نقل قول نوشته اصلی توسط novemb83 نمایش پست ها
سلام
من 2تا مقاله آماده کردم و همه کاراش هم با خودم بوده حالا استادم اسم 2 نفر دیگرو که هیچ کاری نکردن گذاشته توی مقاله و اسم خودشم اوله و اسم من دوم
تو این مورد ارزششو داره بگم حداقل اسم منو اول بذاره یا تعداد که زیاد باشه فرقی نداره؟
اگر از کسی در مورد کاری سوال بپرسیم اسمش باید توی مقاله بیاد؟
بستگی به سوالتون داره. بعضی از سوالا خیلی مهم هستند و طرف کلی برای جوابش کار کرده، دلیلی نداره بیخودی به شما بگه.
اما من باشم با توجه به کاری که کردم اسم خودم رو اول مینویسم. تو این مسائل باید یاد بگیریم زیاد تعارف نکنیم.

این رو میگم شاید براتون جالب باشه، من یه مقاله میخوام بفرستم برای یه کنفرانس تقریباً اصل مدلینگش شده فقط لازمه چند باز ورودی هاش عوض بشه و جواب بگیریم. منتها فرصت همین رو هم نداشتم چون دارم برای یه ژورنال مقاله آماده میکنم که اونام زیاد بهم فرصت ندادند. روی همین حساب امروز با یه ترم آخری های لیسانس قرار گذاشتم که بیاد مقاله قبلم و مدلم رو بهش بدم، بره کار کنه روش و مقاله جدید رو بیاره تا من ویرایش نهایش کنم. تصمیم گرفتم که اسم خودم اول، اسم ایشون دوم، اسم استاد مشاورم سوم باشه. اصلاً دلیلی نمیبینم اسم استاد راهنمام بیاد توش! چون کاری نکرده!(اصلاً خبر هم نداره) استاد مشاور رو هم از این حیث مینویسم که خودش داور کنفرانسه و به بهانۀ ویرایش آخر میخوام بهش بدم نگاه کنه مقاله رو و حواسش باشه که چنین مقاله ای هم داره.