صفحه 53 از 91 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

Salam

There is several differences between Magazines and Journals; Let me say some

Magazine is written to convey general ideas in today life such entertainment, everyday news, sport and so forth. However, journals publish scholarly articles in a specific field of science and technology

Journals are for specialized persons like students, scholars and professors but magazines are for a broad, general readership or audience

Unlike magazines, journals have a kind of specific terminology, rules and styles

Articles of journals are written by academic and research people; on the other hands, articles of magazines are commonly written by magazine staff and freelance authors

Magazines' articles are rather shorter than journals; meanwhile, magazine articles are reviewed and judged by someone called "magazine editor" but journal papers undergo a blind peer-reviewed process by experts on the field

In all if you want to apply for a position in a university, journal paper impacts much more than magazine articles

Wish you success

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان از من یکی از دوستانم سوالی پرسید گفتم با شما یزرگواران هم مشورتی کنم بعد پاسخش رو بدم. اینکه ذکر چاپ مقالات در Magazine ها نه در Journal ها آیا وجه منفی در رزومه خواهد داشت ؟ البته رزومه برای دانش پژوه کارشناسی است نه تخصیلات تکمیلی

با سپاس فراوان

محمدرضا
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

من امروز انقلاب بودم خیلی برام جالب بود یک عده مثل دلالهای دلار میگفتن مقاله مقاله آخه مقاله ای که اینها کارش رو انجام بدن نبودنش تو رزومه بهتر از بودنشه واقعاً.
    این رو از این حیث میگم که دیدم مثلاً یک ایرانی یک رزومه ای فرستاده بود و یک استادی چک میکرد کارش رو مقالاتش رو هم فرستاده بود باور کنید بیشتر باعث تعحب استاده شده بود میگفت آخه این مقاله چه ارزشی داره که 10 ها غلط گرامری رو املایی داره واقعاً یکسری ژورنالها اصلاً ارزش ندارند و شما هم اگر بخواید اینها رو منتشر کنید که بیس قوی نداره بدتر میشه براتون دردسر اما اگر واقعاً خودتون نوشتید و کار کردید خوب بگذارید
    اگر کاری انجام دادید و خیلی مرتبط نیست به جایی که دارید اقدام میکنید بودنش بهتر از نبودنشه ولی انتظار تاثیر مثبت زیادی نداشته باشید....حتی اگر اون مقاله در بهترین ژورنال دنیا در فیلد کاری خودتون باشه من این رو به چشم دیدم......
    مثال میزنم یکی از دوستانک چند مقاله داشت در فیزیک تئوری که یکیشون در یک ژورنال خیلی خوب با ایمپکت بالای 10 منتشر شده بود ولی وقتی برای جایی که کار آزمایشگاهی میکنند رزومه فرستاد سریعاً بهش ایمیل زدند که شما با اینکه در کار خودتون قوی هستید ولی بدرد ما نمیخورید........

نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    دوستان من یک تجربه خودم رو خواستم براتون بگم...
    درسته مقاله مهمه..اما به شرطی که معدلتون مثل من خیلی پایین نباشه..من حدود 10 تا مقاله داشتم...4تا ISI..یکیشم تو ناسا چاپ شد..معدلم 13 بود ...درسته پذیرش گرفتم..اما با اینکه مقاله هام خفن بود مین معدل خیلی دانشگاه هارو نداشتم و باعث ریجکت اکثرشون شد...زبانم مین رو داشتم..gre هم به اسکل قدیم 1050 بود که نه پایینه نه بالا!!!
    مقاله در شرایط یکسان با بقیه باعث گرفتن بورس و کنار گذاشتن رقبا میشه...
    من دوستای زیادی رو دیدم حتی واسه دکترا میرفتند..مقاله نداشتن..اما با معدل و gre بالا بورس گرفتن..اما بر عکسش صادق نیست....

معدل منم 13 هست دانشگاه آزادی بودم البته شرایط نمره هام خاصه درسای مشترک دوره کاردانی و کارشناسیم تفاوت نمره شون زیاده و دوره کارشناسی پایین اومده زبانم خوبه و میخوام امتخان بدم قبلیم اکسپایر شده ومتاسفانه دیگه gre subject computer نمیگیرن منم مقاله دارم و ieee هست یعنی منم بدبخت شدم رفت شانسی واسه کانادا امریکا با فاند ندارم,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط Harrison نمایش پست ها
    دوستان من یک تجربه خودم رو خواستم براتون بگم...
    درسته مقاله مهمه..اما به شرطی که معدلتون مثل من خیلی پایین نباشه..من حدود 10 تا مقاله داشتم...4تا ISI..یکیشم تو ناسا چاپ شد..معدلم 13 بود ...درسته پذیرش گرفتم..اما با اینکه مقاله هام خفن بود مین معدل خیلی دانشگاه هارو نداشتم و باعث ریجکت اکثرشون شد...زبانم مین رو داشتم..gre هم به اسکل قدیم 1050 بود که نه پایینه نه بالا!!!
    مقاله در شرایط یکسان با بقیه باعث گرفتن بورس و کنار گذاشتن رقبا میشه...
    من دوستای زیادی رو دیدم حتی واسه دکترا میرفتند..مقاله نداشتن..اما با معدل و gre بالا بورس گرفتن..اما بر عکسش صادق نیست....

معدل منم 13 هست دانشگاه آزادی بودم البته شرایط نمره هام خاصه درسای مشترک دوره کاردانی و کارشناسیم تفاوت نمره شون زیاده و دوره کارشناسی پایین اومده زبانم خوبه و میخوام امتخان بدم قبلیم اکسپایر شده ومتاسفانه دیگه gre subject computer نمیگیرن منم مقاله دارم و ieee هست یعنی منم بدبخت شدم رفت شانسی واسه کانادا امریکا با فاند ندارم,
    به نظر من مقاله دادن و داشتن مقاله مهم نیست بیشتر این مهمه که وقتی شما مقاله ای رو به اسم خودتون تو یه ژورنال چاپ می کنین واقعا روش وقت گذاشته باشین و تو فیلد کاریتون باشه، اون موقس که داشتن مقاله واقعا ارزش داره.
    به نظر میرسه که شما روی مقالاتتون کار کردین که اگر واقعا این جوری باشه اصلا جای واسه نگرانی نیست درسته معدله پاینی دارین اما با چند تا سرچ بیشتر position های با فاند دیگه ای رو هم می تونین پیدا کنین بر مبنای فیلد کاریتون.
    درضمن تو فرآیند اپلای داشتن مقاله و معدل بالا و زبان فقط اهمیت نداره اون پیگیریه شماست که از همه چی مهم تره. شما باید با توجه به شرایط خودتون با استاد و یا دانشگاه در ارتباط باشین مثلا اگه معدلتون پایینه خوب مسلما UBC رو باید بزارین کنار و یه level بیاین پایین تر و دنبال پوزیشن دیگه حتی با فاند خوب باشین.

Junior Member

یه سوالی برام پیش اومده. من اخیرا مقالم برای یک کنفرانس معتبر بین المللی داخلی تو رشته کامپیوتر پذیرش ارائه گرفته. ولی از اونجایی که من قصد رفتن از ایران رو دارم. به نظرتون مقالم رو تو این کنفرانس ارائه بدم یا ترجمش کنم واسه اینترنشنال جورنال بدون ایمپکت فاکتور؟ کدوم ارزش بیشتری تو رزومم داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط abz1989 نمایش پست ها
    یه سوالی برام پیش اومده. من اخیرا مقالم برای یک کنفرانس معتبر بین المللی داخلی تو رشته کامپیوتر پذیرش ارائه گرفته. ولی از اونجایی که من قصد رفتن از ایران رو دارم. به نظرتون مقالم رو تو این کنفرانس ارائه بدم یا ترجمش کنم واسه اینترنشنال جورنال بدون ایمپکت فاکتور؟ کدوم ارزش بیشتری تو رزومم داره.
    سلام
    در كل ارزش مجله از كنفرانس بالاتره. اما اين هميشه درست نيست. كنفرانس هاي معتبري (مثلا كنفرانس هايي كه انجمن مهندسان مكانيك، برق، عمران آمريكا) هستند كه بعضا ارزش بالاتري از برخي مجلات دارند. شما بايد ببيني كه آيا مقاله شما ميتونه در جايي (چه كنفرانس چه مجله) بهتر چاپ بشه يا نه. اگه نه كه بذاريد باشه اگه آره كه بهتره جاي بهتر بفرستين
    البته بعضا ديده ميشه كه ي نفر مقاله به زبان فارسي را با ي تغيير خيلي اندك ترجمه و در مجله isi يا غير isi هم چاپ ميكنه، يعني هم كنفرانس هم مجله انگليسي خارجي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    در كل ارزش مجله از كنفرانس بالاتره. اما اين هميشه درست نيست. كنفرانس هاي معتبري (مثلا كنفرانس هايي كه انجمن مهندسان مكانيك، برق، عمران آمريكا) هستند كه بعضا ارزش بالاتري از برخي مجلات دارند. شما بايد ببيني كه آيا مقاله شما ميتونه در جايي (چه كنفرانس چه مجله) بهتر چاپ بشه يا نه. اگه نه كه بذاريد باشه اگه آره كه بهتره جاي بهتر بفرستين
    البته بعضا ديده ميشه كه ي نفر مقاله به زبان فارسي را با ي تغيير خيلي اندك ترجمه و در مجله isi يا غير isi هم چاپ ميكنه، يعني هم كنفرانس هم مجله انگليسي خارجي
    سلام،
    وقتی کسی یک مقاله رو واسه کنفرانی فرستاد به نظر من کاره درستی نیست حالا جنبه ی اخلاقی ش به کنار، اول اینکه شما تو رزومتون باید ازشون نام ببرید حالا اگه بازم تاپیک ها رو تغییر بدین بازم مفهوم یکی هست و دومم اینکه اگه کسی مثلا استاد از طریق مکاتبه بخواد شما رو جذب کنه ازتون می خواد که مقالاتتون رو واسش بفرستین و با اینکه زبانش متفاوت هست اما با یه ورانداز ساده میشه فهمید هر دو تکراری هستند که این به ظرر شماست و این میرسون که به دنبال این بودین که فقط آمار تعداد مقالاتتونو ببرین بالا.

نقل قول نوشته اصلی توسط smr92hesami نمایش پست ها
    سلام،
    وقتی کسی یک مقاله رو واسه کنفرانی فرستاد به نظر من کاره درستی نیست حالا جنبه ی اخلاقی ش به کنار، اول اینکه شما تو رزومتون باید ازشون نام ببرید حالا اگه بازم تاپیک ها رو تغییر بدین بازم مفهوم یکی هست و دومم اینکه اگه کسی مثلا استاد از طریق مکاتبه بخواد شما رو جذب کنه ازتون می خواد که مقالاتتون رو واسش بفرستین و با اینکه زبانش متفاوت هست اما با یه ورانداز ساده میشه فهمید هر دو تکراری هستند که این به ظرر شماست و این میرسون که به دنبال این بودین که فقط آمار تعداد مقالاتتونو ببرین بالا.
    اگه دقت كنيد كسي نگفت كار درستي هست

Junior Member hesam667 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Management،Azad University of South Tehran Department of Management and Accounting

1.به نظر شما چند مقاله تو آی اس آی دادن مهمه یا تعداد مقالات بیشتر داخلی یا ترکیبی از هر دو
    2.آیا مقالاتمون متنوع باشه بهتره یا یک ثباتی داشته باشه
    .Where is your home where you feel comfortable
    .Living free means being free to live anywhere on the planet to be

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam667 نمایش پست ها
    1.به نظر شما چند مقاله تو آی اس آی دادن مهمه یا تعداد مقالات بیشتر داخلی یا ترکیبی از هر دو
    2.آیا مقالاتمون متنوع باشه بهتره یا یک ثباتی داشته باشه
    هر چقدر تعدا مقالات با كيفيت بالاي شما بيشتر، بهتر
    در كل مقالات آي اس آي به مقالات غير آي اس آي برتري دارند
    تنوع در زمينه تخصصي خودتون خوبه اما در زمينه هايي كه ربطي به هم ندارند و كاملا متفاوتن نه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)