صفحه 88 از 91 نخستنخست ... 387879808182838485868788899091 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 906

موضوع: تاثیر مقاله بر رزومه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nano

پیش فرض پاسخ : تاثیر مقاله بر رزومه

دوستان میشه کسی سوال این دوستمونو جواب بده چون سوال منم هست و من هم میخوام یکی از کارهامو برای این ژورنال بفرستم

Junior Member

سلام دوستان، من چند تا سوال دارم در مورد ذکر مقاله در رزومه:
    1- تعداد citation به مقاله تاثیر مثبت داره و توی رزومه بیاریمش؟ و اگر آره چطوری؟ یعنی همونجا که مقاله رو مینویسیم تعداد دفعات citation رو هم بنویسیم؟
    2- من یه مقاله فارسی توی مجله دانشگاه شریف و یه مقاله فارسی توی یه کنفرانس داخلی دارم، اینا که تاثیری نداره و نباید ذکر بشه درسته؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط poone163 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من چند تا سوال دارم در مورد ذکر مقاله در رزومه:
    1- تعداد citation به مقاله تاثیر مثبت داره و توی رزومه بیاریمش؟ و اگر آره چطوری؟ یعنی همونجا که مقاله رو مینویسیم تعداد دفعات citation رو هم بنویسیم؟
    2- من یه مقاله فارسی توی مجله دانشگاه شریف و یه مقاله فارسی توی یه کنفرانس داخلی دارم، اینا که تاثیری نداره و نباید ذکر بشه درسته؟
    اگر تعداد ارجاعتتون خیلی زیاد هست و به نظرتون نسبت به بقیه متمایز می کنه بیارین ولی اگر در حدی نیست که بشه روش حساب کرد بهتره که ذکر نشه. به نظرم بهتره که یه اکانت گوگل اسکولار و ریسیرچ گیت باز کنین و لینکش رو توی رزمتون بزنین چون به رزومتون حس آکادمیک بیشتری میده. این بهتر از ذکر سایتیشن هاست. در مورد مقالات فارسی هم توی رزومه ذکر کنین. بودنشون بهتر از نبودنشونه ولی خیلی وزن به رزومتون نمیده.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    اگر تعداد ارجاعتتون خیلی زیاد هست و به نظرتون نسبت به بقیه متمایز می کنه بیارین ولی اگر در حدی نیست که بشه روش حساب کرد بهتره که ذکر نشه. به نظرم بهتره که یه اکانت گوگل اسکولار و ریسیرچ گیت باز کنین و لینکش رو توی رزمتون بزنین چون به رزومتون حس آکادمیک بیشتری میده. این بهتر از ذکر سایتیشن هاست. در مورد مقالات فارسی هم توی رزومه ذکر کنین. بودنشون بهتر از نبودنشونه ولی خیلی وزن به رزومتون نمیده.
    ممنون از راهنمایی خوبتون.مقاله ی من از سپتامبر 2015 در دسترس بوده و 8 تا ارجاع داره تا الان، با این تعداد ارزش ذکر توی رزومه رو داره یا ذکر نشه بهتره؟ به طور متوسط چه تعداد ارجاعی تاثیر مثبتی داره که ذکر بشه؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط poone163 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی خوبتون.مقاله ی من از سپتامبر 2015 در دسترس بوده و 8 تا ارجاع داره تا الان، با این تعداد ارزش ذکر توی رزومه رو داره یا ذکر نشه بهتره؟ به طور متوسط چه تعداد ارجاعی تاثیر مثبتی داره که ذکر بشه؟
    خواهش می کنم. ببینید. بستگی به رشته داره. برخی رشته ها اصولا زیاد سایتیشن می خورن برخی رشته ها کم. ولی به نظرم توی کیس شما بهتره که درموردش حرف نزنید.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

دوستان مقاله های کنفرانس های داخلی رو چه جوری توی رزومه میذارید؟ خود مقاله رو ترجمه میکنید؟ یا گواهیشو ترجمه میکنید؟ (ثبت isi نیست)

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط archikimia نمایش پست ها
    دوستان مقاله های کنفرانس های داخلی رو چه جوری توی رزومه میذارید؟ خود مقاله رو ترجمه میکنید؟ یا گواهیشو ترجمه میکنید؟ (ثبت isi نیست)
    بخش تالیفات شما به چند بخش مقالات ژورنال، مقالات کنفرانسی، کتاب و ... تقسیم شود. مقالات کنفرانسی در زیربخش مربوطه بیایند.
    عنوان مقالات فارسی ترجمه شود و یک (In Persian) تهش بزنید. نیازی به ترجمه مقاله و گواهی نیست.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    خواهش می کنم. ببینید. بستگی به رشته داره. برخی رشته ها اصولا زیاد سایتیشن می خورن برخی رشته ها کم. ولی به نظرم توی کیس شما بهتره که درموردش حرف نزنید.
    همونطور که دوستمون گفتن اساسا به رشته مربوط هست.
    اگر احساس می کنید سایتیشن مناسبی دارید لینک صفحات شخصی تان در مثلا گوگل اسکولار یا اسکوپوس را در رزومه بیاورید.

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتن اساسا به رشته مربوط هست.
    اگر احساس می کنید سایتیشن مناسبی دارید لینک صفحات شخصی تان در مثلا گوگل اسکولار یا اسکوپوس را در رزومه بیاورید.
    مناسب به چه معناست؟ یعنی سایتشن از چه محدوده ای به بالا قابل توجه است ؟ و اینکه مثلا سایتشن بالای
    یک مقاله که اسم پنجم هستید هم ارزشمنده یا فقط سایتشن های مقالاتی که اسم اول و دوم هستید؟
    البته منظورم رشته های فنی است چون رشته های محض و یا مطالعات مرتبط با مدیکال سایتشن های اونها بالاست
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    مناسب به چه معناست؟ یعنی سایتشن از چه محدوده ای به بالا قابل توجه است ؟ و اینکه مثلا سایتشن بالای
    یک مقاله که اسم پنجم هستید هم ارزشمنده یا فقط سایتشن های مقالاتی که اسم اول و دوم هستید؟
    البته منظورم رشته های فنی است چون رشته های محض و یا مطالعات مرتبط با مدیکال سایتشن های اونها بالاست
    کاملا و به شدت به رشته ربط دارد. می توانید از شاخص های کمکی هم استفاده کنید مثلا در رشته ی من اینکه یک دانشجوی ارشد یا حتی دکتری i10-index برابر 3 داشته باشد و یا h-index برابر 5 داشته باشد کاملا از سطح متوسط بالاتر هست، چنین مواردی البته کاملا نادر هستند.

کلا در مورد یک مقاله بخصوص ذکر سایتیشن متعارف نیست و توصیه نمیشه، اما اگر به عنوان یک پژوهشگر سایت بالایی دارید توصیه من آوردن لینک هست.
    شاید اینجوری بگم بهتره باشه: زمانی که شک دارید سایتیشن مناسبی دارید یا نه در رزومه نیاورید! منظور من زمانی هست که سایتیشن شما غیرعادی خوب و بالاست هست.

Karl Popper

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)