صفحه 79 از 91 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام
    من در حال انجام یه پروژه با استاد راهنمام هستم البته این پروژه جدا از پایان نامم هست. میخواستم بدونم تاثیر مقاله روی رزومه بیشتره یا یه پروژه ی در حال انجام؟ اینو میپرسم چون نمیدونم این پروژه رو کاملو درست حسابی انجام بدم یا زودتر سرو تهشو جمع کنمو مقالش کنم؟ اینم بگم پروژه کاملا در راستای رشته ای هست که میخوام براش اپلای کنم. ممنون میشم از راهنماییتون
    سلام

تاثیر مقاله بر رزومه به مراتب بسیار بالاتر از یک پروژه در حال انجام هست ، چون در واقع زمانی که مقاله شما در یک ژورنال معتبر چاپ بشه نشون دهنده کیفیت کار شما و توانایی شما در نوشتن یک مقاله خوب هست ، دقیقا چیزی که سوپروایزر ها در مقاطع تحصیلات تکمیلی بخصوص دکترا بهش نیاز دارند. شما به وسیله مقاله های با کیفیت می تونید توانایی خودتون رو در Research نشون بدین.

موفق باشید

دوستان اهمیت مقاله به اعتبار ژورناله نه کشور!!! بعضی نظرهای عجیبی می دن. معمولا توی گرایش خودتون ژورنال های Q1 و Q2 خیلی خوب هستند و تاثیر غیر قابل انکاری روی رزومه دارند. همه استاد ها توی همه کشور ها به شدت به مقاله اهمیت می دن.

دوست عزیز مقاله خوب تاثیرش قطعا خیلی بیشتر از پروژس.

سلام

یه سوال دارم. من دو تا مقاله دارم هر دو از پایان نامم. یکی کامله و استادم داره میخونتش و یکی به خاطر اینکه مراحل پایانی پایان نامم تموم نشده هنوز ناقصه یعنی in progress. میخوام بدونم اوردن مقالاتی که هنوز سابمیت نشدن توی cv کار درستیه یا نه؟ ( کاری به تاثیر به این مقالات ندارم).خیلی ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

سلام

یه سوال دارم. من دو تا مقاله دارم هر دو از پایان نامم. یکی کامله و استادم داره میخونتش و یکی به خاطر اینکه مراحل پایانی پایان نامم تموم نشده هنوز ناقصه یعنی in progress. میخوام بدونم اوردن مقالاتی که هنوز سابمیت نشدن توی cv کار درستیه یا نه؟ ( کاری به تاثیر به این مقالات ندارم).خیلی ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز
    از لحاظ آکادمیک آوردن مقالاتی که هنوز جایی سابمیت نشدن ایده ال و درست نیست
    ولی من باشم خودم این مقاله ها رو توی سی وی مربوطه میارم و جلوشون مینویسم که قراره به فلان ژورنال سابمیت بشه. چون اینجوری شاید بشه حداقل از تاثیر کمی که ممکنه بذاره استفاده کرد.
    البته بعضی دوستان هم مینویسن که سابمیت کردن و under review هست کاراشون (چون بالاخره مقاله رو با جند ماه تاخیر سابمیت میکنن و با نوشتن این مدلی از تاثیر مثبت مقاله هم به نوعی استفاده میکنن) شاید به نوعی white lie باشه
    ولی در کل و روی کاغذ کار ایده ای نیست
    بازم نظر دوستان دیگه رو بگیرید حتما

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی

با سلام خدمت دوستان
    بنده دوره لیسانس خودم رو تازه تموم کردم
    یه سوالی داشتم...میخواستم بدونم اگر برای دانشگاه های متوسط برزیل بخواهیم در مقطع ارشد پذیرش با بورس بگیریم و مقاله ای نداشته باشیم ولی در عوضش مدارک فنی و حرفه ای و ...داشته باشیم تاثیری در رزومه و روند پذیرشمون داره؟؟؟
    با تشکر...

Banned

ضرری نداره. بنویسید under review هستش.

سلام

Junior Member

سلام

من معدلم در حد ۱۴.۵ هست ولی پنج تا پیپر دارم ISI. البته، توی سه تاش نفر سومم و توی دوتاش دوم.

به نظرتون تاثیر معدل پایینم از بین میره؟

کارشناسی، مهندسی
    اپلای برای graduate

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behdad_s نمایش پست ها
    سلام

من معدلم در حد ۱۴.۵ هست ولی پنج تا پیپر دارم ISI. البته، توی سه تاش نفر سومم و توی دوتاش دوم.

به نظرتون تاثیر معدل پایینم از بین میره؟

کارشناسی، مهندسی
    اپلای برای graduate
    دوست گرامی،
    اصولا کسی از دانشجو/فارغ التحصیل کارشناسی انتظار مقاله ای اس ای و یا به طور کلی مقاله ندارد، چون اساسا در این مرحله توانایی های لازم برای کار تحقیقاتی اصیل هنوز کسب نشده است.
    برای شما معدل و نمره زبان بسیار با اهمیت تر هست و می توانید به نمره زبان و GRE بالا فکر کنید که کمک بیشتری به شما خواهد کرد.
    در مورد مقالاتتان، در صورتی که در یک زمینه کاری مشخص باشند و نقش شما در آنها مشخص باشد می تواند به عنوان یک نکته مثبت در نظر گرفته شود، در غیر اینصورت بیشتر سوال برانگیز خواهند بود.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام. عذر می خوام منظورتون از این که
    نقش شما در آنها مشخص باشد چیه؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست گرامی،
    اصولا کسی از دانشجو/فارغ التحصیل کارشناسی انتظار مقاله ای اس ای و یا به طور کلی مقاله ندارد، چون اساسا در این مرحله توانایی های لازم برای کار تحقیقاتی اصیل هنوز کسب نشده است.
    برای شما معدل و نمره زبان بسیار با اهمیت تر هست و می توانید به نمره زبان و GRE بالا فکر کنید که کمک بیشتری به شما خواهد کرد.
    در مورد مقالاتتان، در صورتی که در یک زمینه کاری مشخص باشند و نقش شما در آنها مشخص باشد می تواند به عنوان یک نکته مثبت در نظر گرفته شود، در غیر اینصورت بیشتر سوال برانگیز خواهند بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)