صفحه 17 از 91 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : درجه مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط ad_fa173 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز سوالتون خیلی کلی هستش نمیشه یک جواب واضح و دقیق براش در نظر گرفت ای کاش کمی با جزئیات مطرح میکردین از این گذشته با جزئیات هم ممکنه پاسخی که درافت میکنین برای همه رشته ها صادق نباشه.
    منظورم از کلی بودن سوالتون این هستش که از عنوان مقاله درجه یک میشه چند جور برداشت کرد:درجه یک یعنی از نظر دانشگاه و شهرت corresponding author؟ از نظر novelty کار انجام شده مقاله رو میشه درجه یک در نظر گرفت؟ از نظر honor علمی ژورنال و IF ,و یا همه این موارد؟
    تازه اگه منظورتون این باشه که چند کیلو مقاله داخلی و یک مقاله ISI که شما اسم دهم باشی که اون هم مشخصه جواب چیست!!!!!!!!!
    من كه نفهميدم يه موضوع به اين سادگي ، لقمه رو بردي …
    رشته ام كامپيوتر(مهندسي) و منظورم رنكينگ مقاله اي كه مي دي تو بين مقاله هاي ارسالي در اون موضوع خاص جز افراد برتر حساب بشي و نويسنده 10 و … ( reg2) نفهميدم يعني چي اگه منظورتون ازاين مقاله هاي خاله بازي كه اسم فاميلاشون هم براي محكم كاري مي نويسند نه از اين مدل نيست نويسنده خودم هستم و تقريبا ميشه گفت يه در تازه به دنيا باز مي كنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سوال دوم اينه كه مقاله ارسالي رو بايد ارائه بدي يا اينكه چطوريه…؟

ApplyAbroad Guru

لطفا منظورتون رو بیشتر توضیح بدید لطفا. این مقاله isi کنفرانسه یا ژورنال؟ مقاله ژورنال که دیگه ارائه دادن نداره!
    در ضمن معیار شما برای تعیین اینکه در اون موضوع خاص رنکینگ جزو ده نفر رو دارید چیه؟ این رنکینگ رو کی تعیین کرده؟ جزو ده نفر در طول تاریخ یا ...؟! این اطلاعات رو بفرمائید تا دقیق تر بشه نظر داد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

شايد من بد برداشت كردم چون استادمون مقاله داده بود و گفت كه مقالم جز مقالات برتر تو اون ژورنال شده(IEEE)
    اصلا مقالات رده بندي و داوري ميشن يا اينكه مهم Accept شدن اونهاست؟
    ویرایش توسط soroush007 : March 22nd, 2011 در ساعت 11:38 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush007 نمایش پست ها
    شايد من بد برداشت كردم چون استادمون مقاله داده بود و گفت كه مقالم جز مقالات برتر تو اون ژورنال شده(IEEE)
    اصلا مقالات رده بندي و داوري ميشن يا اينكه مهم Accept شدن اونهاست؟
    من در مورد ژورنال ندیدم مقالات به اون صورت رده بندی بشن. در بعضی کنفرانسها گاهی یک مقاله برتر انتخاب میکنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نمي دونم، اما بايد افرادي كه تجربه بيشتري دارند راهنمايي كنند

As i saw, the journals in Springer or Elsevier have some rating systems as Most downloads for springer journals or top 25 articles for elsevier ones.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

سلام دوستان, من می خواستم بدونم که آیا IF ژورنال های ISI تاثیر زیادی در رزومه و یا گرفتن پذیرش ما دلره؟ یا فقط داشتن مقاله ISI کافیه و نوع ژورنال مهم نیست.؟؟؟ ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط farinaz نمایش پست ها
    سلام دوستان, من می خواستم بدونم که آیا IF ژورنال های ISI تاثیر زیادی در رزومه و یا گرفتن پذیرش ما دلره؟ یا فقط داشتن مقاله ISI کافیه و نوع ژورنال مهم نیست.؟؟؟ ممنونم
    دوست خوبم،
    خوب معلومه که داره. خیلی هم داره. البته بیشتر به شهرت ژورنال بستگی داره و بعد ایمپکتش.

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

ببینید بی تاثیر نیست اما خب به قول یکی از دوستان خیلی از استادها فقط به اسم ژورنال نگاه میکنن نه به IF. برخی از ژورنال ها هستند که بهترین مقالات به اون ارسال میشه اما چون تعداد کمی مقاله قبول میکند، دارای IF پایینی است. به همین خاطر Impact Factor زیاد نمیتونه مهم باشه.

موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)