صفحه 54 از 91 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

سلام دوستان،
    یه سوال داشتم اگر راهنمایی بفرمایید ممنونتون میشم.
    من تا الان روی موضوع تز ارشدم کار میکنم و تا حالا تقریبا 3 تا کار بهبودی انجام دادم روی موضوع کاریم. بهبودهایی که دادم به شکلی هستند که هم میتونم به صورت یک مقاله یا 2 مقاله و یا حتی 3 مقاله بدم. یعنی کار شامل چندین بخشه. یک بخش کار من زیر سوال بردن یه فرض هست که توی کارهای قبلی انجام شده. و کلا کار 4 بخش داره که من تا الان روی دو بخشش هم بهبود انجام دادم.
    الان کار نوشتن مقالشونو هنوز انجام ندادم آخه هنوز جا واسه بهبود بیشتر وجود داره!. الان واسم سوال پیش اومده که واقعا باید چیکار کنم. 3 تا 2 تا یا یکیش کنم. شاید اگر اونها رو به 2 تا مقاله تبدیل کنم بتونم به جاهای بهتری بفرستم. خیلی بیشتر از یه سوال شدباز اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alirrrrrr نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال داشتم اگر راهنمایی بفرمایید ممنونتون میشم.
    من تا الان روی موضوع تز ارشدم کار میکنم و تا حالا تقریبا 3 تا کار بهبودی انجام دادم روی موضوع کاریم. بهبودهایی که دادم به شکلی هستند که هم میتونم به صورت یک مقاله یا 2 مقاله و یا حتی 3 مقاله بدم. یعنی کار شامل چندین بخشه. یک بخش کار من زیر سوال بردن یه فرض هست که توی کارهای قبلی انجام شده. و کلا کار 4 بخش داره که من تا الان روی دو بخشش هم بهبود انجام دادم.
    الان کار نوشتن مقالشونو هنوز انجام ندادم آخه هنوز جا واسه بهبود بیشتر وجود داره!. الان واسم سوال پیش اومده که واقعا باید چیکار کنم. 3 تا 2 تا یا یکیش کنم. شاید اگر اونها رو به 2 تا مقاله تبدیل کنم بتونم به جاهای بهتری بفرستم. خیلی بیشتر از یه سوال شدباز اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    سلام
    بنظر من يك مقالش كنيد و به يك مجله خوب بفرستيد بهتره. البته اين براي اپلاي كردن خارج از كشور هست، اگه براي داخل ميخايد كه متاسفانه هر چقدر تعدادش را ببريد بالا بهتره
    من سوال ديگه اي در صحبتاتون نميبينم. اگه هست بفرماييد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

مرسی از پاسختون Tarkan78 عزیز.
    آره، هدفم واسه اپلی کردن هستش.حقیقتش بخشی از کار یعنی همون بخشی که میخوام یک فرض رو نقض کنم به نظرم میتونه توی یک ژورنال isi با ایمپکت قابل قبولی اکسپت بشه. و دو کار دیگه هم فک کنم با هم به صورت یک کار میتونن به عنوان یک پیپر در یک ژورنال isi با ایمپک پایین تر اکسپت بشن. با این وجود باز میخواستم نظرتونو بدونم که آیا بهتره همه این کارها رو یکی کنم و یک جای بهتر بفرستم و یا نه؟ با توجه به اینکه میتونه تبدیل به دو مقاله isi بشه پس قید ژورنال با کیفیت بالاتر رو بزنم؟ بازم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alirrrrrr نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون Tarkan78 عزیز.
    آره، هدفم واسه اپلی کردن هستش.حقیقتش بخشی از کار یعنی همون بخشی که میخوام یک فرض رو نقض کنم به نظرم میتونه توی یک ژورنال isi با ایمپکت قابل قبولی اکسپت بشه. و دو کار دیگه هم فک کنم با هم به صورت یک کار میتونن به عنوان یک پیپر در یک ژورنال isi با ایمپک پایین تر اکسپت بشن. با این وجود باز میخواستم نظرتونو بدونم که آیا بهتره همه این کارها رو یکی کنم و یک جای بهتر بفرستم و یا نه؟ با توجه به اینکه میتونه تبدیل به دو مقاله isi بشه پس قید ژورنال با کیفیت بالاتر رو بزنم؟ بازم مرسی
    نه خوب، اگه وسعت كار شما به شكلي هست كه علاوه بر اين كه در يك مجله خوب چاپ ميشه، ي قسمتيش هم ميتونه در مجله اي ديگه اي ارائه بشه، خوب ميتونيد اين كار را بكنيد.
    منظور من از پست قبلي اين بود كه براي اپلاي خارج از كشور كيفيت خيلي مهم تر از كميت هست (برخلاف داخل كه ارزيابي كيلويي هست) و اگه مقاله شما با تيكه تيكه كردن (براي فرستادن به چند جا) اون كيفيت را ديگه نداره اين كار را نكنيد بهتره

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

با سلام
    دوستان من دامنه تحقیقاتیم خیلی گسترده شده طوری که در 3 حوزه مختلف 6 تا مقاله انگلیسی دارم
    ایا این واسه اپلای و فاند تاثیر مثبت داره یا منفی ؟
    منظورم طرز تفکر اساتید هستش ؟
    مرسی

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط artash نمایش پست ها
    با سلامدوستان من دامنه تحقیقاتیم خیلی گسترده شده طوری که در 3 حوزه مختلف 6 تا مقاله انگلیسی دارمایا این واسه اپلای و فاند تاثیر مثبت داره یا منفی ؟منظورم طرز تفکر اساتید هستش ؟مرسی
    منفی؟ جالب بود....مطمئنا می تونه تاثیر مثبت داشته باشه چون بهر حال نشوندهنده این هست که شما این قابلیت رو دارید که در حوزه های مختلف تحقیق کنید...اما اون چیزی که مهمتره اینه که حتی الامکان دامنه تحقیقات شما نقاط اشتراکی هم با تحقیقات استاد موردنظر داشته باشه که استاد هم متوجه بشه اطلاعات شما می تونه برای ادامه تحقیقات ایشون کارآمد باشه...
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط artash نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من دامنه تحقیقاتیم خیلی گسترده شده طوری که در 3 حوزه مختلف 6 تا مقاله انگلیسی دارم
    ایا این واسه اپلای و فاند تاثیر مثبت داره یا منفی ؟
    منظورم طرز تفکر اساتید هستش ؟
    مرسی
    اگه ايني كه ميگيد در 3 حوزه كاملا متفاوت باشه شايد تاثير مثبتي كه بايد داشته باشه را نداشته باشه. اما اگه در يك گرايش اما در ريزگرايش هاي متفاوت باشه مشكلي نيست خيلي هم خوبه

Junior Member

سلام دوستان خوبم. ببخشید من دانشجوی ترم آخر ارشدم. می خواستم ببینم با این شرایط مقالات و تجربیات رزومه من کجاهاش نیاز به کار داره؟ مقاله بیشتر یا...
    -مدیریت MBA گرایش سیستم های اطلاعات
    -معدل لیسانس 17 رتبه اول دانشگاه
    -معدل ارشد تا کنون 17 احتمال بیشتر شدنش هم هست
    چهارتا مقاله isi
    - یک مقاله کنفرانس خارجی بین الملل
    -یک مقاله isi در حال ارسال
    -اختراع یک الگوریتم رمزنگاری شبکه امنیتی اطلاعاتی (هنوز ثبتش نکردم- اگر درمورد نحوه ثبتش اینکه مقالش کنم یا توی خارزمی مطرحش کنم یا هر کجا که بهتره راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی)
    -اختراع یک الگوریتم پیاده سازی شبکه نوین سیستم اطلاعاتی (که اسمشو نمیبرم چون مرتبط با پایان نامه من هستش و هنوز پایان نامه من تکمیل نشده و دوباره مثل قبلی این الگوریتم هم ثبت نکردم هنوز)
    -سابقه کار اجرایی و مدیریت فروشگاهای آنلاین
    -اگر خدا بخواد قراره در مرکز توسعه فناوری اطلاعات ایران هم ورود پیدا کنم برای سابقه کار بیشتر.
    -برنامه نویسی جاوا و طراحی نرم افزار سیستم عامل اندروید و طراحی گرافیک و لوگو و انیمیشن هم تجربه و سابقه کار دارم.
    چون لیسانسم زبان بوده نگارش مقالات انگلیسی رو خیلی خوب بلدم و زبانم در حد آیلتس 8 هستش یا بالاتر- حتی برای ویراستاری مقالات آی اس آی هم در یک موسسه قبول شدم اما بدلیل کارهای تحقیقاتی کنسلش کردم.
    زبان ایتالیایی هم در حد مبتدی اما در حال تمرین و ادامه دادن (هستم چون علاقه دارم)
    چند مورد دیگه هم هستش که فک کنم زیاد بدربخور نباشه واسه اپلای (تالیف کتاب زبان انگلیسی و ترجمه کتاب که به اتمام نرسیدند هنوز و میکس موزیک و ملودی و غیره...)
    خیلی ممنون میشم اگر در مورد:
    1. اینکه بیشتر روی چه چیزی وقت بذارم- مقاله یا چیز دیگری که بهتر میدونید شما دوستان خوبم
    2. برای ثبت الگوریتم ها به چه طریقی اقدام کنم- مقاله یا راه دیگری (بعضیا میگن مقاله کارت رو هدر میده!)
    خیلی خیلی ببخشید که سرتون رو درد آوردم. شرمندخ اگر چیزهایی رو قرار دادم که بدربخور نیستن آخه من اطلاعی در خصوص رزومه و مطالبی که باید توش باشه ندارم زیاد
    سپاسگذارم عزیزان

نقل قول نوشته اصلی توسط Haaaadi نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم. ببخشید من دانشجوی ترم آخر ارشدم. می خواستم ببینم با این شرایط مقالات و تجربیات رزومه من کجاهاش نیاز به کار داره؟ مقاله بیشتر یا...
    -مدیریت MBA گرایش سیستم های اطلاعات
    -معدل لیسانس 17 رتبه اول دانشگاه
    -معدل ارشد تا کنون 17 احتمال بیشتر شدنش هم هست
    چهارتا مقاله isi
    - یک مقاله کنفرانس خارجی بین الملل
    -یک مقاله isi در حال ارسال
    -اختراع یک الگوریتم رمزنگاری شبکه امنیتی اطلاعاتی (هنوز ثبتش نکردم- اگر درمورد نحوه ثبتش اینکه مقالش کنم یا توی خارزمی مطرحش کنم یا هر کجا که بهتره راهنمایی کنید ممنون میشم خیلی)
    -اختراع یک الگوریتم پیاده سازی شبکه نوین سیستم اطلاعاتی (که اسمشو نمیبرم چون مرتبط با پایان نامه من هستش و هنوز پایان نامه من تکمیل نشده و دوباره مثل قبلی این الگوریتم هم ثبت نکردم هنوز)
    -سابقه کار اجرایی و مدیریت فروشگاهای آنلاین
    -اگر خدا بخواد قراره در مرکز توسعه فناوری اطلاعات ایران هم ورود پیدا کنم برای سابقه کار بیشتر.
    -برنامه نویسی جاوا و طراحی نرم افزار سیستم عامل اندروید و طراحی گرافیک و لوگو و انیمیشن هم تجربه و سابقه کار دارم.
    چون لیسانسم زبان بوده نگارش مقالات انگلیسی رو خیلی خوب بلدم و زبانم در حد آیلتس 8 هستش یا بالاتر- حتی برای ویراستاری مقالات آی اس آی هم در یک موسسه قبول شدم اما بدلیل کارهای تحقیقاتی کنسلش کردم.
    زبان ایتالیایی هم در حد مبتدی اما در حال تمرین و ادامه دادن (هستم چون علاقه دارم)
    چند مورد دیگه هم هستش که فک کنم زیاد بدربخور نباشه واسه اپلای (تالیف کتاب زبان انگلیسی و ترجمه کتاب که به اتمام نرسیدند هنوز و میکس موزیک و ملودی و غیره...)
    خیلی ممنون میشم اگر در مورد:
    1. اینکه بیشتر روی چه چیزی وقت بذارم- مقاله یا چیز دیگری که بهتر میدونید شما دوستان خوبم
    2. برای ثبت الگوریتم ها به چه طریقی اقدام کنم- مقاله یا راه دیگری (بعضیا میگن مقاله کارت رو هدر میده!)
    خیلی خیلی ببخشید که سرتون رو درد آوردم. شرمندخ اگر چیزهایی رو قرار دادم که بدربخور نیستن آخه من اطلاعی در خصوص رزومه و مطالبی که باید توش باشه ندارم زیاد
    سپاسگذارم عزیزان
    سلام
    1- نه ديگه مقاله بسه. امتحانهاي زبان را بديد (تافل & GRE)
    2- شما 2 راه داريد. يكي مقاله، يكي ثبت اختراع. ثبت اختراع در ايران از مقاله بين المللي بالاتر نيست
    در كل شما بايد 2 چيز را حل كنيد: يكي اينكه آيا ليسانس غير مرتبط با رشته فعلي كه Mba هست مشكل ساز نميشه و دومي هم گرفتن مدارك زبان هست
    3- توكل بخدا يادتون نره
    جاهاي مختلف در ارتباط با مقاله، پذيرش و مخلفاتش، آزمون هاي زبان را مطالعه كنيد دستتون مياد چكار بايد بكنيد. فقط بدونيد كه مقاله تا الان بسه
    ياعلي

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

سلام دوستان
    من مقالاتم در زمان بورس برا استرالیا فقط اکسپتشونو میتونم بگیرم ایا امتیازشو مشابه چاپ مقالات میگیرم ؟ یا نه؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)