صفحه 80 از 91 نخستنخست ... 30707172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 791 تا 800 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Star نمایش پست ها
    سلام. عذر می خوام منظورتون از این که
    نقش شما در آنها مشخص باشد چیه؟!
    دوست گرامی،
    مقالات شما باید از لحاظ عمق و حوزه متعارف باشند. از لحاظ عمق به این معنا که شما به عنوان فارع التحصیل کارشناسی دانش و ابزار لازم برای ورود به بسیاری از حوزه ها را ندارید و این سوال مطرح هست که شما چه کمکی در چنین حوزه هایی کرده اید. مساله بعدی پراکندگی تحقیقات است، در صورتی که تالیفات شما حول یکی دو ایده اصلی نباشد باز این سوال پیش می آید که چطور در تمام این حوزه های متفاوت سرک کشیده اید و این ابهام مطرح می شود که شاید افزوده شدن نامتان به عللی جز مشارکت در تحقیقات بوده است.
    تمام مسائلی که گفتم در حالت کلی است و کاملا ممکن است شما یک مورد خاص باشید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Star نمایش پست ها
    سلام. عذر می خوام منظورتون از این که
    نقش شما در آنها مشخص باشد چیه؟!
    در صورتیکه شما مقاله های زیادی داشته باشین که موضوع همشون به هم و حیطه کاری شما مرتبط نیست، مطمئنا این شک رو ایجاد می کنه که اسم شما همینجوری و الکی زده شده. به این خاطر هست که حتی می گن کنفرانس های زیاد دادن گاهی ممکنه نقطه ضعف هم حساب بشه. به هر حال همه اینها به دید شخصی برمی گرده که رزومه شما رو بررسی می کنه.
    من جای شما باشم، روی مقاله هایی تاکید می کنم که قراره برای پذیرش گرفتن ارشد، توی موضوعات مرتبط با اونها کار کنم.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

سلام

خیلی ممنون از توضیحاتتون

اتفاقا مقالات همه مرتبطن. شاید باورتون نشه اما کار اصلی رو من انجام دادم و من هم نوشتم! اما به برخی دلایل مثلا اینکه من قبلا پیپر نداشتم و کارشناسی بودم و اینکه یکی از افرادی که کمک کرد استاده و اون یکی دانشجوی ارشد، اسم من سوم و تو دوتاش دومه. یه جورایی زورمم میاد که دوم و سومم. ولی خب این دوستان تجربه داشتن و منم به بهای اینکه یاد بگیرم از authorship زدم. راضی هستم ولی امیدوارم بتونه برای اپلای کمک کنه. من معدل پایین ۱۴/۵ دارم ولی زبانم خ خوبه و همین تنها دلیلی بود که استادا و دانشجوهای ارشد پیشنهاد همکاری در مقاله دادن و همه ی کار رو هم گردن من انداختن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

من یه مقاله کنفرانسی دارم. عنوانش کنفرانس بین المللی هست اما در ایران برگزار شد. پوستر.. و مقاله ی کتابخانه ای هست. به نظرتون اینو ترجمه کنم و ازش استفاده کنم در فرایند اپلای؟ یا تاثیری نداره؟ و اینکه دبیرخانه این کنفرانس در ازای هزینه اونو ای اس ای میکنه. اونقدری تاثیر این مقاله کتابخونه ای زیاد هست که ارزش داشته باشه این کارو کنم ؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    من یه مقاله کنفرانسی دارم. عنوانش کنفرانس بین المللی هست اما در ایران برگزار شد. پوستر.. و مقاله ی کتابخانه ای هست. به نظرتون اینو ترجمه کنم و ازش استفاده کنم در فرایند اپلای؟ یا تاثیری نداره؟ و اینکه دبیرخانه این کنفرانس در ازای هزینه اونو ای اس ای میکنه. اونقدری تاثیر این مقاله کتابخونه ای زیاد هست که ارزش داشته باشه این کارو کنم ؟
    ممنون
    سلام دوستان منم شرایطی مشابه ایشون دارم ممنون میشم یه نفر راهنمایی کنه
    یه مقالم برای چاپ در مجموعه مقالات یه کنفرانس بین الملی تو دبی پذیرش شده
    به نظرتون خودم دنبال مجلاتی باشم که مقاله رو چاپ کنم بهتره یا خود کنفرانس با گرفتن هزینه ای اونو تو مجلات چاپ کنه ؟
    و سوال دوم اینکه تاثیر مقاله کنفرانسی تو رزومه بیشتره یا چاپ تو مجله ای اس ای
    خیلی ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moradimina15 نمایش پست ها
    به نظرتون خودم دنبال مجلاتی باشم که مقاله رو چاپ کنم بهتره یا خود کنفرانس با گرفتن هزینه ای اونو تو مجلات چاپ کنه ؟
    خیلی ممنونم
    دوستان عزیز،
    معمولا ژورنال هایی که این کنفرانس ها (به ویژه کنفرانس های وطنی) مقاله را در آن چاپ خواهند کرد ای اس ای و معتبر نیستند، بنابراین قبل از تصمیم گیری از این مورد اطمینان حاصل کنید. به طور کلی بهتر است خودتان اقدام کنید چون هم می توانید ژورنال مناسب تری بیابید و هم رایگان خواهد بود.

اعتبار مقالات ای اس ای بسیار بیشتر از کنفرانس هاست و اصولا کسی مقاله ای که قابلیت چاپ در مجلات ای اس ای داشته باشد برای کنفراس نمی فرستد.

Karl Popper

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

سلام رفقا
    نظرتون در باره ی تاثیر مقاله در رزومه ی افرادی که مدرک کارشناسی دارند و برای کارشناسی ارشد می خوان ابلای بکنن چیه؟ اخه خب معمولا از بچه های کارشناسی انتظار نمیره مقاله داشته باشند. اونم ISI.
    رشته م مشاوره ست. برای کارشناسی ارشد روانشناسی می خوام ابلای کنم. یه مقاله داره کارش تموم میشه.
    ایمبکت فکتور مجله هم 1.72 هست. و معروف ترین ژورنال در زمینه ی اون بیماری هست که داریم روش کار می کنیم.
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Habib_Nobakht نمایش پست ها
    سلام رفقا
    نظرتون در باره ی تاثیر مقاله در رزومه ی افرادی که مدرک کارشناسی دارند و برای کارشناسی ارشد می خوان ابلای بکنن چیه؟ اخه خب معمولا از بچه های کارشناسی انتظار نمیره مقاله داشته باشند. اونم ISI.
    رشته م مشاوره ست. برای کارشناسی ارشد روانشناسی می خوام ابلای کنم. یه مقاله داره کارش تموم میشه.
    ایمبکت فکتور مجله هم 1.72 هست. و معروف ترین ژورنال در زمینه ی اون بیماری هست که داریم روش کار می کنیم.
    دوست من،
    خودتان جوابتان را دادید، تاثیر معدل و نمره ی زبان بسیار بیشتر هست.

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moradimina15 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    مقاله ISI خوبه، ولی اون مقاله ای که بخواد توی یک ژورنال پولی چاپ بشه مفتم نمیرزه! این در یاد داشته باشید که اساتید و کمیته پذیرش متخصصین در رشته شما هستند؛ پس در صورتی مقاله شما تاثیر مثبت بر پذیرش شما خواهد گذاشت که در یک ژورنال معتبر (نه پولی!) چاپ شده باشد. من تا حالا ژورنالی ندیدم که هم معتبر باشه و هم پولی! (رشته خودم عرض کردم)
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Human Development: Genetics, Neuroscience and Psychology, Tomsk State University

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من،
    خودتان جوابتان را دادید، تاثیر معدل و نمره ی زبان بسیار بیشتر هست.
    ممنون از جواب تون
    می دونم دوست عزیز
    ولی سوال من در باره ی تاثیر مقاله بر رزومه بود. این بود که
    رزومه ی: معدل: خوب و تافل: 93 + 1 مقاله ی ISI
    در برابر
    رزومه ی: معدل: خوب و تافل: 93 . بدون مقاله
    چه قدر قدرت رزومه رو برای پذیرش گرفتن افزایش میده؟
    اپلای ابرود مکانی برای راهنمایی، مشاوره و تبادل اطلاعات دوستانه و داوطلبانه است. با انتخاب گزینه ی "اضافه کردن به امتیاز کاربر" از پست مفید پاسخ دهندگان تشکر کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)