صفحه 56 از 91 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان، به راهنماییتون نیاز دارم.
    من به زودی مصاحبه دارم . یکی از کنفرانس هایی که چند سال پیش مقالم اونجا اکسپت شد حضور درش اجباری نبود و من برای ارائه شرکت نکردم .قرار بود که بعد از کنفرانس پروسیدینگ مقاله رو برام بفرستن. اما من چیزی دریافت نکردم چون ایمیل تایید ثبت نام رو هم برام فرستادن اصلا پیگیر نشدم. اما الان که باید برم مصاحبه به نظرتون چی باید بگم؟ احساس می کنم فاجعه است اگه بگم برای ارائه حضوری نرفتم اما مقاله ام تو پروسیدینگ باید باشه و من پروسیدینگ هم هنوز به دستم نرسیده!!!!
    دوستان منتظر راهنمایی های مفیدتون هستم.
    سلام
    چند سال پيش مقالت اكسپت شده پرسيدينگش هنوز دستت نرسيده؟!!
    اگه كنفرانس مال چند سال قبله، بفرماييد، مقاله شما در پرسيدينگ چاپ شده يا نه؟ اگه آره كه هيچي. ميشه برن پرسيدينگ را نگاه كنن مشكلي نيست پس
    اگه مقاله چاپ نشده كه بازم هيچي، شما مقاله اي نداشته و نداريد حالا ميخاد مقالتون اكسپت شده باشه يا نشده باشه.
    شرط ادعاي داشتن مقاله اينه كه مقاله در پرسيدينگ چاپ بشه چه شما ارائش كرده باشي چه نكرده باشي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    چند سال پيش مقالت اكسپت شده پرسيدينگش هنوز دستت نرسيده؟!!
    اگه كنفرانس مال چند سال قبله، بفرماييد، مقاله شما در پرسيدينگ چاپ شده يا نه؟ اگه آره كه هيچي. ميشه برن پرسيدينگ را نگاه كنن مشكلي نيست پس
    اگه مقاله چاپ نشده كه بازم هيچي، شما مقاله اي نداشته و نداريد حالا ميخاد مقالتون اكسپت شده باشه يا نشده باشه.
    شرط ادعاي داشتن مقاله اينه كه مقاله در پرسيدينگ چاپ بشه چه شما ارائش كرده باشي چه نكرده باشي
    سلام دوست عزیز،
    بله، متاسفانه تقصیر از خود منه که همون موقع پیگیری نکردم، این کنفرانس طوری بود که تو فرم ثبت نامش سوال کرده بود "آیا مقالون رو به طور شفاهی ارائه می دید؟ در غیر این صورت پروسیدینگ مقاله رو بدون هزینه براتون ارسال می کنیم" خوب این یعنی اینکه مقاله من باید تو پروسیدینگ باشه، این طور نیست؟ خوب الان به نظر شما چکار باید کرد؟ فرمودین که "ميشه برن پرسيدينگ را نگاه كنن" جطور می تونن به پروسیدینگ کنفرانس ها دسترسی پیدا کنن، در ضمن این کنفراس خارجی بود. ممنون می شم اگه به سوالام پاسخ بدین.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

من 4 تا ISI با ایمپکت متوسط 0.3 و 0.4 دارم (اکسپتی و ریوایزی) دارم. می­خوام واسه سال دیگه چند تا مقاله­ی خیلی خوب (در سطح ترنزکشن) کار کنم، حوزه­ی اصلی من امنیت شبکه­های بی­سیم است. حالا نمی­دونم که باز هم روی همون حوزه کار کنم یا این که حوزه کاری­ام را عوض کنم. بین دو راهی زیر موندم:

1) فکر می­کنم برای این که شانسم را در پیدا کردن استاد هم­فیلد افزایش بدم بهتره که روی دو حوزه کار کنم؟ وقتی روی 2 حوزه کار کنم، دو برابر استاد هم­فیلد پیدا می­کنم. در ضمن استادی که هم­فیلد باشه، مقالاتی که در فیلد دیگه دادم هم به عنوان توانایی ریسرچ من در نظر می­گیره و به عبارتی اون مقالات هدر نمیرن و نمی سوزن.

2) روی همون حوزه قبلی کار کنم و چون توی اون حوزه قوی هستم، مقالات بیشتر و بهتری بدم. درسته که این طوری فقط در یک فیلد استاد می­تونم پیدا کنم، اما خب رزومه­ام شانس بیشتری داره که مورد توجه همون استادهای کمتر قرار بگیره چون که روی یک حوزه عمیقا کار کرده­ام. البته استادهایی که فیلدشون هم متفاوته شاید به خاطر رزومه ریسرچ خوبم نیم نگاهی به من داشته باشن.

به نظر شما کدام یک از این دو راه را برم که به نفعم باشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    من 4 تا ISI با ایمپکت متوسط 0.3 و 0.4 دارم (اکسپتی و ریوایزی) دارم. می­خوام واسه سال دیگه چند تا مقاله­ی خیلی خوب (در سطح ترنزکشن) کار کنم، حوزه­ی اصلی من امنیت شبکه­های بی­سیم است. حالا نمی­دونم که باز هم روی همون حوزه کار کنم یا این که حوزه کاری­ام را عوض کنم. بین دو راهی زیر موندم:

1) فکر می­کنم برای این که شانسم را در پیدا کردن استاد هم­فیلد افزایش بدم بهتره که روی دو حوزه کار کنم؟ وقتی روی 2 حوزه کار کنم، دو برابر استاد هم­فیلد پیدا می­کنم. در ضمن استادی که هم­فیلد باشه، مقالاتی که در فیلد دیگه دادم هم به عنوان توانایی ریسرچ من در نظر می­گیره و به عبارتی اون مقالات هدر نمیرن و نمی سوزن.

2) روی همون حوزه قبلی کار کنم و چون توی اون حوزه قوی هستم، مقالات بیشتر و بهتری بدم. درسته که این طوری فقط در یک فیلد استاد می­تونم پیدا کنم، اما خب رزومه­ام شانس بیشتری داره که مورد توجه همون استادهای کمتر قرار بگیره چون که روی یک حوزه عمیقا کار کرده­ام. البته استادهایی که فیلدشون هم متفاوته شاید به خاطر رزومه ریسرچ خوبم نیم نگاهی به من داشته باشن.

بستگی داره چقدر وقت داری. اگر وقتت کمه همون کار قبلی را ادامه بده. چون دستت توش راه افتاده و چند تا مقاله دادی معلومه کار مقاله خورش خوبه. یک قیلد دیگه شروع می کنی بعد کلی زحمت نتیجه هم بهت نمی ده. درضمن اگر در قیلد جدید می خوای مدرک بگیری، مثلا تو فکر تز ارشدت هستی که موضوع جدید انتخاب کنی، استادها هم بیشتر به آخرین کاری که انجام دادی نگاه می کنن. یعنی همون کار ارشدت می شه فیلدت و تو اون کار شانس بیشتر برای پذیرش پیدا می کنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها

گزينه 2 بهتره. البته خارج از اين داستانا، اگه ميخاين آمريكا اپلاي كنين متوجه باشين كه روي هر چيزي نبايد كار كنيد. براي آمريكا،پيدا كردن استاد، گرفتن پذيرش و حتي فاند آخر همه چيز نيست. آخر همه چيز ويزايي هست كه در دستتون ميگيرين. بنابرين اگه طالب آمريكايين، از الان بفكر كلير كردن رزومه خودتون باشين

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    بله، متاسفانه تقصیر از خود منه که همون موقع پیگیری نکردم، این کنفرانس طوری بود که تو فرم ثبت نامش سوال کرده بود "آیا مقالون رو به طور شفاهی ارائه می دید؟ در غیر این صورت پروسیدینگ مقاله رو بدون هزینه براتون ارسال می کنیم" خوب این یعنی اینکه مقاله من باید تو پروسیدینگ باشه، این طور نیست؟ خوب الان به نظر شما چکار باید کرد؟ فرمودین که "ميشه برن پرسيدينگ را نگاه كنن" جطور می تونن به پروسیدینگ کنفرانس ها دسترسی پیدا کنن، در ضمن این کنفراس خارجی بود. ممنون می شم اگه به سوالام پاسخ بدین.
    سلام
    بله باید تو پروسیدینگ باشه اما شما كه پرسيدينگ دستتون نيست!! بعد 3 سال از كجا ميخاين از كي ميخاين پرسيدينگ را بگيرين؟ كنفراسي 3 سال قبل برگزار شده تمام شده رفته
    اينكه چقدر راحت ميتونن پرسيدينگ را گير بيارن چك كنن را كاري باهاش نداشته باشين شما. شما اگه مقالت در پرسيدينگ هست، ديگه مشكلي نداري. گيرشم بيارن ميبينن كه مقالت داخلش هست.گيرم نيارن كه ديگه نميتونن بگن مقاله اي در كار نيست.
    بعيد ميدونم اما ببنين از آن كنفرانس نام و نشاني باقي مانده كه ازشون بخاين ببينين ميتونين پرسيدينگ را بگيرين يا نه. اگه كسي پيدا شد بگيد براتون بفرستن
    اگه نه كه از كسي كه ميدونيد اونجا مقاله داده بخايد پرسيدينگ را براي شما بفرسته. يهو ديدي فايل پي دي اف پرسدينگ را براتون ايميل كرد
    بجز اين 2 راه بنظرم كار ديگه اي نميشه كرد

Junior Member

سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران-آب(مدیریت منابع آب)دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هستم.معدل کارشناسیم 17.3 هست.معدل کارشناسی ارشد رو هم میتونم یه معدل قابل قبول بگیرم.ترم اول رو تازه تموم کردم و قصد دارم بعد از پایان ترم 2(آخرای تابستون)کارای اپلای رو انجام بدم.مقاله ندارم ولی تو این مدت اگه وقت بذارم میتونم نمره ی زبان قابل قبولی بگیرم.از اونجاییکه گرفتن فاند خوب هم برام خیلی مهمه،تو این زمانی که دارم سعی کنم مقاله هم بدم یا تمام وقتمو بذارم زبان و درسهای دانشگاه رو بخونم؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_hj نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران-آب(مدیریت منابع آب)دانشگاه علوم و تحقیقات تهران هستم.معدل کارشناسیم 17.3 هست.معدل کارشناسی ارشد رو هم میتونم یه معدل قابل قبول بگیرم.ترم اول رو تازه تموم کردم و قصد دارم بعد از پایان ترم 2(آخرای تابستون)کارای اپلای رو انجام بدم.مقاله ندارم ولی تو این مدت اگه وقت بذارم میتونم نمره ی زبان قابل قبولی بگیرم.از اونجاییکه گرفتن فاند خوب هم برام خیلی مهمه،تو این زمانی که دارم سعی کنم مقاله هم بدم یا تمام وقتمو بذارم زبان و درسهای دانشگاه رو بخونم؟
    دوست من

در وضعیت شما روی معدل و زبان تمرکز کنید چون اولا مقاله باید از تزتان در بیاید، که شما هنوز آغاز نکرده اید و دوم اینکه در این مهلت چند ماهه نمی توانید هم تحقیق کنید هم مقاله بنویسید هم ارسال کنید و اکسپت بگیرید، منظور برای یک ژورنال حسابیست البته.

Junior Member

پیش فرض تأثیر مقاله ISI در پذیرش

با سلام خدمت دوستان عزیز

آیا داشتن یک مقاله یک نفره چاپ شده در ژورنالی با impact factor مساوی ۷ برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا
    مفید است یا خیر؟
    اگر هست چقدر؟ میتواند ضعف در بقیه شرایط را بپوشاند؟ مثلا GRE ضعیف یا معدل حدود ۳ از ۴؟

با تشکر فراوان

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : تأثیر مقاله ISI در پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Kami41 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

آیا داشتن یک مقاله یک نفره چاپ شده در ژورنالی با impact factor مساوی ۷ برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا
    مفید است یا خیر؟
    اگر هست چقدر؟ میتواند ضعف در بقیه شرایط را بپوشاند؟ مثلا GRE ضعیف یا معدل حدود ۳ از ۴؟

با تشکر فراوان
    کلاً داشتن مقالۀ ISI تأثیر مثبت خوبی داره؛ اما نمیتونه جبران کنندۀ نمرۀ GRE یا معدل باشه. معدل معمولاً با نمرۀ زبان و GRE بالا قابل پوشش هست. مقاله، چهارمین آیتم مؤثر در پذیرش هست:

1- معدل 2- نمرۀ زبان 3- نمرۀ GRE
    4- مقاله
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)