صفحه 6 از 91 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط elara نمایش پست ها
    سلام
    من به جای مقاله یک پتنت در زمینه نانو در اداره ثبت اختراعات آمریکا (USPTO) دارم و در واقع برای این که بتونم کارمو پتنت کنم نتونستم مقاله اش کنم، البته چند تا مقاله توی کنفرانس های داخل و خارج دارم.
    می خواستم بدونم برای این که بتونم برای دکتری پذیرش بگیرم حتما باید مقاله داشته باشم یا همین پتنت کافیه و با توجه به این که بعضی ها میگن ارزش پتنت بالاتر از مقاله است امیدی به گرفتن بورسیه هست.
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    سلام،

دوست گرامی، برای هیچ دانشگاهی، داشتن مقاله به عنوان یک Requirement برای دادن Admission/Fund به حساب نمیاد. مقاله به عنوان یک سند هست که توانایی و علاقه شما رو به استاد اثبات می کنه. پتنت هم میتونه همین نقش رو ایفا کنه. در هر حال، رزومه شما بصورت جامع بررسی میشه و قطعا" داشتن پتنت پوئن بسیار مثبت محسوب میشه. در حقیقت مهم اینه که رزومه شما با توجه به مستندات رزومتون مورد توجه استاد قرار بگیره و ایشون بخوان شما رو ساپورت کنن. اگر استادی در حیطه فعالیت شما کار کنن، پتنت شما به عنوان یک کار مبتکرانه که رسما" ثبت شده براشون به اندازه مقاله معتبر ارزشمند خواهد بود. با آرزوی موفقیت.
    The best way to predict the future is to invent it

Junior Member

Dear friends,

This is an urgent question and I appreciate if you can help me as soon as possible.

I am applying this year and I need to send all my documents by December to all universities.
    Meanwhile, I can work on a project out of which there may be a chance of publishing a paper by probabely next year June or July(2011).

May I ask you all to let me know if it would be useful to have it mentioned on the resume that I am working on this project and I may be able to publish a paper?

This project will take a lot of time and as I am already too busy this year I just want to do it in case it really worth and it can have a good, positive effect on my admission chance.

I look forward to hearing from you all as soon as possible.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی پلیمر-رنگ

به نظر من هر فعالیتی که در زمینه تحقیقاتی دارید، حتما ذکر کنید. مثلا اگر در حال نوشتن مقاله ای هستید، به عنوان In preparation ذکر کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی پلیمر-رنگ

دوستان عزیز
    مشکل عجیبی برای من پیش میآید که مرا سر در گم کرده. من(فارغ التحصیل ارشد مهندسی) 3 مقاله ISI، یک مقاله علمی-پژوهشی داخلی، 10 مقاله در بهترین کنفرانسهای خارجی، 3 مقاله (submitted (ISI در حال داوری (یکی از مقالات review است) یکی در مرحله revision است و دو مقاله review در حال نوشتن دارم. سطح زبان من بدون اغراق در حدی هست که نمره حداقل iBT دانشگاهها را بیاورم، اما به طور عجیبی بعد از شرکت در کلاسهای آمادگیiBT و کلی تمرین و تست و 3بار امتحان iBT، بهترین نمره من 74 (R 20, L 14,S 22,W 18) (تافل pBT 480) و نمره GRE امتحان (A780,V300) بوده است. این مسئله باعث شده است که من بعد از 1 سال پی گیری، هنوز نتوانسته ام دانشگاهی را ثبت نام کنم (در آمریکا). به نظر شما مقالات من میتواند اثر منفی نمره تافل را جبران کند؟ اگر در مورد نمره تافل هم نظری دارید ممنون میشوم.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط دورنا نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    مشکل عجیبی برای من پیش میآید که مرا سر در گم کرده. من(فارغ التحصیل ارشد مهندسی) 3 مقاله ISI، یک مقاله علمی-پژوهشی داخلی، 10 مقاله در بهترین کنفرانسهای خارجی، 3 مقاله (submitted (ISI در حال داوری (یکی از مقالات review است) یکی در مرحله revision است و دو مقاله review در حال نوشتن دارم. سطح زبان من بدون اغراق در حدی هست که نمره حداقل iBT دانشگاهها را بیاورم، اما به طور عجیبی بعد از شرکت در کلاسهای آمادگیiBT و کلی تمرین و تست و 3بار امتحان iBT، بهترین نمره من 74 (R 20, L 14,S 22,W 18) (تافل pBT 480) و نمره GRE امتحان (A780,V300) بوده است. این مسئله باعث شده است که من بعد از 1 سال پی گیری، هنوز نتوانسته ام دانشگاهی را ثبت نام کنم (در آمریکا). به نظر شما مقالات من میتواند اثر منفی نمره تافل را جبران کند؟ اگر در مورد نمره تافل هم نظری دارید ممنون میشوم.
    Just about your TOEFL score, I offer you to apply for those universities that need a lower score for admission, but ask you to attend a preliminary course before registering.
    Nevertheless, with such scores, you may only count on RA positions; because TA positions need high scores, especially on speaking module. As you enjoy a high academic accomplishment, you are eligible to a wide range of awards.
    Good luck

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام

سوال من اینه که آیا فقط مقالات چاپ شده رو باید در رزومه ذکر کرد؟ یا چاپ نده هم مشکلی نداره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    سلام

سوال من اینه که آیا فقط مقالات چاپ شده رو باید در رزومه ذکر کرد؟ یا چاپ نده هم مشکلی نداره؟
    همه مقالات حتی مقالات سابمیتی رو هم بهتره ذکر کنید.

Junior Member

مقاله داشتن خوبه ولی تاثیرش به اندازه معدل نیست. اکثر اسکالرشیپ ها و بورسیه ها معیار اولشون معدل هست. و بعد شاخص های دیگه مثله تحقیقات (مقالات) و ....

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط si14 نمایش پست ها
    مقاله داشتن خوبه ولی تاثیرش به اندازه معدل نیست. اکثر اسکالرشیپ ها و بورسیه ها معیار اولشون معدل هست. و بعد شاخص های دیگه مثله تحقیقات (مقالات) و ....
    حدودا از چه معدلی به بالا براشون خوبه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    molecular biology

سلام دوستان
    لطفا یکی بگه چقدر فرق هس بین اسم اول و اسم دوم یا سوم
    مثلا اگه یه مقاله تو یه ژورنال با ایمپکت 10-12 تو رشته زیست داشته باشی اسمت دوم یا سوم باشه میتونه ارزش کار رو پایین بیاره ؟؟!؟!
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)