صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    مرسی آقای محمدرضا. گواهی موقت تا چند روز دیگه آماده میشه. دقیقا شنبه باید آماده باشه. ریزنمرات و کارنامه ترم به ترم رو هم یه بار اشتباهی دانشگاه بهم داد(ثبل از اینکه برم دنبال کار های فارق التحصیلی، من کارنامه دو ترم آخرم رو می خواستم مسوولش اشتباهی کارنامه کل ترم هام ها رو بهم داد اما مسوول آموزش دانشگاه به علت اینکه تسویه حساب نکرده بودم امضا نکرد) ولی فکر نمی کنم بدون امضای دانشگاه فایده ای داشته باشه. امیدوارم دانشگاه مشکلی نداشته باشه و ریز نمرات رو بهم بده.
    درود

در اینصورت اصرار کنین تا اون کارنامه رو مهر و امضا کنن بعد با دانشگاه مورد نظرتون تماس بگیرین مسئله رو مطرح کنین انشالله که مشکلی نحواهد بود چرا که از این سخت تراش پیش رومون هست

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من چرا نکنین ... ببینین یه بار کلی می گم : شما وقتی دانشجو هستین می تونین با ریزنمرات و گواهی اشتغال به تحصیل و در برخی موارد نامه ای مبنی بر ابنکه شما در این زمان فارغ التحصیل میشین اقدام کنین . اما وقتی فارغ التحصیل شدین دو راه دارین یا منتظر بمونین مدارک اصلی بیاد و اقدام کنین که مدت زمان خاص خودش رو داره یا با همون گواهی موقت اقدام کنین . اما مشکلی که هست به شما تا آمدن مدرک اصلی ریزنمرات نمی دن . شما بهر حال بخواین اقدام کنین به این دو مدرگ نیاز دارین . که باز چون نسبی هست همه چی و ثباتی در دانشگاه ها وجود نداره از این رو شما یابد از دانشگاهتون پیگیری کنین شاید برای شما این اتفاقات نیافته ... . و در ضمن با دانشگاه مقصدتون هم مکاتبه کنین شاید پذیرفتن ... . این دوست خوبمون هم که دریافت کردن راه خوبیست از ابشون هم مشورت بخواین نتایج هم بنویسین در همینجا برای آیندگان

مدرک موقت در انتهاش می نویسه قابل ترجمه نیست اما بسیاری از دوستان در دارالترجمه ها با مهر خود دارالترجمه ترجمه می کنن و با دانشگاه مسئله رو مطرح می کنن و اقدام می کنن . کسری جان که فرمودن این راه هم وجود داره که چنین نامه ای دریافت کردند بسیار عالیست و حدیده اما با گواهی موقت تا اونجا که من می دونم متفاوته .... اما اگر ایشون تونستن پذیرش بگیرن ظبیعتا شما هم می تونین اینکار رو انجام بدین . از دانشگاه بپرسین انشالله به نتیجه خواهید رسید . در ویکی اپلای هم شرح داده شده است .

محمدرضا

من رفتم دانشگاه پرسیدم . مطلبی که میگم برای دانشگاه پیام نوره. اگه دانشنامه داشته باشی که مشکلی نیست. اگه دانشنامه نداشته باشی و مدرک موقت رو داشته باشی همون مدرک موقت با ریزنمراتت و گواهی عدم بدهی رو باید ببری دانشگاه پیام نور مرکزی تا اونجا امضا کنند و بعد ببری وزارت علوم و بعد هم ترجمه. در مدرک موقت چیزی مبنی بر قابل ترجمه نبودن قید نشده. اگه فارغ التحصیل شدی و هنوز مدرک موقت آماده نشده نامه ای بهت میدن که مثل مدرک موقته و تمام مطالب مدرک موقت مثل اسم و معدل و سال فارغ التحصیلی و ...رو داره . از اون به جای مدرک موقت استفاده می کنی و قابل ترجمه شدن هم هست.. اگر هم که هنوز دانشجو باشی به جای مدرک موقت باید گواهی اشتغال به تحصیل ببری برای ترجمه. و یه مطلب دیگه که در دانشگاه پیام نور هر موقع که خواستی بهت ریزنمرات رو میدن و محدودیتی نداره حتی از این ترم این امکان برای خود دانشجوها فراهم شده که خودشون می تونند ریزنمرات و کارنامه کلی رو از سایت و فایل خودشون پرینت بگیرند و ببرند برای امضا . امیدوارم مفید بوده باشه.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza67 نمایش پست ها
    من رفتم دانشگاه پرسیدم . مطلبی که میگم برای دانشگاه پیام نوره. اگه دانشنامه داشته باشی که مشکلی نیست. اگه دانشنامه نداشته باشی و مدرک موقت رو داشته باشی همون مدرک موقت با ریزنمراتت و گواهی عدم بدهی رو باید ببری دانشگاه پیام نور مرکزی تا اونجا امضا کنند و بعد ببری وزارت علوم و بعد هم ترجمه. در مدرک موقت چیزی مبنی بر قابل ترجمه نبودن قید نشده. اگه فارغ التحصیل شدی و هنوز مدرک موقت آماده نشده نامه ای بهت میدن که مثل مدرک موقته و تمام مطالب مدرک موقت مثل اسم و معدل و سال فارغ التحصیلی و ...رو داره . از اون به جای مدرک موقت استفاده می کنی و قابل ترجمه شدن هم هست.. اگر هم که هنوز دانشجو باشی به جای مدرک موقت باید گواهی اشتغال به تحصیل ببری برای ترجمه. و یه مطلب دیگه که در دانشگاه پیام نور هر موقع که خواستی بهت ریزنمرات رو میدن و محدودیتی نداره حتی از این ترم این امکان برای خود دانشجوها فراهم شده که خودشون می تونند ریزنمرات و کارنامه کلی رو از سایت و فایل خودشون پرینت بگیرند و ببرند برای امضا . امیدوارم مفید بوده باشه.
    درود

دوست خوب من سپاسگزارم از اطلاعات بروزتون که در اختیاز دوستان قرار دادین اگر امکان داره در ویکی هم بنویسین تا موندگار باشه اما اینجا یه سوال هست کارنامه با ریزنمرات متفاوت هست اگر امکان دریافت ریزنمرات از طریق سایت وجود داشته باشه که خیلی عالی هست ... اما در گواهی موقت تا بقبل که من دیده بودم این مورد نوشته می شد پس خداروشکر این مشکل هم رفع شده است که خبر خیلی خوشایندی برای دانش پژوهان دانشگاه پیام نور هست که مدت زمان دریافت دانشنامه اشون طولانی تر از بقیه دانشگاه هاست .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوست خوب من سپاسگزارم از اطلاعات بروزتون که در اختیاز دوستان قرار دادین اگر امکان داره در ویکی هم بنویسین تا موندگار باشه اما اینجا یه سوال هست کارنامه با ریزنمرات متفاوت هست اگر امکان دریافت ریزنمرات از طریق سایت وجود داشته باشه که خیلی عالی هست ... اما در گواهی موقت تا بقبل که من دیده بودم این مورد نوشته می شد پس خداروشکر این مشکل هم رفع شده است که خبر خیلی خوشایندی برای دانش پژوهان دانشگاه پیام نور هست که مدت زمان دریافت دانشنامه اشون طولانی تر از بقیه دانشگاه هاست .

محمدرضا
    من دیدم مطلب خوبی نوشته خودم نیاز داشتم ، به ویکی هم اضافه اش کردم البته طبق پیگیریهای خودم هم روندش همین هست اما اگر تغییری کرده بود میام و ویکی رو تصحیح می کنم
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

سلام، من دانشجوی سال آخر هستم، مطالبی که خوندم نوشته بودند میشه با گرفتن ریز نمرات کارای پذیرش رو انجام داد، یه سوال خیلی خیلی مهم رو جا انداختین،برای دادن ریز نمرات حتما کد 1 رو فعال میکنن و کد 1 یعنی معدل کل با افتاده ها!! اگه دقت کرده باشین در دانشگاه پیام نور ریزنمرات با احتساب درس هایی که افتادین هست و فقط بعد از فارغ التحصیلی معدل کل بدون افتاده ها حساب میشه و بهتون داده میشه!
    من معدلم بدون افتاده 15 هست با افتاده 11 !! اگه بخوام با این معدل 11 مدارکم رو بفرستن کمی احتمال داره عراق بهم پذیرش بده!!
    حالا باید چیکار کرد؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_7 نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی سال آخر هستم، مطالبی که خوندم نوشته بودند میشه با گرفتن ریز نمرات کارای پذیرش رو انجام داد، یه سوال خیلی خیلی مهم رو جا انداختین،برای دادن ریز نمرات حتما کد 1 رو فعال میکنن و کد 1 یعنی معدل کل با افتاده ها!! اگه دقت کرده باشین در دانشگاه پیام نور ریزنمرات با احتساب درس هایی که افتادین هست و فقط بعد از فارغ التحصیلی معدل کل بدون افتاده ها حساب میشه و بهتون داده میشه!
    من معدلم بدون افتاده 15 هست با افتاده 11 !! اگه بخوام با این معدل 11 مدارکم رو بفرستن کمی احتمال داره عراق بهم پذیرش بده!!
    حالا باید چیکار کرد؟؟؟؟
    سلام. منظور از کارنامه کلی در پیام نور , گزارش شماره 100 می باشد که تمام نمرات به صورت ترمی در آن درج شده و دانشگاه پیام نور مرکزی تنها این گزارش رو قبول دارد. (یک گزارش دیگه هم هست که نمرات به صورت ریزنمرات پشت سر هم و به تفکیک عمومی, تخصصی و پایه و...می باشد که این گزارش تنها برای فارغ التحصیلان جهت بررسی واحد های پاس شده صادر می شود و در این گزارش نمرات افتاده اصلا قید نمی شود اما دانشگاه پیام نور مرکزی این گزارش را برای ترجمه قبول نمی کند و تنها همون کارنامه کلی را قبول دارند ).سال قبل که من حین تحصیل می خواستم اقدام کنم همین کارنامه کلی را گرفتم و فرستادم و مشکلی هم نداشت و معدل کل هم بدون احتساب نمرات افتاده بود , یعنی نمرات افتاده قید شده ولی جلوی آن شماره 3 درج می باشد و در توضیحات اخر کارنامه نیز قید شده که شماره 3 به معنی این است که در معدل کل بی تاثیر می باشد.

Junior Member

الان من رفتم گزارش 100 رو گرفتم کنار افتاده های من کد 1 زده نه کد 3!!! چرا؟؟ حالا چی میشه؟؟

Junior Member

این مطالب رو عینا از خود سایت پیام نور کل براتون میزارم:
    8- دانشجويان ورودي 86 و قبل از آن كه تا نيمسال دوم 86-85 مدرك دانش آموختگي دريافت نكرده اند در هنگام فارغ التحصيلي كليه دروس مردودي آنها كد 3 مي گيرد و در ميانگين كل محاسبه نمي گردد.9- براي دانشجويان ورودي 87 و پس از آن، اولين نمره مردودي هر درس به همراه نمره قبولي در ميانگين كل محاسبه مي گردد.10- كليه امور آموزشي و تحصيلي دانشجويان در طول تحصيل با احتساب دروس مردودي مي باشد.

سلام دوستان....خواهشا منو کمک کنید....من لیسانسم دانشگاه غیرانتفاعی بودم.فوق لیسانس شهید رجایی قبول شدم..الان میخوام برای آلمان اقدام کنم...سربازی نرفتم...دانشگاه لیسانسم هیچ مدرکی بهم نمیده...نه ریز نمره قابل ترجمه..نه گواهی موقت عکسدار...میگن باید پایان خدمت داشته باشی...من باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط xerxes2545 نمایش پست ها
    سلام دوستان....خواهشا منو کمک کنید....من لیسانسم دانشگاه غیرانتفاعی بودم.فوق لیسانس شهید رجایی قبول شدم..الان میخوام برای آلمان اقدام کنم...سربازی نرفتم...دانشگاه لیسانسم هیچ مدرکی بهم نمیده...نه ریز نمره قابل ترجمه..نه گواهی موقت عکسدار...میگن باید پایان خدمت داشته باشی...من باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
    ویکی رو بخون راههای این کار رو نوشته
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)