صفحه 82 از 91 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

سلام دوست عزیز. بستگی به جایی داره که می خواید برید. شاید مقالتون در حد ایمپکت بالا نباشه. ولی بهتون پیشنهاد میکنم مقالتون رو به ژورنالهایی که برای انتشارات وایلی هست هم بفرستین. اونجا یه مقدار بهتره.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    این ایمپکت فکتور مقاله خیلی توی رزومه به چشم میاد یا همین که isi باشه خوب هست؟
    ایمپکت های خوب همه مقاله ام رو ریجکت کرده اند و اینطوری اصلا به ددلاین ها نمیرسه...
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    براي آپلود مقالات در پروفايلي كه ساختيم براي هر دانشگاه، چه مدت بعد از ددلاين فرصت هست؟ اصلا مقالات سابميت شده ارزشي دارن؟ من از Texas at Austin پرسيدم اينو گفت كه من متوجه نمي شم:
    The deadline posted online is the deadline to submit all documents
    با تشكر از تماس شما

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan67 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    براي آپلود مقالات در پروفايلي كه ساختيم براي هر دانشگاه، چه مدت بعد از ددلاين فرصت هست؟ اصلا مقالات سابميت شده ارزشي دارن؟ من از Texas at Austin پرسيدم اينو گفت كه من متوجه نمي شم:
    The deadline posted online is the deadline to submit all documents
    با تشكر از تماس شما
    سلام

منظورشون اینه که ددلاینی که در وب سایت اعلام شده در مورد همه مدارک صدق میکنه و شما باید همه مدارک از جمله مقاله رو تا همون زمان آپلود کنید. البته سیاست هر دانشگاه میتونه متفاوت باشه.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

در صورتی که من مقاله ام رو به صورت کنفرانسی ارائه بدم و بعد به هر دلیلی نتونم برای ارائه شفاهی مقاله ام در کنفرانس حضور پیدا کنم (مثلا عدم صدور روادید) آیا این مقاله هم ارزشی در زومه من می تونه داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه

سلام. بله چرا نداشته باشه. بالاخره مقاله هست و شما سرتیفیکیت دارید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    در صورتی که من مقاله ام رو به صورت کنفرانسی ارائه بدم و بعد به هر دلیلی نتونم برای ارائه شفاهی مقاله ام در کنفرانس حضور پیدا کنم (مثلا عدم صدور روادید) آیا این مقاله هم ارزشی در زومه من می تونه داشته باشه؟
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

Senior Member phoenix70 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    مقاله ISI خوبه، ولی اون مقاله ای که بخواد توی یک ژورنال پولی چاپ بشه مفتم نمیرزه! این در یاد داشته باشید که اساتید و کمیته پذیرش متخصصین در رشته شما هستند؛ پس در صورتی مقاله شما تاثیر مثبت بر پذیرش شما خواهد گذاشت که در یک ژورنال معتبر (نه پولی!) چاپ شده باشد. من تا حالا ژورنالی ندیدم که هم معتبر باشه و هم پولی! (رشته خودم عرض کردم)
    دوست عزیز نمیشه اینجوری کلی گفت. مثلا nonlinear dynamics یه ژورنال خفنه ولی 2 سال پیش open access کرده بود. پولی بودن یا نبودن یه ژورنال دلیل نمیشه بد یا خوب باشه یه ژورنال. شما باید ببینی ایمپکت و کلاسِ ژورنال تو زمینه ای که داری مقاله میدی بینِ ژورنال های مرتبط با همون زمینه در چه سطحیه.
    ... Threatened by shadows at night

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Star نمایش پست ها
    سلام. بله چرا نداشته باشه. بالاخره مقاله هست و شما سرتیفیکیت دارید.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها

در ادامه و با احترام به نظر دوستان اضافه میکنم:

مهم اینه که کارتون با حضور و بدون حضور شما چاپ بشه
    بعضی از کنفرانس ها بدون حصور افراد و اراپه حضوری کاری رو چاپ نمیکنن. مثلا بعضی از کنفرانس های ASME همون اول اشاره میکنه که اگه ارایه حضوری ندید کارتون از روند چاپ خارج میشه
    پس نکته مهم برای ارایه کردن کارتون توی رزومه تون اینه که اون کارتون توی کنفرانس مربوطه ایندکس بشه و به هر حال خودش یا خلاصه ش توی کتابچه و سایت کنفرانس چاپ شده باشه

سرتیفیکیت کاغذی رو هم توی ارایه حضوری بهتون میدن و کنفرانس های کمی هم هستن که اگه درخواست کنید ممکنه براتون پستش کنن
    به هر حال اون سرتیفیکیت خیلی به دردتون نمیخوره و خیلی بعیده استادی ازتون بخواد سرتیفیکیت نشونش بدین!!
    مهم اینه که کارتون به هر حال یه جایی توی نت قابل پیدا کردن و سرچ کردن باشه
    یه جایی ایندکس شده باشه و معلوم باشه

پس فقط مطمین شید که اون کنفرانس حضورتون رو اجبار نکرده باشه. در غیر این صورت میتونید مطمپن باشید کارتون به ه رحال توی کتابچه و سایت کنفرانس چاپ میشه و شما هم میتونید توی رزومه تون اعلامش کنید
    بعد از چاپ شدن هم قاعدتا کارتون شماره میخوره و ورژن نهاییش براتون ایمیل میشه.اون اطلاعات رو برای نوشتن کارتون توی رزومه تون نیاز دارید. اطلاعاتی مثل سال چاپ...شماره چاپ...شماره صفحه و...

موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام
    دانشجوی ترم آخر ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد هستم و میخوام برای دکترا اقدام کنم.
    در حال نوشتن یه مقاله هستم که متاسفانه به علت کارهای زیاد استادم یه مدتی هست که معطل کامل کردنش هستم و استاد کمک نمیکنه فقط میگه خیلی بده ولی یه نفر که البته هم رشته من نیست ولی زبان انگلیسیش فول هست و خارج درس میخونه بهم گفته که بد نیست.
    الان من میخوام واسه دکترا اپلای کنم، و میخواستم درفت مقاله رو بفرستم ولی استادم گفت بفرستی صددرصد ریجکتی.
    حالا من نمیدونم چیکار کنم؟ به نظر شما فرستادن مقاله ای که سابمیت نشده و به ادیت نیاز داره اصلا تاثیری روی روند کار داره یا فرستادنش ریسک هست؟
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام. خب چرا ادیت نمی کنید؟! ادیت کنید بفرستید بعد توی رزومه بذارید بنویسید under review

نقل قول نوشته اصلی توسط minaaa_s نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دانشجوی ترم آخر ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد هستم و میخوام برای دکترا اقدام کنم.
    در حال نوشتن یه مقاله هستم که متاسفانه به علت کارهای زیاد استادم یه مدتی هست که معطل کامل کردنش هستم و استاد کمک نمیکنه فقط میگه خیلی بده ولی یه نفر که البته هم رشته من نیست ولی زبان انگلیسیش فول هست و خارج درس میخونه بهم گفته که بد نیست.
    الان من میخوام واسه دکترا اپلای کنم، و میخواستم درفت مقاله رو بفرستم ولی استادم گفت بفرستی صددرصد ریجکتی.
    حالا من نمیدونم چیکار کنم؟ به نظر شما فرستادن مقاله ای که سابمیت نشده و به ادیت نیاز داره اصلا تاثیری روی روند کار داره یا فرستادنش ریسک هست؟
    ممنون.
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

پیش فرض پاسخ : تعداد مقالات در کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohhhamad نمایش پست ها
    دوستان من یه سوالی دارم این بچه هایی که تو ایران کارشناسی ارشد می خونن وقتی فارغ التحصیل میشن چند تا مقاله دارن4 و 5.
    من موندم چطوری؟البته یه سری راه به نظمر می رسه اما غیر اخلاقی.
    میخواستم بدونم دوستان چطوری به این موفقیت نائل میشن.آخه ببینید سال اولش که باید به خرخونی طی بشه.ساله دوم هم تا بخواد مقاله بدید وچاپ بشه وتصحیح بشه وانیها هر مقاله حدود 7 ماه طول میکشه.من نمیدونم بچه ها درسشون تموم میشه چطوری مقاله میدند 4 5 تا.
    ممنون میمش راهماییم کنید
    دوست عزیز خیلی فاکتورها می تونه تاثیر گذار باش. البته من به دید شما حق میدم که تو سیستم کشور ما خیلی ساده بعضی از دانشجوها و استادا با کارایی خارج از اخلاق علمی مقاله چاپ میکنن. اما همیشه هم اینطور نیست من خودم دوستی دارم که خودش نویسنده مسئول مقاله هاش بود و اتفاقا یکی از مقاله هاش Hot paper شد و الان دانشگاه آلبرتاست. من و بهترین دوستم از اول لیسانس با هم کار کردیم و اصلا قبل از ورود به ارشد Research رو شروع کردیم و الان هم کلی مقاله ژورنال و کنفرانس داریم که من حاضرم تک تکشون رو به شما نشون بدم. معمولا ژورنال های خوب هم سخت گیری های خودشون رو دارن. ولی شما می گید خر خونی خیلی چیزا به درس و واحد پاس کردن بر نمی گرده. ما وسط امتحان های ارشد رو پروژه ها کار کردیم و همین الان هم. در ضمن ایده، تسلط بر موضوع، گروه خوب همه تاثیر گذارن. چاپ یک مقاله متوسط به طور متوسط 360 ساعت زمان میخواد که نسبت به آدم ها و گروهی که درگیر هستن کم و زیاد میشه. تو ایران معمولا کار یک مقاله خیلی بیشتر 7 ماه طول میکشه، گاهی شما یک مقاله رو به استاد میدید که ادیت کنه و چند ماه طول میکشه و ندرتا پیش میاد سریع این کار رو بکنن. خیلی چیزایی که هست ممکن به چشم شما ساده بیاد ولی در حقیقت سال ها پشت سرش کار بود. به عنوان مثال ما تو سال اخیر میلادی 5 تا مقاله آنلاین کردیم که سه تای اون ها IF=3 داشتن ولی این نتیجه 5 سال کار بود و البته مقاله های دیگه که یا درحال بررسی تو ژورنال هستن و یا در حال آماده شدن.
    مقاله چاپ کردن در حقیقت کار عجیبی نیست فقط شما باید ایده های مناسب داشته باشید که بتونید با امکاناتی که دارید اونارو به سرعت جلو ببرید. خوشبختانه توی کارهای ما همکاری هایی با دانشگاه تورونتو، آلبرتا، ویسکانسین داشتیم به جای همکاری با افرادی که سرعت کمی داشتن و خیلی توی کار مسئولیت قبول نمیکنن. این همکاری ها هم سرعت کار رو بالا می برن و هم کیفیت کار رو.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)