صفحه 2 از 91 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تعداد مقالات در کارشناسی ارشد

یعنی تعداد مقاله مهم نیست؟!کیفیتش مهمه؟!اگر همش تو یک زمینه باشه بهتره؟!

Junior Member

پیش فرض تاثیر مقاله بر رزومه

داشتن 5 تا مقاله تو يك كنفرانس تو رزومه تاثير مثبتي داره يا منفي ؟
    مي خواستم بدونم همشو ثبت نام كنيم يا نه؟
    دوستان اگه راهكار يا تجربه مشابهي دارن ممنون مي شم در اختيار ما قرار بدين
    اين 5 تا مقاله حاصل كار چند نفره كه كاراشون رو به اشتراك گذاشتن ;D

در این تاپیک سوالات خود را در مورد تاثیر کمیت و کیفیت مقاله در رزومه بپردازید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

سلام به همه. یه سوال
    اگه مقاله ای داشتیم درباره موضوعی غیر از موضوعی که تو mail به استاد اظهار علاقه می کنیم آیا گفتنش تاثیری روی استاد و یا کل فرایند پذیرش داره؟
    ممنون از جوابهاتون

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام
    به چند دلیل گفتنش بی شک بهتره -به نظر من البته:
    1- این روزها شدیدا هم رشته ها و هم زمینه های تحقیقی interdisciplinary هستند نه تنها بین زمینه ها در یک رشته بلکه بین رشته های مختلف
    2- شما با اون کار داری توانایی هات رو در ریسرچ نشون میدی اما حالا رو موضوعی دیگه
    3- من زمینه که دارم کار میکنم 180.0004 درجه سانتیگراد (و البته درجه مثلثاتی) با تمامی 14 مقاله ای که داده بودم فرق داشت !!!! شما که داری میگی یکی
    4- همه حالت های بالا با هم

پس اگه من بودم اینکارو میکردم-حالا فردا شکار نشی بگی یو من رو به فنا دادی- اون نظر من بود

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط amiramin نمایش پست ها
    داشتن 5 تا مقاله تو يك كنفرانس تو رزومه تاثير مثبتي داره يا منفي ؟
    مي خواستم بدونم همشو ثبت نام كنيم يا نه؟
    دوستان اگه راهكار يا تجربه مشابهي دارن ممنون مي شم در اختيار ما قرار بدين
    اين 5 تا مقاله حاصل كار چند نفره كه كاراشون رو به اشتراك گذاشتن ;D

در این تاپیک سوالات خود را در مورد تاثیر کمیت و کیفیت مقاله در رزومه بپردازید.
    داشتن هر تعداد مقاله در رزومه تاثیر مثبت داره. دوره کارشناسی ارشد زمانیه که شما یاد می گیرید چگونه تحقیق کنید و دکترا زمانیه که فیلد تحقیقاتی خودتون رو مشخص می کنید.
    ----
    این نکته به پیوست اومده!! d: ولی به اشتراک گذاشتن مقالات واقعا کار اخلاقی نیست!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

اين كه تو يه زمينه باشه مسلما بهتره چون براي مقطع دكتري بايد خيلي تخصصي تر رويه يه موضوع كار بشه

سلام دوستان
    من یه سوال برام پیش اومده ممنون می شم کمک کنین
    من وقتی رزومه بعضی بچه ها رو می بینم یه ذره ناراحت می شم علتش هم اینه که مثلا بعضی ها که برا ارشد اقدام می کنن فول فاند می گیرن( بیشتر منظورم آمریکاست) و چندین مقاله چاپ کردن!!! که البته بیشترشون داخلی هستش و یا ژرنال های نچندان معتبر( فقط جزو ISI ) ولی من با کمک استادم دهنم سرویس شد تا یه دونه کنفرانس ASME ( انجمن مهندسی آمریکا) که تو مکانیک فکر نکنم معتبر ازون باشه جور کنیم
    مقاله ارائه شده اون قدر ایده جدیدی داشت که تو 2 روز اکسپت شد و ادیتور یه نامه با کلی تمچید ارسال کرده بود برا استادم( جوری که حتی استادم ....) حالا از این ناراحتم که اگه این تایم رو میذاشتم رو مقالات داخلی شاید راحت 3-4 تا جور میشد!!!!! آخه توشون تقریبا ایده ای ندارن!!!!!
    به نطرتون اعتبار مقالات بیستر اثر داره یا تعدادشون گر چه استادم می گفت داخلی رو بیخیال شو!!!!!!! به تظرتون وقتم رو تلف کردم؟ چون این موضوع بعد این چند ماه بد جور عذابم می ده!!!!!

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال برام پیش اومده ممنون می شم کمک کنین
    من وقتی رزومه بعضی بچه ها رو می بینم یه ذره ناراحت می شم علتش هم اینه که مثلا بعضی ها که برا ارشد اقدام می کنن فول فاند می گیرن( بیشتر منظورم آمریکاست) و چندین مقاله چاپ کردن!!! که البته بیشترشون داخلی هستش و یا ژرنال های نچندان معتبر( فقط جزو ISI ) ولی من با کمک استادم دهنم سرویس شد تا یه دونه کنفرانس ASME ( انجمن مهندسی آمریکا) که تو مکانیک فکر نکنم معتبر ازون باشه جور کنیم
    مقاله ارائه شده اون قدر ایده جدیدی داشت که تو 2 روز اکسپت شد و ادیتور یه نامه با کلی تمچید ارسال کرده بود برا استادم( جوری که حتی استادم ....) حالا از این ناراحتم که اگه این تایم رو میذاشتم رو مقالات داخلی شاید راحت 3-4 تا جور میشد!!!!! آخه توشون تقریبا ایده ای ندارن!!!!!
    به نطرتون اعتبار مقالات بیستر اثر داره یا تعدادشون گر چه استادم می گفت داخلی رو بیخیال شو!!!!!!! به تظرتون وقتم رو تلف کردم؟ چون این موضوع بعد این چند ماه بد جور عذابم می ده!!!!!
    منم همین مشکل رو با استادم داشتم و خیلی از کنفرانسهای داخلی رو از دست دادم.البته فکر میکنم برای فوق مقالات داخلی مهمتر از دکترا باشه ولی منم الان شروع کردم به دادن مقاله تو کنفرانسهای داخلی برای اینکه رزومم پر بشه
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

سلام.من 3تا مقاله isi و 5 تا علمي پژوهشي و 11 تا همايش و كنفرانس دارم.تازه هم ارشدم رو تموم كردم.يكي از راه هاي زياد كردن تعداد مقالات اينه كه تعداد پارامتر هايي كه در پايانامه اندازه ميگيري رو زياد كني .بعد از تركيب اينها و لينك كردنشون با هم تعداد مقالاتتون رو زياد كنيد.مثلا فاكتورهاي 1و2و3و4 رو شما اندازه گرفتيد.يك مقاله بديد و فاكتور 1و 2 رو با هم برسي كنيد .يك مقاله بديد و 1و3 يكي 1 و 4 يكي 2و 3 و .....
    اما نكته مهم در تمام اينها مطالعه زياد ژورنالهاست كه بتونيد در قسمت بحث بخووبي از نتايجتون دفاع كنيد و اونها رو به صورت علمي تجزيه تحليل كنيد.
    مشكل ما ايراني ها هم تو مقالات اي اس اي فقط زبانه.علمون خوبه
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

نقل قول نوشته اصلی توسط 84252135 نمایش پست ها
    یعنی تعداد مقاله مهم نیست؟!کیفیتش مهمه؟!اگر همش تو یک زمینه باشه بهتره؟!
    هر دو مهمه.تعداد مقالات مهمتره اما بهتره همه در يك زمينه باشه.حد اقل خيلي زمينه كاري فرق نكنه.كه البته اگه اينطور هم نباشه كسي بهتون ايران نمي گيره
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)