صفحه 47 از 91 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Junior Member mida آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

سلام
    اگه یه نفر مقاله و ریکام نداشته باشه ولی بقیه فاکتورها مثل معدل و نمرات زبانش خوب باشه آیا اصلا شانسی برای دکترای مستقیم فول فاند داره؟ (هنوز کارشناسیم تموم نشده خیلی علاقه به نوشتن مقاله دارم ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم.)
    اگه مقاله داشته باشه ولی ریکام نه؟ اصلا داشتن ریکام الزامیه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mida نمایش پست ها
    سلام
    اگه یه نفر مقاله و ریکام نداشته باشه ولی بقیه فاکتورها مثل معدل و نمرات زبانش خوب باشه آیا اصلا شانسی برای دکترای مستقیم فول فاند داره؟ (هنوز کارشناسیم تموم نشده خیلی علاقه به نوشتن مقاله دارم ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم.)
    اگه مقاله داشته باشه ولی ریکام نه؟ اصلا داشتن ریکام الزامیه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    سلام
    ببين عزيز: اين نداشتن ريكام ي چيز غير نرمال هست! شما كلي درس پاس كردي، با كلي استاد! خوب بده يكي اين كارو انجام بده. استاد راهنما باشه بهتر، نبود هر استاد ديگه
    ريكام چيز خاصي نيست. طرف ميخاد بگه ايشون اينه نمرشم با من اينه! همين
    مقاله براي ليسانس نياز نيست زياد. شما اگه ارشد بودي باز ي چيزي! اما الان كسي ازت انتظار مقاله نداره.
    خوبه كه نمره زبان و معدل بالا داشته باشي
    براي نوشتن مقاله به اساتيد دانشكدتون مراجعه كنيد. در قسمت رشته هاي همين سايت هم (اينجا)؛ در هر رشته ي قسمت به اسم تقاضاي همكاري براي مقاله هست. برو اونجا و درخواست بده
    شاد باشي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member mida آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    ببين عزيز: اين نداشتن ريكام ي چيز غير نرمال هست! شما كلي درس پاس كردي، با كلي استاد! خوب بده يكي اين كارو انجام بده. استاد راهنما باشه بهتر، نبود هر استاد ديگه
    ريكام چيز خاصي نيست. طرف ميخاد بگه ايشون اينه نمرشم با من اينه! همين
    مقاله براي ليسانس نياز نيست زياد. شما اگه ارشد بودي باز ي چيزي! اما الان كسي ازت انتظار مقاله نداره.
    خوبه كه نمره زبان و معدل بالا داشته باشي
    براي نوشتن مقاله به اساتيد دانشكدتون مراجعه كنيد. در قسمت رشته هاي همين سايت هم (اينجا)؛ در هر رشته ي قسمت به اسم تقاضاي همكاري براي مقاله هست. برو اونجا و درخواست بده
    شاد باشي

ممنون که وقت گذاشتین!
    یعنی من به استادای درسای تخصصیم که نمراتم باهاشون خوب بگم ریکام میدن به این راحتی؟ من فکر می کردم باید باهشون مثلا پروژه ای چیزی انجام بدی تا ریکام بدن!
    می دونم جاش اینجا نیس ولی یه دفه این سوال برام پیش اومد خودتون جواب بدین ممنون میشم. اساتید دانشگاه ما خیلی معتبر و شناخته شده نیستن این مشکل ایجاد نمی کنه؟
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

ممنون که وقت گذاشتین!
    یعنی من به استادای درسای تخصصیم که نمراتم باهاشون خوب بگم ریکام میدن به این راحتی؟ من فکر می کردم باید باهشون مثلا پروژه ای چیزی انجام بدی تا ریکام بدن!
    می دونم جاش اینجا نیس ولی یه دفه این سوال برام پیش اومد خودتون جواب بدین ممنون میشم. اساتید دانشگاه ما خیلی معتبر و شناخته شده نیستن این مشکل ایجاد نمی کنه؟
    نياز نيست خیلی معتبر و شناخته شده باشن
    نياز نيس براي استادي پروژه ای چیزی انجام بدی تا ریکام بدن!
    از هر استاد درس تخصصي بگيريد ميشه. ترجيها از اساتيدي كه باهاش پروژه انجام دادي يا شما را زيادتر ميشناسه

Member
    رشته و دانشگاه
    University

ممنون که وقت گذاشتین!
    سلام، ریکام گرفتن کار شاخ و مهمی نیست اما الزامی هست پس نگران نباشید، بله به هر استادی که باهاش نمره خوب داشتی و میشناستت بگو بهت ریکام بده، سعی کنید دکتر باشه.
    خیلی درگیر اعتبار اساتید ایرانی مقیم ایران نباشید چون اغلب و بهتر بگم هیچ کدوم شناخته شده نیستن در دنیا که بخوان شانستون رو بالا ببرن، یکی از یکی افتضاح ترن به لحاظ پژوهشی.
    موفق باشید.

Junior Member

چه تاثیری داره....یعنی مثلا ممکنه برات همه ی شرایطو عوض کنه و حالت خاصی برات قائل شن؟؟!! (درنظر بگیرید که این تخیلی نیست و واقعا یه چیزی در این حد باشه)

نقل قول نوشته اصلی توسط majidFCCCC نمایش پست ها
    چه تاثیری داره....یعنی مثلا ممکنه برات همه ی شرایطو عوض کنه و حالت خاصی برات قائل شن؟؟!! (درنظر بگیرید که این تخیلی نیست و واقعا یه چیزی در این حد باشه)
    بله همه شرايط شما تغيير ميكنه. كاملا خاص ميشي و بدون هيچ شرطي برت ميدارن

Junior Member

سلام.ببخشید من یه سوال دارم دوباره...شنیدم که اگه تو مقطع لیسانس یه مقاله ی خوب تو یه ژورنال معتبر داده بشه میشه دانشگاهو به هرجا عوض کرد چون جز انجمن ملی بخبگان میشی.(حتی شریف)...درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    سلام، ریکام گرفتن کار شاخ و مهمی نیست اما الزامی هست پس نگران نباشید، بله به هر استادی که باهاش نمره خوب داشتی و میشناستت بگو بهت ریکام بده، سعی کنید دکتر باشه.
    خیلی درگیر اعتبار اساتید ایرانی مقیم ایران نباشید چون اغلب و بهتر بگم هیچ کدوم شناخته شده نیستن در دنیا که بخوان شانستون رو بالا ببرن، یکی از یکی افتضاح ترن به لحاظ پژوهشی.
    موفق باشید.
    به نظرم این حرفتون که استادای ایرانی یکی از یکی افتضاح ترن، کمی بی انصافیه. شاید شناخته شده نباشن (که البته خیلیاشون هم هستن مثلا در زمینه متالورژی پودر یه کتابی هست که یکی از استادای شریف نوشته و تو الزویر چاپ شده و یکی از اصلی ترین مراجع هست و الی آخر...) ولی خیلیهاشون از لحاظ پژوهشی در سطح بالایی هستند.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED.B نمایش پست ها
    به نظرم این حرفتون که استادای ایرانی یکی از یکی افتضاح ترن، کمی بی انصافیه. شاید شناخته شده نباشن (که البته خیلیاشون هم هستن مثلا در زمینه متالورژی پودر یه کتابی هست که یکی از استادای شریف نوشته و تو الزویر چاپ شده و یکی از اصلی ترین مراجع هست و الی آخر...) ولی خیلیهاشون از لحاظ پژوهشی در سطح بالایی هستند.
    دوست عزیز، هیچ هم بی انصافی نیست. اعتبار به لحاظ پژوهشی این نیست که یه کتاب در الزویر چاپ کرده یا مثلا 100 تا ISI داره (که به ندرت پیدا میشه توو ایران 100 تاا!!!!) اعتبار به این معنی هست که این 100 تا مقاله چقدر مفید بوده و چقدر مورد رفرنس بقیه کارها و مقالات دیگران قرار گرفته. این اعتبار رو بر حسب Citation Index میسنجن. کدوم استاد مقیم ایران CI ش بالای 20 هست؟شما اگه به من معرفی کردید من حرفم رو پس خواهم گرفت، اعتبار اینه که اسمش توی ادیتوریال بورد یه ژورنال معتبر باشه،و....... اعتبار به این استاد تمام های الکی نیست که بهشون دادن عزیز.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)