صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

سلام
    تمامی نظرات که در مورد دانشگاه های پیام نور شد که. لطفا در مورد غیر انتفاعی ها هم نظر بدین.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط h1a9d9i0 نمایش پست ها
    سلام
    تمامی نظرات که در مورد دانشگاه های پیام نور شد که. لطفا در مورد غیر انتفاعی ها هم نظر بدین.
    درود

دوست خوب من ضمن خوشامدگویی بفرمایید در مورد چیه مدارک غیرانتفاعی ابهامی دارید ؟

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

سلام
    1-در مورد اعتبارش در دانشگاه های اروپا و امریکا.

2-اگه کاردانی از اموزشکده های فنی و کارشناسی از غیرانتفاعی باشه مشکلی تو پذیرش گرفتن برای مستر بوجود نمیاد ؟

3- لطفا در مورد ارسال مدارک هم راهنمایی کنین.
    با تشکر فراوان .
    ویرایش توسط h1a9d9i0 : November 30th, 2012 در ساعت 01:54 PM

Junior Member

سلام
    من چندتا سوال درباه گرفتن ریز نمرات و مدرک کارشناسیم داشتم غیرانتفاعی خوندم کجا باید بپرسم؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام

چون خیلی از دوستان با من تماس گرفتن در مورد مراحل و نحوه گرفتن ریزنمرات و ترجمه و ..... از دانشگاه پیام نور از من سوال کردن بهتر دیدم اینجا کلیه مراحل را بنویسم : ( البته بیشترش برای کسانی هست که مشمول خدمت سربازی هستند)
    1- ابتدا باید تشکیل پرونده بدین که میرین پیش مسئول آموزش و به شما میگه یک سری مدارک ببرین تا تشکیل پرونده بده و میفرسته برای واحد فارغ التحصیلان دانشگاه.
    2- سپس باید بعد از فارغ التحصیلی تسویه کنید. که شامل مراحلی می باشد مثل : گرفتن برگه تسویه و امضا گرفتن از اتاق های مختلف- تسویه وام و بدهی ها و .... یکم دوندگی داره اما اگر زرنگ باشید به 2 ساعت همش تموم میشه البته اگر همه مسئول ها باشن.
    3- اگر دانشجوی فراگیر هستین باید مجوز فراگیرتون صادر بشه . اگر سراسری هستید که پرونده میره استان برای گواهی موقت.
    توصیه: مجوز فراگیر اگر دانشگاه بفرسته معمولا 1 ماهی طول میکشه تا جوابش بیاد. خودتون از دانشگاه بگیرید مدارکتون رو ببرید استان. من به 2 روز گرفتم.
    4- بعد از اومدن مجوز میرید آموزش ریزنمرات را میگیرید و میبرین امور دانشجویی تا یک سری نامه میزنه برای استان که متنش شبیه متن مدرک موقت هست و همون را باید ترجمه کنید(چون شما نمیتونید اصل مدارکتون را تا زمانیکه خدمت نرفتین از دانشگاه بگیرید )
    5- اون نامه ها و مدارکی را که باهاش ضمیمه میکنن میبرین استان اونجا یک نامه صادر میکنن برای دفتر مرکزی که باز تمام مدارکتون را بهش ضمیمه می کنند و میفرستن دفتر مرکزی.( البته تو استان هم یک سری دوندگی دارین و چند تا امضا)
    6- بعد باید برین دفتر مرکزی اونجا باید شماره بگیرین بشینین چون خیلی شلوغه بعد نامه را تحویل دبیرخانه میدین بعد شما را ارجاع میده به یک باجه دیگه و مدارکتون را میگیره باید صبر کنید چون شما را توی ساختمان راه نمیدن بعد 1-2 ساعت میرین دبیر خانه نامه ای که دانشگاه براتون نوشته بود را به همراه ریز نمرات و یک نامه ضمیمه به وزارت علوم با مهر برجسته بهتون میدن .
    7- این نامه ها را میبرین وزارت علوم واحد تایید مدارک اونجا روی ریز نمرات و همون نامه دانشگاه مهر برجسته وزارت علوم را میزنند که میتونید اونا را برای ترجمه ببرید دارالترجمه.

این مراحلی را که گفتم تمامش را من خودم گذروندم. خیلی سخت و وقت گیر هست اما اگر صبر و تحمل داشته باشین و یکم زرنگ باشین به 4-5 روز کل کاراتون تمام میشه. بازم اگر کسی سوالی داشت من درخدمتم.

موفق باشید
    سلام
    ممنون بابت راهنمایی مختصر و مفیدتون
    راستش من سعی کردم قبل از طرح سوال، با مطالعه سوالات قبلی، جواب سوالاتم و بگیرم .... اما با توجه به گرفتن تصمیم ناگهانی برای ادامه تحصیل خارج از گشور و اینکه هیچوقت به فکر این کار نبودم و اطلاعات کمی دارم، کمی گیج شدم :
    1- من نزدیک به 3 سال که فارغ التحصیل شدم و مدرک موقت گرفتم .... الان که برای دانشنامه اقدام کردم اما بهم گفتن که زمان زیادی می بره تا دانشنامه رو بهم بدن ..... سوال اینجاس که با توجه به مدت زمانی که بین فارغ التحصیلی تا الان داشتم آیا داشتن دانشنامه الزامیه ؟ ( با توجه به اینکه در گواهی موقت من اومده : این گواهی فقط به منظور بهرهمندی از مزایای آن صادر شده و تا صدور دانشنامه اعتبار داره )
    2- من دانشجوی انتقالی هستم .... از غیرانتفاعی انتقالی گرفتم برای پیام نور .... آیا نیاز به مجوز دارم ؟
    3- در صورتی که عدم نیاز به دو مرحله بالا، الان باید ریز نمرات و بگیرم، ترجمه کنم و تایید نهایی بگیرم ؟
    ممنون از همکاری و کمک های با ارزشتون

Junior Member hhadi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farnaz7 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت راهنمایی مختصر و مفیدتون
    راستش من سعی کردم قبل از طرح سوال، با مطالعه سوالات قبلی، جواب سوالاتم و بگیرم .... اما با توجه به گرفتن تصمیم ناگهانی برای ادامه تحصیل خارج از گشور و اینکه هیچوقت به فکر این کار نبودم و اطلاعات کمی دارم، کمی گیج شدم :
    1- من نزدیک به 3 سال که فارغ التحصیل شدم و مدرک موقت گرفتم .... الان که برای دانشنامه اقدام کردم اما بهم گفتن که زمان زیادی می بره تا دانشنامه رو بهم بدن ..... سوال اینجاس که با توجه به مدت زمانی که بین فارغ التحصیلی تا الان داشتم آیا داشتن دانشنامه الزامیه ؟ ( با توجه به اینکه در گواهی موقت من اومده : این گواهی فقط به منظور بهرهمندی از مزایای آن صادر شده و تا صدور دانشنامه اعتبار داره )
    2- من دانشجوی انتقالی هستم .... از غیرانتفاعی انتقالی گرفتم برای پیام نور .... آیا نیاز به مجوز دارم ؟
    3- در صورتی که عدم نیاز به دو مرحله بالا، الان باید ریز نمرات و بگیرم، ترجمه کنم و تایید نهایی بگیرم ؟
    ممنون از همکاری و کمک های با ارزشتون
    1- با توجه به اینکه خیلی از دانشگاه ها اصل دانشنامه رو دیر میدن یا تعهد خدمت دارن که خود به خود باعث تاخیرش میشه، فکر نکنم مشکلی داشته باشه. البته اگر زودتر مدرک موقتتو بگیری احتمال اینکه اصل دانشنامه ات توی 2-3 ماه آماده بشه زیاده، چون سرعت صدور دانشنامه خیلی فرق کرده توی پیام نور.
    سوال 2 و 3 رو پیشنهاد میکنم بری دفتر مرکزی، خیابون نخل و از روابط عمومی بپرسی. من اطلاعی ندارم
    ضمناً پیشنهاد میکنم قبل اینکه بری خیابون نخل همه کاراتو توی مرکز خودت انجام بدی (تسویه و دریافت ریز نمرات رسمی و ...) که اگر مشکلی نبود کارت همون روز راه بیافته

من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور تو رشته علوم کامپیوترمرکز ارومیه هستم.اهیچ مقاله ای هم ندارم .تافل و آیلتس هم دارم.اما معدل دانشگام زیر 14 هستش.
    به نظر شما میتونم تو دانشگاههای کانادا , حالا فرقی نمیکنه کدوم دانشگاهش باشه, اپلای بگیرم؟

مرجعی هست که من دانشگاهی که با شرایط من تو کانادا مطابقت داشته باشه پیدا کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidparsania نمایش پست ها
    من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور تو رشته علوم کامپیوترمرکز ارومیه هستم.اهیچ مقاله ای هم ندارم .تافل و آیلتس هم دارم.اما معدل دانشگام زیر 14 هستش.
    به نظر شما میتونم تو دانشگاههای کانادا , حالا فرقی نمیکنه کدوم دانشگاهش باشه, اپلای بگیرم؟

مرجعی هست که من دانشگاهی که با شرایط من تو کانادا مطابقت داشته باشه پیدا کنم؟
    معدل شما برای کانادا پایین است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معدل شما برای کانادا پایین است.
    همه دانشگاههای کانادا معدل بالای 14 میخوان؟
    دانشگاهی هست که کمترازاینم به معدل اهمیت بده؟
    چون خوب بودن دانشگاهش برام زیاد مهم نیستش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداري آزاد تهران مركز

تو ویکی در مورد اونهایی که دانشنامه رو دارند چیزی ننوشته؟!
    سوال اینه که: آیا با داشتن دانشنامه آیا نیاز به مراجعه به واحد دانشگاهی(شهرستان) هست یا میشه با مراجعه به واحد مرکزی تهران درخواست ریز نمرات داد؟
    آیا دانشگاه پیام نور ترجمه دانشنامه و یا ترجمه ریز نمرات رو خودش هم ارائه میکنه؟ (مثل برخی از دانشگاه های دیگه)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)