صفحه 76 از 91 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه مقاله سابمیتی به ژورنال با ایمپکت بالا و بدون اکسپت شدن تا بررسی نتایج موثرتره یا مقاله اکسپت یه ژورنال غیر معروف و پولی؟
    اگه بخوام در ادامه پایان نامه ارشدم، دکتری ادامه بدم و برای دانشگاه های تاپ آمریکا و البته با تافل و جی آر ای خوب اپلای کنم.
    ممنون

دوست عزیز من نظز شخصیم رو میدم (هرچند نمیشه از نظرات من و دوستان دراین مورد الگوی خاصی در بیارید چون واقعا قطعی نخواهد بود)

من مورد اول رو ترجیح میدم و پیشنهادم همونه
    دلیل:
    چون اون ور ابی ها معمولا معمولا اساس رو بر صداقت میذارن و وقتی شما به عنوان یه محقق مقاله اماده شده و نتایج خودت رو برای یه ژورنال خیلی معتبر با ایمپکت و سایتیشن مناسب میفرستید این طور برداشت میکنند که شما و تیم تحقیقاتیتون مقاله و نتایجتون رو در حد چاپ در اون ژورنال دیدید که سابمیتی هم انجام دادید

اون ور ابی ها معمولا این فکر رو نمیکنند که خواستید نشونه رو نزنید و سنگ بزرگی برداشتید!!!!!!!

پس بر اساس اصل راستی:
    اگه مقاله تون رو در حد یه ژورنال معتبر میبینید (که خودتون بهتر از هرکسی این رو میدونید) حتما مقاله رو برای اون ژورنال بفرستید و با فرستادنش برای ژورنال های پولی ارزش کارتون رو کم نکنید.
    در ضمن من نمیگم برای یه ژورنال ایمپکت خیلی خیلی بالا و های لول بفرستید ولی میتونید یه حد متوسط و ایمن رو انتخاب کنید که در حاشیه امنیت باشید و کارتون خدایی نکرده بعد چند ماه ریجکت نخوره به دلیل ریز بینی داوران.

این رو هم بدونید که ارزش یه مقاله اکسپت شده خوب با یه مقاله سابمیت شده فرق داره.
    بهتره کارتون رو جای خوب بفرستید و اکسپت هم بگیرید..

ایشالا زود تر اکسپت شه

موفق باشید

Junior Member

سلام ببخشید من یه سوال داشتم برا پذیرش گرفتن مجله خارجی یا داخلی فرقی میکنه؟ اصلا مجله داخلی ارزشی داره؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa48 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه سوال داشتم برا پذیرش گرفتن مجله خارجی یا داخلی فرقی میکنه؟ اصلا مجله داخلی ارزشی داره؟
    سلام

به مجله بستگی داره...
    در بعضی زمینه ها مجلات معتبر و ISI داخلی هم داریم... هرچند IF بالایی نداشته باشند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa48 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

به مجله بستگی داره...
    در بعضی زمینه ها مجلات معتبر و ISI داخلی هم داریم... هرچند IF بالایی نداشته باشند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

در ادامه نظر دوستم Matinking باید اضافه کنم که:

به نظرم باید بیشتر ازون طرف موضوع رو نگاه کنید.
    در مورد اینکه اگه کارتون توی یه زورنال اینترنشنال چاپ بشه ارزش بالاتری نسبت به زورنال های داخلی داره شکی نیست
    ولی به قول Matinking زورنال های داخلی خوبی هم داریم

ولی به نظرم شما باید اینجوری نگاه کنید که ایا کارتون اینقدری ارزشمند هست که خواهان اینترنشنال داشته باشه یا نه؟
    اگه اره نباید کار رو توی زورنال های داخلی بسوزونید
    و اگه نه بهترین گزینه برای چاپ کارتون زورنال داخلی خواهد بود

در کل نمیخوام خیلی حس بدی به زورنال های داخلی داشته باشم ولی مطمئنا زورنال های خارجی با IF بالاتر میتونه خیلی بیشتر کمکتون کنه

موفق باشید
    ویرایش توسط ali728 : August 7th, 2015 در ساعت 12:44 PM

سلام دوستان. من یه مقاله به زبان فارسی برای یه کنفرانس بین المللی داخلی نوشتم و قبول شده و گواهی اش رو هم دارم. چطور این رو تو رزومه انگلیسی ام بیارم؟ آیا در انتهاش بنویسم که مقاله به فارسی بوده؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه مقاله به زبان فارسی برای یه کنفرانس بین المللی داخلی نوشتم و قبول شده و گواهی اش رو هم دارم. چطور این رو تو رزومه انگلیسی ام بیارم؟ آیا در انتهاش بنویسم که مقاله به فارسی بوده؟
    نه نیاز نیست بگید به زبان فارسی هست
    اسم نویسندگان، عنوان مقاله، اسم کنفرانس، تاریخ و محل کنفرانس، و اگه در صفخات خاصی از پرسیدینگ قرار داره، شماره صفحات را قید کنید.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام دوستان

دوستان ی سوال فنی دارم که اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

من یه کاری هست که قرار برای سمینارم و بعد کلی تر برای تزم انجام بدم. کاری را که قرار برای سمینارم انجام بدم ( تا آخر تابستان) را یه چکیده ازش نوشتم و فرستادم برای یک کنفرانس انگلیسی زبان و صد در صد اکسپت میشه. راستشو بخواین یکم ناراحتم که چرا برای اینجا فرستادم چون میشه ازش یه مقاله ( از سمینار منظورمه) خارج کرد! حالا امکانش هست که اون چکیده را Withdraw کنم از اون کنفرانس؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

بله میشه
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوستان ی سوال فنی دارم که اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

من یه کاری هست که قرار برای سمینارم و بعد کلی تر برای تزم انجام بدم. کاری را که قرار برای سمینارم انجام بدم ( تا آخر تابستان) را یه چکیده ازش نوشتم و فرستادم برای یک کنفرانس انگلیسی زبان و صد در صد اکسپت میشه. راستشو بخواین یکم ناراحتم که چرا برای اینجا فرستادم چون میشه ازش یه مقاله ( از سمینار منظورمه) خارج کرد! حالا امکانش هست که اون چکیده را Withdraw کنم از اون کنفرانس؟

ممنون
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member elihami آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام
    من بعد از پایان ارشدم با استادم رو یه موضوع جدید کار کردم که ربطی به پایان نامم نداشت و حاصلش یه مقاله شد که فرستادم، بعد از چندماه دیروز نتیجش اومده و ریجکت شده . من توی رزومم و SOP اسم این مقاله رو به عنوان تحت داوری نوشته بودم. الان که ریجکت شده باید از رزومم حذفش کنم. سوالم اینه چطوری توی رزومم نشون بدم تو این موضوع کار کردم و آشنایی دارم باهاش؟

به نظر شما بدون این مقاله(ISI یه ژورنال خیلی معتبر بود) با معدلای پایین(لیسانس 14.5 و ارشد 18) رزومم خیلی سبک میشه؟
    مرسی دوستای عزیز

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elihami نمایش پست ها
    سلام
    من بعد از پایان ارشدم با استادم رو یه موضوع جدید کار کردم که ربطی به پایان نامم نداشت و حاصلش یه مقاله شد که فرستادم، بعد از چندماه دیروز نتیجش اومده و ریجکت شده . من توی رزومم و SOP اسم این مقاله رو به عنوان تحت داوری نوشته بودم. الان که ریجکت شده باید از رزومم حذفش کنم. سوالم اینه چطوری توی رزومم نشون بدم تو این موضوع کار کردم و آشنایی دارم باهاش؟

به نظر شما بدون این مقاله(ISI یه ژورنال خیلی معتبر بود) با معدلای پایین(لیسانس 14.5 و ارشد 18) رزومم خیلی سبک میشه؟
    مرسی دوستای عزیز
    دوست گرامی،
    مقالاتی که اکسپت نشده اند در هر مرحله ای که باشند تاثیر زیادی ندارند و و صرفا علاقه مندی و جهتگیری پژوهشی شما را نشان میدهند، بنا براین وضعیت شما چندان فرقی نکرده است، ضمنا می توانید ایرادات را رفع و برای ژورنال دیگری ارسال بفرمایید.
    توجه داشتی باشید که تالیفات تنها یکی از پارامترهای رزومه شماست و کلیت رزومه شما مبنای ارزیابی هست.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)