صفحه 51 از 91 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

ممنون از توضیحات کاملتون، الان مجله ای که من میخوام مقالمو بفرستم ایمپکت 0.7 هست که با این حساب JRK اون میشه تقریبا 0.2 که به نظر خیلی زیاد نیست، سوالی که دارم این هستش که اگر با سه یا 4 تا مقاله که به مجلات با ایمپکت 0.7 یا 0.9 بفرستیم این کمبود رو جبران میکنه یا به عبارتی ارزششو بالا میبره؟

Junior Member

سلام دوستان.به نظر شما کدوم آیتم بیشتر ازهمه تاثیرگذاره واسه أپلای کردن؟؟ معدل،نمره تافل،نمره جی آر ای،مقاله
    من رشتم دامپزشکیه و دانشگاه تهران درس میخونم.معدلم حدود 15.5 هستش و این یه پوئن منفیه برام،اما چن تا مقاله آی اس آی خوب در حد 4-5 تا با ایمپکت بالای 1 و 1.5 دارم میدم.به نظرتون امیدی هست که بتونم جای خوبی اپلای کنم؟؟معدلم منو میترسونه
    هنوز آزمون زبان ندادم
    ممنون میشم همه راهنماییم کنن،هرکی هرچی میدونه بگه

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi12 نمایش پست ها
    سلام دوستان.به نظر شما کدوم آیتم بیشتر ازهمه تاثیرگذاره واسه أپلای کردن؟؟ معدل،نمره تافل،نمره جی آر ای،مقاله
    من رشتم دامپزشکیه و دانشگاه تهران درس میخونم.معدلم حدود 15.5 هستش و این یه پوئن منفیه برام،اما چن تا مقاله آی اس آی خوب در حد 4-5 تا با ایمپکت بالای 1 و 1.5 دارم میدم.به نظرتون امیدی هست که بتونم جای خوبی اپلای کنم؟؟معدلم منو میترسونه
    هنوز آزمون زبان ندادم
    ممنون میشم همه راهنماییم کنن،هرکی هرچی میدونه بگه
    ترتيب اهميت: معدل، نمرات زبان خصوصا GRE و TOEFL، مقاله، اعتبار دانشگاهي كه درس خوانديد، SOP، ريكامنديشن، يكمي هم شانس

مدلتان زياد هم كم نيست. نگران نباشيد. بفكر زبان باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط agronomy نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کاملتون، الان مجله ای که من میخوام مقالمو بفرستم ایمپکت 0.7 هست که با این حساب JRK اون میشه تقریبا 0.2 که به نظر خیلی زیاد نیست، سوالی که دارم این هستش که اگر با سه یا 4 تا مقاله که به مجلات با ایمپکت 0.7 یا 0.9 بفرستیم این کمبود رو جبران میکنه یا به عبارتی ارزششو بالا میبره؟
    با اينكه هر چيزي جايگاه خاص خودش را داره، بله، 3-4تا مقاله با ايمپكت 0.7-1 خيلي خوبه و با ارزش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    دوستان من یک تجربه خودم رو خواستم براتون بگم...
    درسته مقاله مهمه..اما به شرطی که معدلتون مثل من خیلی پایین نباشه..من حدود 10 تا مقاله داشتم...4تا ISI..یکیشم تو ناسا چاپ شد..معدلم 13 بود ...درسته پذیرش گرفتم..اما با اینکه مقاله هام خفن بود مین معدل خیلی دانشگاه هارو نداشتم و باعث ریجکت اکثرشون شد...زبانم مین رو داشتم..gre هم به اسکل قدیم 1050 بود که نه پایینه نه بالا!!!
    مقاله در شرایط یکسان با بقیه باعث گرفتن بورس و کنار گذاشتن رقبا میشه...
    من دوستای زیادی رو دیدم حتی واسه دکترا میرفتند..مقاله نداشتن..اما با معدل و gre بالا بورس گرفتن..اما بر عکسش صادق نیست....
    سلام.اینی که گفتین،دقیقا شرایط منه که!! وای بیچاره شدم فک کنم!!
    من معدلم 15.5 هست.دانشگاه تهرانی ام.مقطعم دکترای حرفه ایه و چن تا آی اس آی دارم،آزمون زبان هنوز ندادم اما واسش دو سال وقت دارم که تقویتش کنم
    به نظرتون امیدی هست واسه آمریکا و کانادا و یه دانشگاه خوبشون؟؟؟ نگران شدم

من معدلم 15.5 هست.دانشگاه تهرانی ام.مقطعم دکترای حرفه ایه و چن تا آی اس آی دارم،آزمون زبان هنوز ندادم اما واسش دو سال وقت دارم که تقویتش کنم
    نه عزيز "بدبخت" نشدي!!!
    درسته هر چيزي جايگاه خاص خودش را داره، اما بازم اين نكته را نبايد فراموش كرد كه هر كسي ي نقطه اي از رزومش ضعيفه. يكي جي آر ايش خوب نيست (مثل من و Harrison) اما مقاله زياد داره، يكي اينا را داره اما مقاله نداره. درسته جي ار اي همه معادلات را بعضا تغيير ميده كه چيزايي مثل مقاله نميتونن اما اينجورم نيست كه كسي به هيچ طريقي نتونه نمره زبان و ... را جبران كنه. نمونش من و هريسن!
    بنابراين به خدا توكل كنيد و نگران نباشيد

Member jingolofski آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS in Mathematics & MS in Electrical Engineering

ببینید اینی که آقای هاریسون نوشتند کلیت نداره و همه چی بستگی به اون دانشگاه و برش استادها و جدولی که براساسش ترازبندی میکنند درخواستها رو داره و اینکه معدل 13 با 15.5 خیلی فرق داره و شما باید خیلی از درسها رو نمره خوبی بیارید که بتونید معدلتون رو 2.5 نمره ببرید بالا نمیدونم چرا حس کردید که شرایطتتون مشابه ایشون هست. مثل این میمونه ایشون بگه آئلتس شدم 6 شما بگید واااااااااااااااااای من هم شرایطم مثل شماست آئلتس شدم 7 خوب اینجا بین این دو تا نمره زمین تا آسمون فرق هست دوست عزیز.
    شما روی زبان فرصت خوبی دارید که وقت بزارید و مطمئن باشید که با این معدل و مقالاتی که دارید و یک زبان خوب از دانشگاههای خوب میتونید جواب بگیرید.

Junior Member

سلام به همگی

بنده دو تا مقاله الزویر دارم و 2 تا هم جدیدا سابمیت کردم که نتایجش به احتمال زیاد تا 3 تا 4 ماه دیگه میاد. مهرماه فارغ التحصیل شدم و می خوام برای امریکا یا کاندا اقدام کنم. آزمون زبان هنوز ندادم اما 1 ساله که دارم خودمو آماده می کنم و آمادگی نسبی برای آزمون دارم. معدل کارشناسیم 15.9 هست و رزومه کاریم هم نسبت به سایر بچه ها که میشناسم بد نیست. درمورد سربازی هم کاراشو کردم که بعد از بهمن ماه میرم سر پروژه تا امید به خدا پیچیده بشه!!
    به نظرتون واسه دکتری پیوسته ترم پاییز آینده اقدام کنم یا اینکه صبر کنم تا تعداد مقالاتم بیشتر بشن؟ چون کارای دوتا مقاله دیگه رو هم دارم انجام میدم و به احتمال زیاد تا ماه آینده اونا رو هم سابمیت کنم. واسه ارشد دوست ندارم ایران بخونم و هرچی زودتر برم بهتره.
    می خواستم بدونم تعداد مقالات برای گرفتن فاند یا گرنت چقدر تاثیر داره؟ یا اصلا می صرفه که برای یک دانشگاه بهتر 6 ماه تا 1 سال صبر کنم؟ من اطلاع خیلی دقیقی در مورد پذیرش گرفتن ندارم.

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mosim نمایش پست ها
    سلام به همگی

بنده دو تا مقاله الزویر دارم و 2 تا هم جدیدا سابمیت کردم که نتایجش به احتمال زیاد تا 3 تا 4 ماه دیگه میاد. مهرماه فارغ التحصیل شدم و می خوام برای امریکا یا کاندا اقدام کنم. آزمون زبان هنوز ندادم اما 1 ساله که دارم خودمو آماده می کنم و آمادگی نسبی برای آزمون دارم. معدل کارشناسیم 15.9 هست و رزومه کاریم هم نسبت به سایر بچه ها که میشناسم بد نیست. درمورد سربازی هم کاراشو کردم که بعد از بهمن ماه میرم سر پروژه تا امید به خدا پیچیده بشه!!
    به نظرتون واسه دکتری پیوسته ترم پاییز آینده اقدام کنم یا اینکه صبر کنم تا تعداد مقالاتم بیشتر بشن؟ چون کارای دوتا مقاله دیگه رو هم دارم انجام میدم و به احتمال زیاد تا ماه آینده اونا رو هم سابمیت کنم. واسه ارشد دوست ندارم ایران بخونم و هرچی زودتر برم بهتره.
    می خواستم بدونم تعداد مقالات برای گرفتن فاند یا گرنت چقدر تاثیر داره؟ یا اصلا می صرفه که برای یک دانشگاه بهتر 6 ماه تا 1 سال صبر کنم؟ من اطلاع خیلی دقیقی در مورد پذیرش گرفتن ندارم.

ممنون
    سلام
    همين تعداد مقاله بسه.
    بشينيد به چيزاي ديگه فك كنيد، زبان مهمترينشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic engineering, Semnan university, Iran

سلام. من یک سوال داشتم.
    من 10 تا مقاله ISI دارم که همشون impact بالا دران. معدل کارشناسی ارشدم هم 16.2 . ،تافل رو هم امشال 100% میگیرم, به نظرتون میتونم برم آمریکا؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)