صفحه 3 از 91 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nutrition

پیش فرض پاسخ : تعداد مقالات در کارشناسی ارشد

بزاريد اينم بگم .چون خودم خيلي مشكل داشتم و اين رو فهميدم.شايد بدرتون بخوره.ليست مجلات معتبر ايراني رواز سايت http://www.magiran.com/ مي تونيد گير بياريد.اگه زبانتون خوب نيست ولي ميخوان تعداد مقالاتتون رو در زمان كوتاه بالا ببريد راهترين كار چاپ مقالات در مجلات علمي پژوهشيه.مي دونيد كه بعد از مقالات اي اس اي مجلات علمي پژوهشي بالاترين اعتبار رو در ايران دارند.بعد از اينها هم مي رسه به كنفرانس ها و همايش ها
    خدايا چنان كن سرانجام كار تو خوشنود باشي و ما رستگار

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

ببخشید چرا مقالات داخلی برای فوق بهتره؟!
    البته استاد من میگه خیلی روی داخلی و خارجیش حساس نباشم و بیشتر به ضریب و زمان چاپشون توجه کنم.
    به نظر دوستان برای داخلی اقدام کنم؟؟ ژورنال یا کنفرانس؟؟ کدوم برای ارائه کردن در رزومه مناسب تره؟؟
    ویرایش توسط danialmdt : April 15th, 2010 در ساعت 12:42 AM
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط danialmdt نمایش پست ها
    ببخشید چرا مقالات داخلی برای فوق بهتره؟!
    البته استاد من میگه خیلی روی داخلی و خارجیش حساس نباشم و بیشتر به ضریب و زمان چاپشون توجه کنم.
    به نظر دوستان برای داخلی اقدام کنم؟؟ ژورنال یا کنفرانس؟؟ کدوم برای ارائه کردن در رزومه مناسب تره؟؟
    تصور می کنم منظورشون این بود که در فوق اهمیت اینکه مقالات خارجی باشند یا داخلی کمتر از دکترا هست.

مسلمه که ژورنال! و همین طور مسلمه که کنفرانس و ژورنال خارجی (یا لااقل بین المللی) معتبر تر و مناسبتر برای رزومه هست!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

سلام
    شايد اين بحث جاي خوبي براي سوال من نباشه اما شرمنده نميدونستم كجا بپرسم
    من توي رزومه بعضي از بچه ها كه براي 2010 اقدام كردم ديدم نوشتن كه مقاله هاشون چي بوده و مسراً اعلام كردن كه مثلا دوتا مقاله خودشون نفر اول بودن يا نفر دوم و....
    اعتبار يه مقاله آيا به اين نيست كه مثلا با يه استاد نوشته باشه و مسلما اسم اون استاد اول هست؟
    اينطوري بگم كه توي رشته هاي علوم انساني كلا مقاله اي كه فقط اسم دانشجو يا يه شخصي كه استاد، استاديار و.... نباشه چاپ نمي شه و ارزشي نداره با اين حساب من بايد چيكار كنم؟ از طرفي مقالات من به تنهايي چاپ بشو نيس و از طرف ديگر اگر اسم شخص به عنوان نفر اول مهم باشه اسم من اول نمياد كه (چه سوال طولاني!!!!)
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    شايد اين بحث جاي خوبي براي سوال من نباشه اما شرمنده نميدونستم كجا بپرسم
    من توي رزومه بعضي از بچه ها كه براي 2010 اقدام كردم ديدم نوشتن كه مقاله هاشون چي بوده و مسراً اعلام كردن كه مثلا دوتا مقاله خودشون نفر اول بودن يا نفر دوم و....
    اعتبار يه مقاله آيا به اين نيست كه مثلا با يه استاد نوشته باشه و مسلما اسم اون استاد اول هست؟
    اينطوري بگم كه توي رشته هاي علوم انساني كلا مقاله اي كه فقط اسم دانشجو يا يه شخصي كه استاد، استاديار و.... نباشه چاپ نمي شه و ارزشي نداره با اين حساب من بايد چيكار كنم؟ از طرفي مقالات من به تنهايي چاپ بشو نيس و از طرف ديگر اگر اسم شخص به عنوان نفر اول مهم باشه اسم من اول نمياد كه (چه سوال طولاني!!!!)
    والا اینجوریام که میگین نیستشا، منم که رشتم مهندسیه اگه روز اول مقالم رو با اسم اول استاد میگذاشتم جلوش تا همین الان تمام مقالاتم با اسم اول ایشون بود اما هم خود من و هم اون استاد خوب میدونیم که زحمات این مقاله 98% با خوده من بوده و ایشون فقط اسم مقاله و محل ارسالش رو شنیده از من و روز آخر هم یه بار مقالم رو رو خونی کرده و به تعبیری تصحیح نگراشی!
    من نمیدونم دقیقاً رشتۀ شما چیه اما یکی از دوستام هم رشتش اقتصاد بود و به اصرار من ایشون هم از پایان نامش مقاله در آورد و به خاطر اینکه استاد راهنماش هم به هر حال راهنمایشون کرده بودن اسم ایشون رو هم دوم نوشتن.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

خوب حق با شماست جمع بستن اين جمله اشتباه بود. در خصوص رشته ما (علوم سياسي!!!) اينطوريه. بايد اسم استاد باشه اول ديگه. مقاله اي كه من از پايان نامم نوشتم 100% زحمت خودم بود و حتي استاد راهنما كلا نگاهي هم بهش ننداخته!
    حالا اگر اين روند تكرار بشه و من هر مقالمو با يه استاد بنويسم از ارزش مقاله من توي رزومم كم خواهد شد؟ مي شه من توي رزومم بگم كه مثلا توي ايران و رشته ما شرايط قبولي مقاله به اين صورت هست؟؟؟؟
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    خوب حق با شماست جمع بستن اين جمله اشتباه بود. در خصوص رشته ما (علوم سياسي!!!) اينطوريه. بايد اسم استاد باشه اول ديگه. مقاله اي كه من از پايان نامم نوشتم 100% زحمت خودم بود و حتي استاد راهنما كلا نگاهي هم بهش ننداخته!
    حالا اگر اين روند تكرار بشه و من هر مقالمو با يه استاد بنويسم از ارزش مقاله من توي رزومم كم خواهد شد؟ مي شه من توي رزومم بگم كه مثلا توي ايران و رشته ما شرايط قبولي مقاله به اين صورت هست؟؟؟؟
    اصلاً و ابداً از ارزش مقاله هاتون کم نمیشه. نه نمیتونید چنین حرفی بزنید چون اینجوری مقاله های قبلی خودتونم زیر سوال میره و اصلاً این حرف منطقی نیست.
    من جای شما باشم اسم استادم رو دوم مینویسم و بدون ذکر این مسئله مقالم رو قبل از ارسال نشونه استاد میدم برای چک کردن. (اینجوری خودشون متوجه میشن)
    از طرفی اینم بگما من الان پیش خودم که فکر میکنم میبینم اونقدرا هم اهمیتی بین اول و دوم بین شاگرد و استاد نیست (حداقل برای من که اینطور بوده) ولی درستش اینه که هرکی ایده داده و کار بیشتری کرده اسم اون اول باشه.
    موفق باشید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

سلام
    من 2تا مقاله آماده کردم و همه کاراش هم با خودم بوده حالا استادم اسم 2 نفر دیگرو که هیچ کاری نکردن گذاشته توی مقاله و اسم خودشم اوله و اسم من دوم
    تو این مورد ارزششو داره بگم حداقل اسم منو اول بذاره یا تعداد که زیاد باشه فرقی نداره؟
    اگر از کسی در مورد کاری سوال بپرسیم اسمش باید توی مقاله بیاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD computer engineering Hacettepe

نقل قول نوشته اصلی توسط novemb83 نمایش پست ها
    سلام
    من 2تا مقاله آماده کردم و همه کاراش هم با خودم بوده حالا استادم اسم 2 نفر دیگرو که هیچ کاری نکردن گذاشته توی مقاله و اسم خودشم اوله و اسم من دوم
    تو این مورد ارزششو داره بگم حداقل اسم منو اول بذاره یا تعداد که زیاد باشه فرقی نداره؟
    اگر از کسی در مورد کاری سوال بپرسیم اسمش باید توی مقاله بیاد؟
    استاد شما خیلی سوء استفاده می کند.
    حتما اسم خودت اول باشه!
    وقتی تعداد نفرات مقاله می ره بالا ارزش کارت پائین تر میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bilgisayar نمایش پست ها
    استاد شما خیلی سوء استفاده می کند.
    حتما اسم خودت اول باشه!
    وقتی تعداد نفرات مقاله می ره بالا ارزش کارت پائین تر میاد.
    راستش استادم خیلی بد اخلاقه و مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که دوستام می گن اگر بگی شاید باهات بد بشه و توصیه نامه خوبی برات ننویسه
    شنیدم توصیه نامه از استادی که باهاش کار کردی خیلی مهمه
    ارزش اینکه اسمم توی مقاله ISI اول باشه بیشتره یا توصیه نامه خوب از استاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)