سلام دوستان وقت بخیر. متاسفانه من به یک مشکل اداری برخورد کردم که به نظر عجیب میاد و احساس میکنم دانشگاه داره اذیتم میکنه الکی. من از یک دانشگاه غیرانتفاعی مدرک کارشناسی گرفتم و از یک دانشگاه غیرانتفاعی دیگه مدرک کارشناسی ارشد گرفتم. زمانی که واسه ارشد قبول شدم ریزنمرات و مدرک رسمی کارشناسی رو دستم داشتم که به عنوان مدرک به دانشگاه ارشد دادم. الان که درسم تموم شده دانشگاه ارشد مدرک کارشناسی رو به من میده اما ریز نمرات رسمی رو به من نمیده. میگه باید ریزنمرات رسمی داخل پرونده باشه همیشه و این محرمانه است و ما نباید به شما بدیم. در حالی که این همون نسخه ای بود که من خودم دستی بهشون داده بودم. این در حالی هستش که خودشون بعدا یک سری دیگه از دانشگاه کارشناسی ریزنمرات بنده رو استعلام کردند اما ریزنمراتی که فرستاده شده اصل نیست و فقط کپیش هستش. من داحل پرونده ام رو با جزئیات نگاه نکردم اما به نظرم داشتن دروغ میگفتن چون ریزنمراتی که دانشگاه کارشناسی بهشون داده بود همراه با چند نامه رسمی از دانشگاه کارشناسی بود. اما مسئول امور فارغ التحصیلان طفره میرفت.
میخواستم بپرسم آیا این قانون هستش که ریزنمرات رسمی کارشناسی رو توی پرونده ارشد باید نگه دارن همیشه؟!! این در حالی هستش که دانشگاه کارشناسی میگفت ریزنمرات رسمی مال خودتون هست و همیشه باید به خودتون بدن چون ما دیگه یک نسخه بیشتر تهیه نمیکنیم.
این وضعیت خیلی مسخره شده واسه من. من الان نمیتونم ریزنمرات کارشناسی رو ترجمه کنم چون دانشگاه ارشد لج کرده!