صفحه 60 از 91 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سوال شما شفاف نیست!
    چه دانشجو باشید چه نباشید، اگه الان هیات علمی هم هستید، مقالات شما در ارتقای شما تاثیر خاهد داشت
    چه هیات علمی باشید چه نباشید، اگر الان دانشجو هستید، باید به قوانین دانشگاه مراجعه کنید که آیا این مقالات در نمره رساله شما تاثیر دارد یا نه. برخی از دانشگاهها تنها به مقالاتی امتیاز میدهند که مقاله دانشجو تنها در حوزه کاری پروژه دکتری باشد. اما برخی به هر مقاله ای که شخص در زمان دانشجویی میدهد امتیاز میدهند
    اما اگر منظور شما ارتقای اساتیدی هست که دکتری شما زیر نظر آنها بود باید عرض کنم که همه مقالات برای آنها امتیاز دارد و از حق و حقوق خودش برخوردار میشوند. چه مقاله شما مربوط به رساله شما باشد چه نباشد، چه مقاله در زمان دانشجویی شما داده شود چه 10 سال بعد از اتمام دکتری. مقاله ای که نام استاد در آن ذکر شود همه چیز به آن تعلق میگیرد
    ممنون از جوابتون

من الان فارغ التحصیل ارشد هستم
    که چند مقاله isi دارم ، که اکثر مقالات من مربوط به پایانامه نمی شود. حالا سوال من این است که، آیا بعد از گرفتن مدرک دکتری و عضو هیئت علمی شدن ، آیا این مقالات در ارتقای من تاثیری دارد. یا صرفا به مقالاتی امتیاز می دهند که بعد از مقطع دکتری پذیرفته شده اند. یکی از دوستان نقل می کرد که به مقالات قبل از مدرک دکترا فقط پنج امتیاز می دهند و بقیه آن صرفا جنبه رزومه ایی دارد ، آیا این حرف درست است؟

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

سلام

من دو تا از مقالاتم رو دارم edit میکنم برای سابمیت کردن و عنوانشون رو در رزومه آوردم. ایا مقاله ای که هنوز سابمیت نشده در رزومه تاثیر مثبتی داره و اصلا دانشکاه ها به این اطلاعات اعتماد می کنند که من واقعا در حال نوشتن مقاله ام؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

من دو تا از مقالاتم رو دارم edit میکنم برای سابمیت کردن و عنوانشون رو در رزومه آوردم. ایا مقاله ای که هنوز سابمیت نشده در رزومه تاثیر مثبتی داره و اصلا دانشکاه ها به این اطلاعات اعتماد می کنند که من واقعا در حال نوشتن مقاله ام؟
    والا اگه ساده بخوام بگم استاده در رزومت ببینه میگه به چه دانشجویی خوشمان امد! ولی شانس بورس شدن و یا پذیرشت را تغییری نمی دهد مگر نامه پذیرش داشته باشی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام

سلام

بله حتما تاثیر دارد و داخل پارانتز آخرش می تونین بنویسید: In Progress حتی تاریخ هم می تونین براش بزنید که از فلان تاریخ دارین روش کار می کنید.
    کلا روال به این صورت که به شما همیشه اعتماد می کنند. شما وقتی به استاد ایمیل می زنید رزومه شما رو می بینه و ممکنه یه چکیده ای از مقاله ای که دارین می نویسین رو بخواد. حتما در رزومه بنویسید و قطعا تاثیر زیادی داره نسبت به زمانی که نمی نویسید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام

بحث تاثیر داشتن یا نداشتن نیست چرا که نمیشه که تاثیر نداشته باشه اصلا. بحث اینجاست که وقتی رقابت اصلی بین افرادی هست که چندین مقاله دارند یا مقالاتشون در مجلات با ایمپکت فکتور بالا چاپ شده، مقاله درحال تدوین شما میتونه کاری از پیش ببره؟ احتمالا نه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام

سلام

طبق تجربه بنده، برای مکاتبات با اساتید تاثیر خیلی مثبت داره و اگه استادی به اون زمینه بخصوص علاقمند باشه و یا نیاز به دانشجویی داشته باشه که روی اون کار کنه اون وقت یک پوئن مثبت حساب میشه... معمولا اگه کار به مصاحبه بکشه اونجا میتونید کامل توضیح بدید که چکار کردید و نتایج بدست اومده تحقیقات شما چی میگن... ولی برای پذیرش از دانشگاه های معتبر حتی همون سابمیت شده ها هم تاثیری ندارند، چرا که هر کسی میتونه چیزی رو بنام مقاله سابمیت کنه مهم نتیجه نهاییه...

شاد باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    چند سال پيش مقالت اكسپت شده پرسيدينگش هنوز دستت نرسيده؟!!
    اگه كنفرانس مال چند سال قبله، بفرماييد، مقاله شما در پرسيدينگ چاپ شده يا نه؟ اگه آره كه هيچي. ميشه برن پرسيدينگ را نگاه كنن مشكلي نيست پس
    اگه مقاله چاپ نشده كه بازم هيچي،
    شما مقاله اي نداشته و نداريد حالا ميخاد مقالتون اكسپت شده باشه يا نشده باشه.
    شرط ادعاي داشتن مقاله اينه كه مقاله در پرسيدينگ چاپ بشه چه شما ارائش كرده باشي چه نكرده باشي
    سلام tarken گرامی
    در ارتباط با این پست یع سوال دارم-- اگه مقاله در کنف داخلی چاپ شده باشه (به زبان فارسی)
    و نامه پذیرش اش هم دست خودمون باشه اما کتاب چاپ کنفرانس را نگرفته باشیم، موقع بررسی اپلیکیشن ما چه طور به صحت حرف ما می خواهند پی ببرند??مرسی

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    سلام tarken گرامی
    در ارتباط با این پست یع سوال دارم-- اگه مقاله در کنف داخلی چاپ شده باشه (به زبان فارسی)
    و نامه پذیرش اش هم دست خودمون باشه اما کتاب چاپ کنفرانس را نگرفته باشیم، موقع بررسی اپلیکیشن ما چه طور به صحت حرف ما می خواهند پی ببرند??مرسی
    عمدتاً وقتی صحبت از تأثیر مقاله بر اپلیکیشن می کنیم، فقط مقالات انگلیسی مدنظر هست.
    مقالۀ فارسی معمولاً کارکرد داخلی داره و زیاد نباید ازش انتظاری داشت.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member rama221 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت/ دانشگاه تهران

سلام
    به نظرم شاید تاثیر منفی داشته باشه چون جدیدا اساتید به این نکته توجه دارند که همه همایشس ها به خاطر پولش سریع اکسپت میدن میخام بگم از سنگینی و کلاس رزومه کم میکنه

soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rama221 نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم شاید تاثیر منفی داشته باشه چون جدیدا اساتید به این نکته توجه دارند که همه همایشس ها به خاطر پولش سریع اکسپت میدن میخام بگم از سنگینی و کلاس رزومه کم میکنه
    شما سخت در اشتباهید. مقاله همایشی ممکنه (اون هم ممکنه) ارزشش کمتر از مقاله ISI باشه اما تو رزومه به میزان اهمیت کنفرانس مورد توجه قرار می گیره.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)