صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

سلام دوستان اطلاع دارن که دانشنامه موقت رو چه مدت بعد از فارغ التحصیلی(تصویه حساب) میدن؟
    پس امکان ترجمه دانشنامه موقت وجود دارد؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirseyedabbas نمایش پست ها
    سلام دوستان اطلاع دارن که دانشنامه موقت رو چه مدت بعد از فارغ التحصیلی(تصویه حساب) میدن؟
    پس امکان ترجمه دانشنامه موقت وجود دارد؟
    درود

دوست عزیز بسته به واحد دانشگاهی 2 هفته الی 2.5 ماه که با پیگیری می تونین پروسه رو کاهش بدین و اینکه دانشنامه موقت ترجمه بامهر دارالترجمه میشه و مهر دادگسنرب و وزارت امور خارجه رو تا اونجا که من می دونم نمیگیره .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط sonno نمایش پست ها
    سلام
    خسنه مباشید.
    من یک نکته رو متوجه نشدم. اگر مدرک موقت فاقد ارزش برای ترجمه است و قابل ترجمه نیست و دانشگاه پیام نور هم دانشنامه رو بعد از 2-3 سال میده پس مباحث این بخش برای چی هستش ؟
    الان همه داشتن راهنمایی میکردن که چطوری مدارک رو ترجمه کنین و الان می گید قابل ترجمه نیست.
    تکلیف چیه؟
    ممنون
    درود

دوست عزیز احتمالا اتابک عزیز منظورشون قابل ترجمه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه است که امکان پذیر نیست چرا که دارالترجمه با مهر خودش امکان ترجمه رو داره . اما برای اقدام به Apply برای دانشگاه هایی که در سایتشون موکد به مهر و موم شدن مدارک توسط وزارت امور خارجه و دادگستری هستند هیچ امکانی نسبتا فعلا وجود ندارد .

محمدرضا

Junior Member

سلام.
    من تمام صفحات رو خوندم ولي پاسخ ها ضد و نقيض بود.
    من مدرك كارداني از سما دارم. به نظر دوستان من كارشناسي رو پيام نور ادامه تحصيل بدهم بهتر هست يا موسسات غير انتفاعي؟ آيا مدرك موقتي رو كه پيام نور ميده ميشه ترجمه كرد براي دانشگاه هاي خارج از كشور؟ چون مدرك اصلي پيام نور رو چند سال بعد ميدهند.
    اعتبار كدوم دانشگاه براي دانشگاه هاي كانادا و فرانسه بيشتره؟
    دوستان لطفا راهنماييم كنيد.

سلام و روز بخیر
    می خواستم بدونم اصلا می شه با مدرک لیسانس از دانشگا ه های علمی کاربردی و غیر انتفاعی -از دانشگاه های آمریکا یا استرالیا پذیرش گرفت یا اپلای کرد. زبانم فقعولاده خوبه و معدلمم بالاست ولی نمی دونم اونها واسه فوق لیسانس قبولم می کنن یا نه! ممنون می شم از راهنمایی ارزشمندتون

سوال دیگه ای هم داشتم-من فارغ التحصیل از دانشگاه ملی رشته معماری هستم-می تونم برای فوق لیسانس گرافیک دانشگاههای آمریکا اقدام کنم!!! تغییر رشته رو می پذیرن یا شرایطی داره واسه تغییر رشته در مستر؟ یا بهتره از طریق همون مدرک دانشگاه غیر انتفاعی در رشته مرتبط(گرافیک)درخواست بدم!!!! سردر گم شدم!
    ممنون اگه کمکم کنین

Junior Member

سوالی داشتم : دانشجوی رشته ی معماری دانشگاه غیر انتفاعی هستم ,میخوام بدونم میتونم وسط کار ول کنم و ادامشو اونجا بخونم ,معدلم بالاست و زبانم هم خوبه .

نقل قول نوشته اصلی توسط puzzle نمایش پست ها
    سلام.
    من تمام صفحات رو خوندم ولي پاسخ ها ضد و نقيض بود.
    من مدرك كارداني از سما دارم. به نظر دوستان من كارشناسي رو پيام نور ادامه تحصيل بدهم بهتر هست يا موسسات غير انتفاعي؟ آيا مدرك موقتي رو كه پيام نور ميده ميشه ترجمه كرد براي دانشگاه هاي خارج از كشور؟ چون مدرك اصلي پيام نور رو چند سال بعد ميدهند.
    اعتبار كدوم دانشگاه براي دانشگاه هاي كانادا و فرانسه بيشتره؟
    دوستان لطفا راهنماييم كنيد.
    درود

نظر شخصی : غیر انتفاعی چون دوستان در همین فروم هم تونستن پذیرش بگیرن . برای فرانسه رو نمی دونم

محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط parimoonnn نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر
    می خواستم بدونم اصلا می شه با مدرک لیسانس از دانشگا ه های علمی کاربردی و غیر انتفاعی -از دانشگاه های آمریکا یا استرالیا پذیرش گرفت یا اپلای کرد. زبانم فقعولاده خوبه و معدلمم بالاست ولی نمی دونم اونها واسه فوق لیسانس قبولم می کنن یا نه! ممنون می شم از راهنمایی ارزشمندتون
    درود

دوست خوب من بله برای آمریکا رو می دونم میشه اما استرالیا نمی دونم سیستمش تغییر کرده با خیر اما اگر مثل 2 سال قبل باشه بله با علمی کاربردی میشد اما الان رو نمی دونم ... . می تونین ایمیل بزنین و Coordinator بپرسین مستقیما ...

محمدرضا

نقل قول نوشته اصلی توسط parimoonnn نمایش پست ها
    سوال دیگه ای هم داشتم-من فارغ التحصیل از دانشگاه ملی رشته معماری هستم-می تونم برای فوق لیسانس گرافیک دانشگاههای آمریکا اقدام کنم!!! تغییر رشته رو می پذیرن یا شرایطی داره واسه تغییر رشته در مستر؟ یا بهتره از طریق همون مدرک دانشگاه غیر انتفاعی در رشته مرتبط(گرافیک)درخواست بدم!!!! سردر گم شدم!
    ممنون اگه کمکم کنین
    درود

دوست خوب من در اینجا مطرح کنین ... سریعتر پاسخ خواهید گرفت این مورد مرتبط تر به تحصیل در آمریکا هست .

محمدرضا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)