صفحه 81 از 91 نخستنخست ... 317172737475767778798081828384858687888990 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    مقاله ISI خوبه، ولی اون مقاله ای که بخواد توی یک ژورنال پولی چاپ بشه مفتم نمیرزه! این در یاد داشته باشید که اساتید و کمیته پذیرش متخصصین در رشته شما هستند؛ پس در صورتی مقاله شما تاثیر مثبت بر پذیرش شما خواهد گذاشت که در یک ژورنال معتبر (نه پولی!) چاپ شده باشد. من تا حالا ژورنالی ندیدم که هم معتبر باشه و هم پولی! (رشته خودم عرض کردم)
    ممنونم از پاسختون ولی من میشناسم اونایی که تو مجلات پولی مقاله داشتن و از امریکا پذیرش گرفتن شاید برا رشته های مختلف متفاوته
    حق با شماست کم ارزش هست ولی خالی از لطف هم نیست منظور من مقایسه یه مقاله پولی با یه کنفرانس هست که کدوم با ارزش تره

نقل قول نوشته اصلی توسط moradimina15 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون ولی من میشناسم اونایی که تو مجلات پولی مقاله داشتن و از امریکا پذیرش گرفتن شاید برا رشته های مختلف متفاوته
    حق با شماست کم ارزش هست ولی خالی از لطف هم نیست منظور من مقایسه یه مقاله پولی با یه کنفرانس هست که کدوم با ارزش تره
    با سلام

احتراما بنده اساتید ارزشمند و خوبی را می شناسم که در مجلات پولی مقاله دارند و در رزومه خود در سایت یا پی دی اف آن را بیان می کنند. البته ذکر این نکته ضروری است که مجلات پولی معتبر و نه هر مجله ای. به هر حال یک تصمیم شخصی است.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام. دوست عزیز اگه شما منظورتون از مقاله پولی همون open access است دارید اطلاعات اشتباه می دید . شما وقتی یک مقاله میفرستید روند داوری رو طی می کنه بدون اینکه شما قید کنید می خواید این مقاله open access باشه یا نه. بعد از اکسپت شدن مقاله، از طرف ژورنال از شما می پرسن که دوست دارید open access باشه یا نه و اون زمان شما تصمیم میگیرید. پس پولی بودن یا نبودن هیچ ربطی به کیفیت مقالات یا ژورنال نداره.
    بهتره با اطلاعات صحبت کنیم.
    موفق باشبد

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    مقاله ISI خوبه، ولی اون مقاله ای که بخواد توی یک ژورنال پولی چاپ بشه مفتم نمیرزه! این در یاد داشته باشید که اساتید و کمیته پذیرش متخصصین در رشته شما هستند؛ پس در صورتی مقاله شما تاثیر مثبت بر پذیرش شما خواهد گذاشت که در یک ژورنال معتبر (نه پولی!) چاپ شده باشد. من تا حالا ژورنالی ندیدم که هم معتبر باشه و هم پولی! (رشته خودم عرض کردم)

Member
    رشته و دانشگاه

جالب اینه که یک ژورنال هزار نوع ف- ی - ل - ت- ر رو رد می کنه تا ISI بشه و بعد خیلی راحت می گیم مفتم نمی ارزه!

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    با سلام

احتراما بنده اساتید ارزشمند و خوبی را می شناسم که در مجلات پولی مقاله دارند و در رزومه خود در سایت یا پی دی اف آن را بیان می کنند. البته ذکر این نکته ضروری است که مجلات پولی معتبر و نه هر مجله ای. به هر حال یک تصمیم شخصی است.

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moradimina15 نمایش پست ها
    پولی بودن مجله فاقد اهمیت است و نشاندهنده اعتبار یا عدم اعتبار نیست. بنده مجلات بسیار معتبری (حتی بعضی مجلات IEEE) را میشناسم که پولی هستند.
    یک کنفرانس معتبر بمراتب بهتر از یک مجله بی اعتبار است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    این ایمپکت فکتور مقاله خیلی توی رزومه به چشم میاد یا همین که isi باشه خوب هست؟
    ایمپکت های خوب همه مقاله ام رو ریجکت کرده اند و اینطوری اصلا به ددلاین ها نمیرسه...
    ممنون

در نهایت مقاله شما اگر بخواد برای شما فاند به ارمغان بیاره توسط استادا نگاه خواهد شد و با شما در موردش مصاحبه خواهد شد. به همین دلیل متنش و کارشما مهتر هست تا if. البته اینکه از مجله با if بالا رد شده نشانه خوبی نیست. ولی میتونم بگم اینکه حرفه ای ارایه نشده باعث رد شدنش شده و شاید کار خوبی باشه.

در ضمن if اینا هم کشک هست این دوره زمانه. تو رشته من یه ژورنالی که البته بی اعتبار نبود و اسم کلی آدم کله گنده روش بود و if بالاتری از ژورنال معادلش تو ieee داشت 2-3 سال پیش به علته یه جور تقلب در بالا بردن if کلا حذف شد از لیست isi. درهمین حین در ieee سالانه تعداد زیادی مقاله درپیت چاپ میشه در حالی که کلی کار وحشتناک سطح بالا از آدمهای خفن در ژورنالهای نه چندان مشهور چاپ میشه (از جمله همون که دیگه حذف شده lol) من اصلا فکر نمیکنم استادا بدونن if مجلات مختلف چنده

Junior Member Nightstalker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق - دانشگاه تهران

سلام
    می خواستم بدونم تاثیر مقاله به صورت کلی بر اپلای چجوریه؟
    مثلا کیس خودم رو عرض می کنم.
    مهمترین بخشهای رزومه:
    دانشگاه تهران مخابرات معدل هجده
    تی ای درسهای مختلف
    امتحانهای تافل جی ار ای ندادم ولی زبانم خوبه و انقدر میدم که تافل بالای صد و جی ار ای بالای سیصد و بیست بشه
    (سال چهارم لیسانسم- لیسانسم پنج ساله ست - دکترا مستقیم می خوام اپلای کنم برای آمریکا)
    الان برای من مقاله چقدر میتونه موثر باشه؟
    همین الان میدونم برای دانشگاه های زیر پنجاه شانس دارم. حالا اگه تو این یه سال باقی مونده مقاله بدم، شانسم به زیر بیست و ده میرسه؟
    به فرض تاثیر داشتن میخوام بدونم اسم اول یا دوم بودن چقدر تفاوت داره؟(یعنی لطفا برای هر دوحالت توضیح بدید )
    ممنون
    ویرایش توسط Nightstalker : December 3rd, 2015 در ساعت 05:53 PM دلیل: افزودن اطلاعات

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوست عزیز.
    شما تا جی آر ای ندین نمی تونین مطمئن باشین چه دانشگاهی و چه رنکینگی قبولین. برای دکتری مقاله مهمه. تقریبا خیلی مهمه.
    اسم اول و دومم تفاوتش زیاده. شما سعی کنین اسم اول باشین. شانستون زیادتر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nightstalker نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم تاثیر مقاله به صورت کلی بر اپلای چجوریه؟
    مثلا کیس خودم رو عرض می کنم.
    مهمترین بخشهای رزومه:
    دانشگاه تهران مخابرات معدل هجده
    تی ای درسهای مختلف
    امتحانهای تافل جی ار ای ندادم ولی زبانم خوبه و انقدر میدم که تافل بالای صد و جی ار ای بالای سیصد و بیست بشه
    (سال چهارم لیسانسم- لیسانسم پنج ساله ست - دکترا مستقیم می خوام اپلای کنم برای آمریکا)
    الان برای من مقاله چقدر میتونه موثر باشه؟
    همین الان میدونم برای دانشگاه های زیر پنجاه شانس دارم. حالا اگه تو این یه سال باقی مونده مقاله بدم، شانسم به زیر بیست و ده میرسه؟
    به فرض تاثیر داشتن میخوام بدونم اسم اول یا دوم بودن چقدر تفاوت داره؟(یعنی لطفا برای هر دوحالت توضیح بدید )
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

سلام. دوست عزیز لطفا درست راهنمایی کنین. توی دانشگاههای استرالیا ایمپکت فکتور زیاد مهمه. مخصوصاً برای اسکولارشیپ گرفتن. شما برای اپلای کردن لیست پابلیکیشن هاتون رو باید بذارید و بگین ایمپکتش چنده. بعضی از استادها هم بهتون میگن اگه ایمپکت بالای 3 داشته باشید شانستون بیشتره. این تجربه منه.

نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    در نهایت مقاله شما اگر بخواد برای شما فاند به ارمغان بیاره توسط استادا نگاه خواهد شد و با شما در موردش مصاحبه خواهد شد. به همین دلیل متنش و کارشما مهتر هست تا if. البته اینکه از مجله با if بالا رد شده نشانه خوبی نیست. ولی میتونم بگم اینکه حرفه ای ارایه نشده باعث رد شدنش شده و شاید کار خوبی باشه.

در ضمن if اینا هم کشک هست این دوره زمانه. تو رشته من یه ژورنالی که البته بی اعتبار نبود و اسم کلی آدم کله گنده روش بود و if بالاتری از ژورنال معادلش تو ieee داشت 2-3 سال پیش به علته یه جور تقلب در بالا بردن if کلا حذف شد از لیست isi. درهمین حین در ieee سالانه تعداد زیادی مقاله درپیت چاپ میشه در حالی که کلی کار وحشتناک سطح بالا از آدمهای خفن در ژورنالهای نه چندان مشهور چاپ میشه (از جمله همون که دیگه حذف شده lol) من اصلا فکر نمیکنم استادا بدونن if مجلات مختلف چنده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)