صفحه 58 از 91 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

دوستان،نوشتن مقاله داخلی تو یه گرفتن فاند تاثیری داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط lakistanl نمایش پست ها
    دوستان،نوشتن مقاله داخلی تو یه گرفتن فاند تاثیری داره؟
    خیر؛ فقط میتونید توی رزومه تون درج کنید که اون هم ارزش ویژه ای نداره به این خاطر که استاد مورد نظر شما نمیتونه با خواندن مقالۀ فارسی، به وزن کار شما پی ببره.
    مقالۀ انگلیسی حتی اگر بین المللی نباشه، چون استاد مورد نظر میتونه اونو بخونه، کمی میتونه توی جلب نظر استاد تأثیر داشته باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام و خسته نباشید
    میخواستم بدونم برای رشته های مدیریتی(گرایش آی تی) معمولا چه IF ای مناسب هست که تو رزومه به چشم بیاد؟ یعنی اگر بخوایم مقایسه کنیم از چه IF ای تا چه IF ای ، بد- متوسط - خوبه ؟
    با تشکر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط asemaniha نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    میخواستم بدونم برای رشته های مدیریتی(گرایش آی تی) معمولا چه IF ای مناسب هست که تو رزومه به چشم بیاد؟ یعنی اگر بخوایم مقایسه کنیم از چه IF ای تا چه IF ای ، بد- متوسط - خوبه ؟
    با تشکر.
    دوست خوب
    شما اگه بتونی در رشته های مدیریتی از ایران در یک مجله ای اس ای با ایمپکت فاکتور مقاله چاپ کنی چه ایمپکتش0.000001 باشه چه 10 شاخ قول را شکستی جون در ایران ما از نظر علمی بسیار ضعیف هستیم و انتظار چاپ مقاله در مجلات ایمپکت دار را کسی از شما نداره
    بیشتر اساتید هم در این جرنالهای در پیت پاکستانی مقاله دادن و ارتقا گرفتن که الان گندش درامده و همه را بلک لیست کرده وزارت علوم پس در مجله ای مقاله بده که حداقل هیات تحریریه معتبری داشته باشد ای اس ای بودن مهم نیست برای این رشته بلکه محتوی مهمتر هست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط asemaniha نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    با تشکر.
    سلام
    در تکمیل راهنمایی های ارزشمند دوست خوبم باید بگم IF بالا یا IF پایین یک ژورنال هیچ لزومی نداره و ملاکی نیست که بتونیم نتیجه بگیریم اون ژورنال سطحش خوبه یا ژورنال سطحش بده. اول از همه کمپانی چاپ مقالات اهمیت دارد بعد از آن IF .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام
    در تکمیل راهنمایی های ارزشمند دوست خوبم باید بگم IF بالا یا IF پایین یک ژورنال هیچ لزومی نداره و ملاکی نیست که بتونیم نتیجه بگیریم اون ژورنال سطحش خوبه یا ژورنال سطحش بده. اول از همه کمپانی چاپ مقالات اهمیت دارد بعد از آن IF .
    با سلام
    من یه مقاله در ژورنال international heat & mass transfer دارم که IF ش 2.698 است. آیا برای رزومه میتونه مناسب باشه، و سوال دومم در مورد کمپانی هست که فرمودید کمپانی چاپ مقاله از ضریب تاثیر مهمتر است منظورتون از کمپانی چیه؟ مجلات springer چقدر در رزومه مهممند؟ ممنونم

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط adgin نمایش پست ها
    با سلام
    من یه مقاله در ژورنال international heat & mass transfer دارم که IF ش 2.698 است. آیا برای رزومه میتونه مناسب باشه، و سوال دومم در مورد کمپانی هست که فرمودید کمپانی چاپ مقاله از ضریب تاثیر مهمتر است منظورتون از کمپانی چیه؟ مجلات springer چقدر در رزومه مهممند؟ ممنونم
    مقالۀ خوب و با کیفیت، تأثیر قابل توجه و غیر قابل انکاری بر افزایش وزن رزومه داره؛ خصوصاً اگر برای پوزیشنی اپلای کنید که با حوزۀ تحقیقاتی مقالۀ مذکور، اشتراکاتی داشته باشه.
    ژورنالی که شما ذکر کردید، یکی از ژورنال های خوب حوزۀ خودش هست و این مقاله، ارزش قابل قبولی داره.
    منظور از کمپانی، همون ناشر ژورنال هست؛ مثلاً الزویر و اشپرینگر و جان وایلی و ... .
    ژورنال هایی که توسط اشپرینگر چاپ میشند، عمدتاً ژورنال های معتبر و خوشنامی هستند که انتشار مقاله در این ژورنال ها، وزن قابل قبولی به رزومه میده.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان
    دوستان من هنوز تو دوره کارشناسی هستم. رشته عمران میخونم. واسه دکترا میخوام اقدام کنم واسه خارج از کشور. فوق رو میخوام همینجا بگیرم. سوال من اینه الان تو دوره کارشناسی نیازی هست به مقاله دادن؟
    آخه من بعضیا رو که واسه دکترا پذیرش گرفتن رو میبینم طرف 12-13 تا مقاله داده. آخه چجوری وقت کرده تو دوره فوق لیسانس این همه مقاله بده؟ ... اصن نمیدونم معیارش چه شکلیه.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamade نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستان من هنوز تو دوره کارشناسی هستم. رشته عمران میخونم. واسه دکترا میخوام اقدام کنم واسه خارج از کشور. فوق رو میخوام همینجا بگیرم. سوال من اینه الان تو دوره کارشناسی نیازی هست به مقاله دادن؟
    آخه من بعضیا رو که واسه دکترا پذیرش گرفتن رو میبینم طرف 12-13 تا مقاله داده. آخه چجوری وقت کرده تو دوره فوق لیسانس این همه مقاله بده؟ ... اصن نمیدونم معیارش چه شکلیه.

دوست من،

خیر، نیازی نیست.
    اولا نیازی به این همه مقاله نیست و بهتر است یک رزومه متعادل داشته باشید. دوم اینکه این دوستان یا بین فوق و دکتری شان فاصله بوده است و یا اینکه عمده ی مقالات برای مثال کنفرانسی بوده و کمیت بر کیفیت می چربد.

شما تمرکزتان را بر روی معدل و دانشگاه خوب بگذارید بعدا فرصت کافی برای چند مقاله خواهید داشت.

Junior Member morshed_812 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من،

خیر، نیازی نیست.
    اولا نیازی به این همه مقاله نیست و بهتر است یک رزومه متعادل داشته باشید. دوم اینکه این دوستان یا بین فوق و دکتری شان فاصله بوده است و یا اینکه عمده ی مقالات برای مثال کنفرانسی بوده و کمیت بر کیفیت می چربد.

شما تمرکزتان را بر روی معدل و دانشگاه خوب بگذارید بعدا فرصت کافی برای چند مقاله خواهید داشت.
    سلام
    شما اگه یک مقاله اما درست درمون با ایمپکت خوب داشته باشید کافیههههه. تاثبرش زیاده . واسه من که اینطور بوده
    "You were given this life because You are strong enough "

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)