خیلی خوب که یکیش نامزد بهترین مقاله هم بود) بنابراین انتخاب درست موضوع تحقیق می تونه خیلی به شما کمک کنه و البته من در این مورد مدیون استادم هم هستم چون پروژه هایی که تعریف می کرد همشون یک طوری تعریف می شدند که تقریبا دست اول بود و وقتی مقالش نوشته می شد خودمون بنحوی در اون موضوع پیشتاز تحقیق محسوب می شدیم که این احتمال پذیرش مقالات شما رو بالا تر می بره. بعلاوه قرار هم نیست که همه کار رو شما بکنید. خیلی از مقالات بصورت مشارکتی هست.
    نکته بعدی اینه که وقتی شما چگونگی مسیر تحقیق رو یاد میگیرید و با مطالعه زیاد مقالات جدید خودتون هم کم کم می تونید ایده بدید و بدنبال ایده خودتون باشید و مقاله خودتون رو بدید. بنابراین حتما نباید منتظر باشید که پروژه مثلا کارشناسی ارشد شما تصویب بشه تا شما روش کار کنید و مقاله بدید. مثلا در مورد من یکی از مقالاتم کاملا براساس ایده خودم هست و توی اون مقاله الگوریتم حل رو تغییر دادم و حتی یک ضریب جدید معرفی کردم و الان هم با یکی از دوستانم بر اساس ترکیب ایده هامون دوتا مقاله سابمیت کردیم.
    و نکته آخر اینکه همیشه همه مقالات شما در یک سطح خیلی خوب نیستند. معمولا تعداد مقالاتی که واقعا شما به اونا ممکنه افتخار کنید در صد محدودی از مقالات شما هستند.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Senior Member

I dont beleive in conference papers.

I think for journal papers you should have a good literature review, which can be done during the first two semesters, and a good, helping mentor.

Presenting journal papers is hard at its first trial. After that, you will publish more easily
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99
    I dont beleive in conference papers.

I think for journal papers you should have a good literature review, which can be done during the first two semesters, and a good, helping mentor.

Presenting journal papers is hard at its first trial. After that, you will publish more easily
    احسان جان منم قبول دارم که مقاله کنفرانس معمولا خیلی راحت تر از ژورنال پذیرفته میشه اما باید یادمون باشه که بعضی از کنفرانس ها از خیلی از ژورنال ها ارزش بیشتری دارند. برای مثال من کنفرانس های ASME رو از خیلی از ژورنال هایی که ایندکس ISI دارند بیشتر قبول دارم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member ahmadpeik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, McGill University

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa_1365
    ممنون میمش راهماییم کنید
    I started incorporating in reseach groups since the 2nd year of my BS
    At first we worked on Conference papers and step by step after about two years our first journal paper accepted in a prestigous journal
    It is not true to sum up 7 month for each paper, I had some experience of 15days for acceptance of my papers and even 1 day for my freinds
    Now, I have published 6 journal papers and recently finished my MS
    the answer of your question is in effort of authors nothing else
    however, I am agree if you start to work at the first year of your MS, rarely you can publish more than 2 papers within three years.
    If there is a will, there is a way

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

در مورد کنفرانس ها من کاملا موافق mhf هستم. به هر حال باید نگاه کرد به اینکه کنفرانس در چه رده علمی قرار داره. به طور مثال پذیرش کنفرانس iupac از برخی از ژورنالهای isi سخت تر انجام می گیره.
    در مجموع اینکه مقالات متعدد برخی باعث بشه یک نگرش بدبینانه با احتمال انجام از طریق روشهای غیر اخلاقی !! در دیگران بوجود بیاد چندان درست نیست. یکی از دوستان من 6مقاله isi و حدود30 کنفرانس خارجی دارند که تقریبا عمدشون در کنفرانسهای بسیار معتبر رشته ماست"انجمن مهندسی پلاستیک آمریکا، ایوپاک، انجمن جهانی فرآیند مهندسی پلیمر و...). ایشون لم مقاله دادن رو یاد گرفتند. مطالعه بسیار زیاد و منسجمی دارند، موضوعاتی که احتمال پذیرش مقاله در اونها زیاده پیدا کردند و بسیاری از نتایج رو که خیلی ها نمی دونند چه استفاده ای ازشون می تونند کنند ایشون به یک مقاله تبدیل می کنند. تصور نمی کنم برای چاپ مقالات به بیش از این نیاز باشه. البته صبر واقعا جواب می ده.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

آقا سلام 1.برای اپلای کردن بهتره همه ی مقالاتی که می خواهیم بنویسم در یک زمینه باشه یا اگر در زمینه های متفاوت باشه بهتره؟!!2.در سال اول فوق لیسانس در ایران معمولا چند تا مقاله می تونیم بنویسیم؟!آخه رشته من مهندسی صنایعست از امسال مهر هم فوق لیسانس شروع می کنم ولی می خوام بعد از 2 سال تموم کردن فوق بدون وقفه واسه دکترا پذیرش خارج از کشور بگیرم برای همین می خوام بدونم تا سال بعد این موقع می تونم 5 6 تا مقاله بنویسم؟ممنونم اگر جواب بدید؟!!(البته همه سوالامو)

Member mohhhamad آواتار ها

این سوال منم بود من به این نتیجه رسیدم.اولا مقاله رشته به رشته فرق داره.مثلا یه رشته پوستت کنده میشه تا یه مقاله بدی یه رشته دیگه نه(منظورم این تو یه رشته مقاله دادن به امکانات وتجهیزات و....بستگی داره وتو رشته دیگه قسمت زیادی به تلاش خودت مثلا شبیه سازی).
    بعد شما اگه بتونی زمینه مورد علاقت رو پیدا بکنی وتوش یه مقاله خیلی خوب بدی با بقیه شرطها مثل معدل خوب وزبان واینا حتما میتونی جای خوب بری.میدونی که گرفتن معدل بالا وزبان خوب وجی آر ای ومقاله اونم تو دوسال یعنی چی دیگه؟یعنی یه تلاش مداوم بی استرس با تامین شدن مالی خوب.
    این کاربر ،غیر فعال است.

صفحه 1 از 91 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)