صفحه 37 از 91 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط shekoofedd نمایش پست ها
    سلام.
    کسی template مربوط به مقاله های elsevier رو داره؟میخوام بدونم فرمت به چه صورته واسه ارسال؟کسی در مورد ژورنال Applied soft computing(elsevier?( اطلاعاتی داره؟ممنون میشم راهنمایی کنید
    دوست عزیز اگه برین تو وبسایت ژورنالی که اشاره کردین فرمت مورد نیاز ژورنال را پیدا می کنین.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه برین تو وبسایت ژورنالی که اشاره کردین فرمت مورد نیاز ژورنال را پیدا می کنین.
    من به صورت خاص در این زورنال مقاله سابمیت نکردم اما به طور کلی در الزوریر، فونت: Times New Roman، سایز 12، فاصله سطور double و فرمت مراجع رو از یکی از مقالات چاپ شده استفاده کنید.
    من مقاله داشتم که 4-5 بار از طرفی ژورنالی به خاطره فرمت برگشت خورده اما الزویر تا بحال بهم گیر نداده

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

با عرض سلام خدمت دوستان
    من یه خورده تجربیات کوچک در این مورد دارم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم
    مقاله خیلی خیلی تو رزمه تاثیر داره
    باید بگم که اونایی که دیگه تو کار اپلای تا حدی وارد شدن میدوننکه اگه بخوان فاند بگیرن باید بتونن استاد پیدا کنن و این رو هم باید اضافه کنم که داشتن مقاله تا 10 برابر احتمال استاد پیدا کردن رو بیشتر میکنه من خودم تو متن ایمیل ها تعداد مقالات رو می نوشتم و تقریبا می تونم بگم که دانشگاهی نبود که جواب نگیرم حتی استاد ام ای تی هم جوابمو داد ولی به خاطر نمره زبانم نتونستم اپلای کنم در کل باید بگم که باعث میشه استاده تا تو ایمیلتون ببینه که مقاله و مخصوصا ژورنال دارین همه ی ایمیلتون رو می خونه و بهش فکر می کنه من خودم او قسمت ایمیل رو bold کرده بودم که استاده اول ببینه که مقاله دارم
    از دوستان برقی مخصوصا قدرتی اگه کسی مقاله ieee میخواد بهم یه پیام خصوصی بده

نقل قول نوشته اصلی توسط aria_h68 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    من یه خورده تجربیات کوچک در این مورد دارم خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم
    مقاله خیلی خیلی تو رزمه تاثیر داره
    باید بگم که اونایی که دیگه تو کار اپلای تا حدی وارد شدن میدوننکه اگه بخوان فاند بگیرن باید بتونن استاد پیدا کنن و این رو هم باید اضافه کنم که داشتن مقاله تا 10 برابر احتمال استاد پیدا کردن رو بیشتر میکنه من خودم تو متن ایمیل ها تعداد مقالات رو می نوشتم و تقریبا می تونم بگم که دانشگاهی نبود که جواب نگیرم حتی استاد ام ای تی هم جوابمو داد ولی به خاطر نمره زبانم نتونستم اپلای کنم در کل باید بگم که باعث میشه استاده تا تو ایمیلتون ببینه که مقاله و مخصوصا ژورنال دارین همه ی ایمیلتون رو می خونه و بهش فکر می کنه من خودم او قسمت ایمیل رو bold کرده بودم که استاده اول ببینه که مقاله دارم
    از دوستان برقی مخصوصا قدرتی اگه کسی مقاله ieee میخواد بهم یه پیام خصوصی بده
    توی این مدت که داشتم در مورد دانشگاه ها تحقیق می کردم به این نتیجه رسیدم که شرق به مقالات شما بیشتر از معدلتون اهمیت می ده...کره جنوبی،سنگاپور،ژاپن،هنگ کنگ و ... براشون مقالات شما بسیار اهمیت داره.توی استرالیا اگه اگه مقاله ندارید کلا فاند رو باید بیخیال بشید چون معمولا بورسهاشون رو بای ریسرچ می دن و بیشترین امتیاز رو کسی می گیره که چندین مقاله چاپ کرده باشه.اما بر عکس آمریکا و کانادا و تا حدودی اروپا بیشترین تاکیدشون روی معدل شماست.اما خب اگه می خواین شانستون برای پیدا کردن استاد بیشتر بشه،بهتره سابقه پژوهشی خوبی داشته باشید چون روزانه صدها نفر به استاد ایمیل می زنن و همگی دارای معدل توپ و نمره زبان عالی هستن...بیشترشون هم چینی و هندی هستن!حالا حساب کنید چقدر شانس دارید...اگه فقط با معدل بخواید استاد رو راضی کنید،کار خیلی سخت هست...البته من نمی گم بدون مقاله نمی شه فاند گرفت.خیلی ها تونستن بگیرن امممااااا کار خیلی سختی هست و باید تلاش زیادی کرد

Junior Member khalaj_zoho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه تهران

سلام. سوالی داشتم که ممنون می شم دوستان با تجربه جوابم رو بدن:
    من رشتم عمرانه و مقالم در اواسط کار هست(واسه یکی از ژورنال های الزویر می خوام بفرستمش). به احتمال زیاد اسم خودم اوله و اسم استادم دومه(که اصلا هیچ کاری نکرده). یکی از دوستان حاضره یک قسمتی از کار رو انجام بده که برام 15 یا 20 روزی زمان می بره و اسمش اسم سوم باشه. می خوام بدونم که ارزش داره این کار رو قبول کنم و اگر مقاله سه اسمه بشه نسبت به حالتی که دو اسمه بود ارزش کمتری برام ( از لحاظ رزومه) پیدا می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khalaj_zoho نمایش پست ها
    سلام. سوالی داشتم که ممنون می شم دوستان با تجربه جوابم رو بدن:
    من رشتم عمرانه و مقالم در اواسط کار هست(واسه یکی از ژورنال های الزویر می خوام بفرستمش). به احتمال زیاد اسم خودم اوله و اسم استادم دومه(که اصلا هیچ کاری نکرده). یکی از دوستان حاضره یک قسمتی از کار رو انجام بده که برام 15 یا 20 روزی زمان می بره و اسمش اسم سوم باشه. می خوام بدونم که ارزش داره این کار رو قبول کنم و اگر مقاله سه اسمه بشه نسبت به حالتی که دو اسمه بود ارزش کمتری برام ( از لحاظ رزومه) پیدا می کنه؟
    به تجربه عرض می کنم اگه یکی به من کمک کنه که احتمال پذیرش مقاله ام فقط 2-3 درصد بیشتر بشه من حتما اسمش رو می نویسم، حتما.
    دقیقا منظورتون از امتیاز چیه؟ شما نفر اول هستین و امتیاز اصلی ماله شماست و چون تعداد کمه مشکل خاصی نیست.
    کلا اگه فک می کنی تو پذیرش مقاله تاثیر داره حتما همکاری بکن.
    موفق باشی

Junior Member khalaj_zoho آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadkarimi نمایش پست ها
    به تجربه عرض می کنم اگه یکی به من کمک کنه که احتمال پذیرش مقاله ام فقط 2-3 درصد بیشتر بشه من حتما اسمش رو می نویسم، حتما.
    دقیقا منظورتون از امتیاز چیه؟ شما نفر اول هستین و امتیاز اصلی ماله شماست و چون تعداد کمه مشکل خاصی نیست.
    کلا اگه فک می کنی تو پذیرش مقاله تاثیر داره حتما همکاری بکن.
    موفق باشی
    ممنون از پاسختون. منظورم از امتیاز این بود که شاید سه اسمه بودن یه مقاله از دو اسمه بودن اون، ارزش کمتری برای نفر اول داشته باشه. فکر می کنم که به توصیه شما عمل می کنم.

سلام
    من یه سوال دارم. گفتم شاید اینجا مطرح کنم بهتره. موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد تو گرفتن پذیرش تاثیر داره یا نه؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarzamineman نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال دارم. گفتم شاید اینجا مطرح کنم بهتره. موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد تو گرفتن پذیرش تاثیر داره یا نه؟
    سلام

بله دوست خوبم، می تونه تاثیر گذار باشه. شما در ارتباطتون با اساتید روی حیطه های تخصصیتون و کارای پژوهشی که انجام دادید باید تاکید کنید. پایان نامه کارشناسی ارشد یه جورایی نمایانگر تمرکز شما روی یه حیطه خاص هست و می تونه نشون بده که شما در اون زمینه مسلط هستید. ضمنا" معمولا" پروژه رو اگر خوب انتخاب کنید و به انجام برسونید، می تونید یک یا چند مقاله بر اساس پایان نامتون چاپ کنید که تاثیر بسزایی در جلب توجه استاد و یا کمیته تصمیم گیری برای دادن پذیرش خواهد داشت. پیروز باشید!
    The best way to predict the future is to invent it

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام من كارشناسي معماري دارم و دنبال قوي كردن رزومم هستم با توجه به اينكه من رشتم معماري هست شركت در مسابقات معماري براي رزومه بهتر هست يا مقاله؟؟؟يا هردو
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)