صفحه 90 از 91 نخستنخست ... 40808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Junior Member berkeley آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    computer

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hardwork نمایش پست ها
    با سلام
    این سوال را در جای دیگری هم پرسیدم اما جواب نگرفتم،من می خوام برای دکتری مکانیک اقدام کنم، معدل لیسانسم با رتبه دوم گروه و 16.30 هست و معدل فوقم 17 هست، از موضوع ارشدم یک کنفرانس بین المللی دارم و یک کنفرانس داخلی، یک مقاله ژورنالی هم دادم به استادم که نمی دونم چه کارش کرده، الانم ایمیل می زنم جواب نمی ده، اما سال آخر ارشد من به یک موضوع دیگه ای علاقه مند شدم و تو اون حوزه دستگاه مرتبطش را ساختیم و با همسرم شرکت زدیم و خدمات می دیم ضمنا تحقیقاتی را تو زمینه پیشرفته تر همین حوزه انجام دادیم و یک پروپوزال آماده کردیم منتها بودجه ساخت اون را نداریم و الان می خوایم تو همین زمینه برای دکتری اقدام کنیم، اما تو این حوزه مقاله نداریم قاعدتا،
    لطفا راهنمایی بفرمایین با توجه به اینکه ما نیاز به فاند داریم،
    1-آیا باید مقاله بنویسیم؟
    2-نگارش مقاله چقدر شانسمون را افزایش می ده؟
    3- آیا منطقی هست با همین شرایط فعلی که نمره زبان را هم حالا نگرفتیم اصلاً اپلای کنیم؟
    ممنون از توجهتون.
    بهترین راه فقط ارتباط با اساتیدی هست که با صنعت در ارتباط هستند، بگردید و استاد مرتبط پیدا کنید
    به عنوان مثال، یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاههای داخل یه وسیله ساخته بود، نتونست جایی رو پیدا کنه که ساپورتش کنن، با یک استاد کانادایی هماهنگ کرد و رفت اونجا به عنوان دانشجو پسادک روی اون وسیله کار کنند
    روزی من هم خواهم رسید.......

Junior Member

سلام
    اسم من در سال سوم کارشناسی در مقاله ای ثبت شده که نه زمینه هست که قراره در اون پذیرش بگیرم و نه اطلاع بخصوصی در مورد موضوع محوریت مقاله دارم فقط در اون سال چون در قسمت طراحی و کارهای دیگه همکاری با دوست ارشدم داشتم اسم من هم در اون مقاله ثبت شد. الان به نظر شما توی سی وی این مقاله رو ذکر کنم یا کلا بیخیالش شم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa1995 نمایش پست ها
    سلام
    اسم من در سال سوم کارشناسی در مقاله ای ثبت شده که نه زمینه هست که قراره در اون پذیرش بگیرم و نه اطلاع بخصوصی در مورد موضوع محوریت مقاله دارم فقط در اون سال چون در قسمت طراحی و کارهای دیگه همکاری با دوست ارشدم داشتم اسم من هم در اون مقاله ثبت شد. الان به نظر شما توی سی وی این مقاله رو ذکر کنم یا کلا بیخیالش شم ؟
    مانعی ندارد باشد چون بهر حال سابقه کار تیمی و پژوهشی شما را نشان میدهد. فقط آماده باشید اگر سوال شد توضیح کاملی از نقش خودتان بدهید.

ApplyAbroad Superstar

سلام منهم اضافه کنم که در مورد نقشتان در این مقاله اصلا موضوع منفی نکنید. یا بحث اینکه مثلا من کار خیلی مهمی نکردم و فقط اسمم آنجا هست....

هم پای کل کار بایستید و هم نقش خودتان. و هم خوبیها و ضعفهایش را اگر سوال کردند توضیح دهید. خودتان را مسوول پروزه نشان ندهید ولی نقش خودتان را کامل و با اعتماد به نفس توضیح دهید. بگویید چه تجربه هایی از کار کسب کرده اید.

در مصاحبه هیچ چیز بدتر از این نیست که دانشجو خودش زیر آب خودش و کارهای قبلیش را بزند. نقد جایگاه دارد ولی بی اهمیت کردن کار نه. دانشجوهایی که این کار را میکنند جایگاهشان در چشم مصاحبه کننده ها به شدت پایین می آید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مانعی ندارد باشد چون بهر حال سابقه کار تیمی و پژوهشی شما را نشان میدهد. فقط آماده باشید اگر سوال شد توضیح کاملی از نقش خودتان بدهید.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان من امسال رتبه یک شدم کنکور دکتری، پارسال هم رتبه 4 شدم.. من رو بابت یک سری مشکلات غیرعلمی رد می کنن.
    میخواستم بدونم گواهی رتبه یک شدنم تاثیری در پذیرش داره؟ مطرح بشه؟
    سه تا isi دارم با ایمپکت 2، 3 و 4.1
    یک طرح ملی دارم
    یک مقاله تحت داوری
    دو مقاله هم در حال نگارش
    ممنون میشم جواب بدین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    دوستان من امسال رتبه یک شدم کنکور دکتری، پارسال هم رتبه 4 شدم.. من رو بابت یک سری مشکلات غیرعلمی رد می کنن.
    میخواستم بدونم گواهی رتبه یک شدنم تاثیری در پذیرش داره؟ مطرح بشه؟
    سه تا isi دارم با ایمپکت 2، 3 و 4.1
    یک طرح ملی دارم
    یک مقاله تحت داوری
    دو مقاله هم در حال نگارش
    ممنون میشم جواب بدین
    تاثیرش قابل قیاس با مقاله و اینا که نیست ولی میتونه تاثیر مثبت داشته باشه. میتونه هم تاثیر مثبت نداشته باشه. گفتن اینکه تاثیر مثبت داره یا نه سخته. چون وقتی بنویسین این سوالم پیش میاد که خب چرا نرفتی دانشگاه شما که رتبه ات تک رقمی شده؟ دلیلش چیه که هی امتحان میدی و نمی ری؟ درسته که برای ما واضحه که دلایل دیگه ای داره، ولی برای کشورهای دیگه که درکی از گزینش و مصاحبه و این چیزا ندارن، خیلی مفهوم نیست. من باشم با این رزومه (مقاله های آی اس آی و تحت داوری و طرح ملی و اینا) دیگه اونو نمی نویسم. شما رزومه تون به اندازه ی کافی پر هست.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام دوستان، من به مقاله کنفرانسی که در دانشگاه شریف هست رو Submit کردم ولی گفتن نتیجه اش رو شنبه و یکشنبه بعدی می دیم. برای رزومه و ایمیل به اساتید صبر کنم تا نتیجه مقاله بیاد با نه با همین رزومه ای که دارم با 8 مقاله کنفرانسی به اساتید ایمیل بزنم؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به مقاله کنفرانسی که در دانشگاه شریف هست رو Submit کردم ولی گفتن نتیجه اش رو شنبه و یکشنبه بعدی می دیم. برای رزومه و ایمیل به اساتید صبر کنم تا نتیجه مقاله بیاد با نه با همین رزومه ای که دارم با 8 مقاله کنفرانسی به اساتید ایمیل بزنم؟
    مرسی
    ایمیل بزنید و این مقاله را بعنوان submitted لیست کنید.

Junior Member

سلام دوستان. من یکی از مقالات ام داوری شده از چهار داور سه تا داور اکسپت داده و یکی گفته زبانش ضعیف هست. ریوایز قبلی به شدت روی زبانش کار کردم و از دوستانم با سطح زیان خیلی خوب هم کمک گرفتم. الان نمیدونم باید چکار کنم. خود ادیتور یک سایت معرفی کرده که رفتم دیدم تحریم هستیم. من چند ماه روی زبانش کار کردم و چند نفر هم متن رو مطالعه کردن و از طرفی سه داور هم اکسپت دادن، شما پیشنهادی دارین؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

سلام دوستان
    ما دو سه نفریم که کار پژوهشی مستقل داریم میکنیم با هدف چاپ نتایج توی ژورنال. اینکار رو برای تقویت رزومه داریم انجام میدیم. برای اینکار به جایی وابسته نیستیم و روی ایده ای که یکیمون داده، برنامه ریزی و تقسیم کار انجام شده.
    من به ذهنم رسید شاید باشن دوستانی که به هر دلیل تمایل به مشارکت توی تحقیق و نوشتن مقاله داشته باشن (مثلا درستون تموم شده، یا شاغلید، یا دانشجویید، یا ... ولی وقت مازاد دارید و قصد دارید رزومتون رو تقویت کنید) اما ایده ندارن، یا زبانشون ضعیفه، یا تنهایی از پس اجرای پژوهش بر نمیان. توی یه همچین شرایطی به نظرم بد نیست بشه بچه ها رو با هم جوینت کرد. اینجوری فارغ از اینکه چه شهر یا کشوری هستیم و چه دانشگاهی درس خوندیم یا میخونیم میشه شبکه خوب و مفیدی ساخت. این شبکه میتونه بعدها که پذیرش گرفتید هم بافایده باشه.
    پس اگر با شرایط زیر موافقید به من پیام خصوصی بدید (اگر صندوق پیامم پر بود چند روز بعد دوباره بزنید):
    - این همکاری ها بدون گردش مالیه. یعنی کسی نه پول میده و نه پول میگیره. فقط هرکس بخشی از کار رو برعهده میگیره و نهایتا که مقاله آماده شد اسمش به عنوان یکی از نویسنده ها میاد.
    - ترتیب نویسنده ها بر طبق امتیازبندی ای که ابتدای کار توافق میشه، بر حسب کاری که هرکس انجام داده تعیین میشه.
    - هدف، انجام کار به درد بخوریه که بشه چاپش کرد. عددسازی و کارهای مشابه نخواهیم داشت. ضمنا کارهای هرکس توسط یه نفر دیگه چک میشه.
    - اگر قصدتون دور زدن هستش (مثلا بخوایید ایده رو بگیرید و اون قسمتی که خودتون کار کردید رو تکی چاپ کنید) دور ما رو خط بکشید و وقت بقیه اعضا رو نگیرید لطفا. اما اگر میخواهید منصفانه یه کار مفید بکنیم هممون دور هم، قدمتون رو چشم.
    - اگر مصمم هستید و توی کارتون استمرار دارید (یعنی وسط کار، ول نمیکنید کار رو)

در صورت موافقت پیام بدید تا با هم در تماس باشیم. زمینه کاری خودم مهندسی مکانیک (انرژی، سیالات و انتقال حرارت) و شیمی فرآیند هستش. ولی به نظرم هر رشته و گرایشی دارید به من پیام بدید تا شما رو با هم رشته ایها و هم علایقتون اتصال بدم.
    امیدوارم این حرکت داوطلبانه و رایگان برای تعداد زیادی از دوستان فایده داشته باشه و اونها رو به هدفشون نزدیکتر کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)