صفحه 75 از 91 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط khatereee نمایش پست ها
    سلام دوستان، میخواستم بدونم آیا مقاله کنفرانس داخلی، اونم به تعداد 5 عدد در دوره ارشد برای پذیرش دکتری با فاند آمریکا تاثیری داره یا نه؟؟ اینارو باید بیارم تو رزومه؟؟ تنها کار پژوهشیمن. ممنون.
    سلام

وقتی تنها کارهای پژوهشی شما همین موارد فارسی هستند، آوردنش بهتر از نیاوردنش هست؛ با این وجود، انتظار خاصی نداشته باشید چون فقط مقالۀ منتشر شده به زبان انگلیسی، قابل ارزیابی توسط استادهای خارجی هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام دوستان من فقط یک مقاله داخلی علمی- پژوهشی دارم نمره تزم 19/80 شده و معدلم بالای 18 هستش . الان من خیلی نگران مقاله خارجی هستم. نمیدونم الان میشه کاری برای چاپ مقاله خارجی کرد یعنی مقاله فارسیمو به انگلیسی ترجمه کنم بفرستم یا نه وقتمو فقط بزارم روی تافل و جی آر ای با توجه به اینکه امسال هم باید اپلای کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alisabeti نمایش پست ها
    سلام دوستان من فقط یک مقاله داخلی علمی- پژوهشی دارم نمره تزم 19/80 شده و معدلم بالای 18 هستش . الان من خیلی نگران مقاله خارجی هستم. نمیدونم الان میشه کاری برای چاپ مقاله خارجی کرد یعنی مقاله فارسیمو به انگلیسی ترجمه کنم بفرستم یا نه وقتمو فقط بزارم روی تافل و جی آر ای با توجه به اینکه امسال هم باید اپلای کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید .
    دوست عزیز،
    اگه دنبال گرفتن فاند و اسکولارشیپ هستین باید سعی کنید رزومه تون رو قوی تر کنید چون این بحث رقابتیه بین کاندیداهای مختلف اون پوزیشن مثلا.

هرچند معدلتون و نمره تزتون خیلی خوبه و بابتش بهتون تبریک میگم
    ولی در کنار اینها میتونید به صورت موازی روی مقاله تون هم کار کنید. به نظرم مخالفتی با خوندن زبانتون نداره اتفاقا همین که با یه متن انگلیسی هم در ارتباط هستید بهتون ممکنه کمک کنه
    پروسه اپلای یه پروسه نسبتا طولانیه و باید صبر داشته باشید.
    ممکنه بعد از گرفتن مدرک زبانتون مدتی بگذره تا بتونید یه پوزیشن خوب پیدا کنید. پس توی همون موقع هم اگه مقاله تون رو سابمیت کرده باشید میتونید منتظر نتیجه ش بمونید. ژورنال هایی هستند که شش هفت ماهه اکسپت میدن اگه دیرتر هم بدن اصلا مهم نیست نگرانش نباشید

اینی که فرمودید مقاله فارسی رو انگلیسی کنید خب بهتره که همون مقاله رو تا حد امکان بسط بدید و نتایجتون رو با روش های مختلف مقایسه کنید و بعد برای ژورنال های انگلیسی زبان بفرستید
    نهایت داستان این میشه که مقاله تون توی مرحله Review میمونه و شما میتونید همین Status رو هم برای مقاله تون توی رزومه تون ذکر کنید به هر حال بهتر از اینه که فقط یه مقاله پژوهشی داشنه باشید

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    اگه دنبال گرفتن فاند و اسکولارشیپ هستین باید سعی کنید رزومه تون رو قوی تر کنید چون این بحث رقابتیه بین کاندیداهای مختلف اون پوزیشن مثلا.

هرچند معدلتون و نمره تزتون خیلی خوبه و بابتش بهتون تبریک میگم
    ولی در کنار اینها میتونید به صورت موازی روی مقاله تون هم کار کنید. به نظرم مخالفتی با خوندن زبانتون نداره اتفاقا همین که با یه متن انگلیسی هم در ارتباط هستید بهتون ممکنه کمک کنه
    پروسه اپلای یه پروسه نسبتا طولانیه و باید صبر داشته باشید.
    ممکنه بعد از گرفتن مدرک زبانتون مدتی بگذره تا بتونید یه پوزیشن خوب پیدا کنید. پس توی همون موقع هم اگه مقاله تون رو سابمیت کرده باشید میتونید منتظر نتیجه ش بمونید. ژورنال هایی هستند که شش هفت ماهه اکسپت میدن اگه دیرتر هم بدن اصلا مهم نیست نگرانش نباشید

اینی که فرمودید مقاله فارسی رو انگلیسی کنید خب بهتره که همون مقاله رو تا حد امکان بسط بدید و نتایجتون رو با روش های مختلف مقایسه کنید و بعد برای ژورنال های انگلیسی زبان بفرستید
    نهایت داستان این میشه که مقاله تون توی مرحله Review میمونه و شما میتونید همین Status رو هم برای مقاله تون توی رزومه تون ذکر کنید به هر حال بهتر از اینه که فقط یه مقاله پژوهشی داشنه باشید

موفق باشید
    خیلی ممنون از پاسختون فقط یه سوال دیگه به نظرتون بهتر نیست که مقاله کنفرانسی خارجی بدم ؟ چون زودتر به نتیجه میرسه و دردسرهای مجله را نداره البته میدونم اعتبارش نسبت به ژورنال کمتره.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

خیلی ممنون از پاسختون فقط یه سوال دیگه به نظرتون بهتر نیست که مقاله کنفرانسی خارجی بدم ؟ چون زودتر به نتیجه میرسه و دردسرهای مجله را نداره البته میدونم اعتبارش نسبت به ژورنال کمتره.
    دوست من،

خودتان جوابتون را دادید، اعتبار یک مقاله ژورنالی خوب اصلا با کنفرانس قابل مقایسه نیست، شما که اهداف آکادمیک دارید باید از این "دردسر ها" استقبال کنید و حتی برایتان لذتبخش باشد.
    به عنوان یک پیشنهاد می توانید نتایج اولیه و خلاصه را به یک کنفرانس داخلی بفرستید (البته به انگلیسی) و اصل ماجرا را برای یک ژورنال خوب ارسال بفرمایید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

You have to always try to publish your works in journals not in conferences
    Don't think about conference papers
    Practically speaking, having conference papers has a negligible impact on your CV
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام

من در حال نوشتن 5 تا مقاله ام که همشون از پایان نامم هستن و خب چون پایان نامم هنوز مراحل پایانیش تموم نشده مقالاتم هم هنوز طول میکشه تا کامل بشه. میخواستم بدونم مقالاتی که وضعیتشون in progress باشه و البته کاملا به رشته ای که می خوایم براش اپلای کنیم مربوط باشه چقدر تاثیر دارن روی رزومه؟ ممنون میشم از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

من در حال نوشتن 5 تا مقاله ام که همشون از پایان نامم هستن و خب چون پایان نامم هنوز مراحل پایانیش تموم نشده مقالاتم هم هنوز طول میکشه تا کامل بشه. میخواستم بدونم مقالاتی که وضعیتشون in progress باشه و البته کاملا به رشته ای که می خوایم براش اپلای کنیم مربوط باشه چقدر تاثیر دارن روی رزومه؟ ممنون میشم از راهنماییتون
    دوست من،
    مقالاتی که اکسپت نشده اند تاثیری چندانی ندارند به ویژه اگر تنها تالیفات شما باشند.
    این مقالات حداکثر علامندی و جهتگیری پژوهشی شما را نشان می دهند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

اگه مقاله تون رو سابمیت کردید حتما توی رزو مه تون بیارید و Status نهاییشون حالا هرچی که بود رو جلوشون بنویسید
    این خالی از لطف نخواهد بود برای رزومه تون. قبلا هم توضیح دادم اونوری ها اصل صداقت رو قبول دارن
    پس اگه شما کاری رو برای ژورنالی سامبیت کرده باشید حتما کارتون ارزش سابمیت به اون ژورنال رو داشته و شما دروغی نمیگید (جدای اینکه اکسپت بشه با نشه)

ولی اگه هنوز چیزی رو سابمیت نکردید من هم با دوستم halcyon هم نظرم.
    تازه در این مورد شاید بهتر این باشه مقاله هاتون تا حدی سکرت بمونه و خیلی مشتتون قبل از سابمیت مقاله ها باز نباشه

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام دوستان.
    یه مقاله سابمیتی به ژورنال با ایمپکت بالا و بدون اکسپت شدن تا بررسی نتایج موثرتره یا مقاله اکسپت یه ژورنال غیر معروف و پولی؟
    اگه بخوام در ادامه پایان نامه ارشدم، دکتری ادامه بدم و برای دانشگاه های تاپ آمریکا و البته با تافل و جی آر ای خوب اپلای کنم.
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)