صفحه 22 از 27 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

1- سلام من دانشنامه رو دارم ، مراحلش فرق داره چون بیشتر در مورد گسایی که مدرک وقت دارن نوشته شده
    2- سوال این که کارنامه کلی با ریز نمرات فرق داره؟ دانشکاهی که میخوام اپلای کنم ریزنمرات میخواد در حالی که بعضی دوستان گفتند اینجا که سازمان مرکزی پیام نور تهران ریزنمرات را برای ترجمه قبول ندارد؟؟! دقیقا چیکار کنم؟ ریزنمرات بخوام یا کارنامه کلی تایید شده؟
    3- دانشگاه گفته باید مدرکی برای نشان دادن نحوه نمره دهی در ایران براشون بفرستم، اینو چیکار کنم دیگه؟ به کی بگم چی بنویسه؟اصلا میدن چنین برگه ای؟ ( این رو بخوام حتما مسئول آموزش میکشتم دیگه!!!)
    ممنون میشم زود جواب بدید آخه شهرم خیلی دوره و میخوام بتونم همه ی کارامو انجام بدم تا اونجا میرم

Junior Member

دوستان کسی از گرفتن مدرک کارشناسی از دانشگاه های غیرانتفاعی اطلاعی داره ؟ وقتی ارشون پرسیدم گفتند فقط بهت بعد از دفاع یه کارنامه می دیدیم و هیچ مدرکی بهت نمی دیم ! چون پسر هستی . احتمالا منظورش برای نظام وظیفه است. واقعا نمی دونم چطور باید مدرکم رو ازشون بگیرم تا بدم ترجمه بشه.

Junior Member parsa_nik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکتری مهندسی برق قدرت

سلام دوستانآیا وزارت علوم مدرک موقت پیا نور رو برای ترجمه تایید میکنه؟با داشتن مدرک موقت میشه ریز نمرات رسمی رو گرفت؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_nik نمایش پست ها
    سلام دوستانآیا وزارت علوم مدرک موقت پیا نور رو برای ترجمه تایید میکنه؟با داشتن مدرک موقت میشه ریز نمرات رسمی رو گرفت؟
    مدرک موقت ترجمه ی رسمی نمیشه تا اونجا که من می دونم.

رشته و دانشگاه

دوستان من الان ارشد دولتی ام و لیسانسم رو غیر انتفاعی گرفتم. مشمول هم هستم. با توجه به تغییر تحولات اخیر قوانین آیا هیچ راهی داره که من همین الان بتونم مدرک لیسانسم رو آزاد کنم؟

Junior Member mida آواتار ها

سلام دوستان
    اگر مدرک ارشد غیرانتفاعی باشه برای اپلای قابل قبول هست؟ مثلا غیرانتفاعی خاتم تهران یا علم و فرهنگ تهران و یا شیخ بهائی اصفهان.. کشورایی مثل کانادا، آمریکا یا از اروپا ایتالیا و آلمان و .. گرفتن فاند هم برام خیلی مهمه با این شرایط امکانش هست؟
    لطفا دوستانی که اطلاعات دارن پاسخ بدن باید زودتر تصمیم بگیرم. خیلی ممنون میشم.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mida نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر مدرک ارشد غیرانتفاعی باشه برای اپلای قابل قبول هست؟ مثلا غیرانتفاعی خاتم تهران یا علم و فرهنگ تهران و یا شیخ بهائی اصفهان.. کشورایی مثل کانادا، آمریکا یا از اروپا ایتالیا و آلمان و .. گرفتن فاند هم برام خیلی مهمه با این شرایط امکانش هست؟
    لطفا دوستانی که اطلاعات دارن پاسخ بدن باید زودتر تصمیم بگیرم. خیلی ممنون میشم.
    کاملا به دانشگاهی که اپلای می کنی بستگی داره. آلمان و استرالیا رو می دونم که بعضی دانشگاه هاش دسته بندی می کنن دانشگاه های دولتی و غیر دولتی ایران رو و اگه شما ارشد غیر انتفاعی بودی و می خوای دکتری بخونی ممکنه نپذیرن. امریکای شمالی فکر می کنم کمتر گیر بدن. خلاصه از خود دانشگاه بپرس.

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    کاملا به دانشگاهی که اپلای می کنی بستگی داره. آلمان و استرالیا رو می دونم که بعضی دانشگاه هاش دسته بندی می کنن دانشگاه های دولتی و غیر دولتی ایران رو و اگه شما ارشد غیر انتفاعی بودی و می خوای دکتری بخونی ممکنه نپذیرن. امریکای شمالی فکر می کنم کمتر گیر بدن. خلاصه از خود دانشگاه بپرس.
    ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه هم داشتم اگر به این خاطر که ارشدم از غیرانتفاعیه قبول نکنه دانشگاهی میتونم از لیسانس به دکترا اقدام کنم؟ انگار مدرک ارشد ندارم اصلا؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mida نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه هم داشتم اگر به این خاطر که ارشدم از غیرانتفاعیه قبول نکنه دانشگاهی میتونم از لیسانس به دکترا اقدام کنم؟ انگار مدرک ارشد ندارم اصلا؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    لیسانس دولتی بودی؟ این سیستمی که شما می فرمائید رو مطمئن نیستم همه ی کشورها داشته باشن. آمریکا می دونم از لیسانس میشه برای دکتری اقدام کرد مستقیما، بقیه ی کشورهارو اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    لیسانس دولتی بودی؟ این سیستمی که شما می فرمائید رو مطمئن نیستم همه ی کشورها داشته باشن. آمریکا می دونم از لیسانس میشه برای دکتری اقدام کرد مستقیما، بقیه ی کشورهارو اطلاعی ندارم.
    بله لیسانسم دولتی بودم. درسته به جز اون مسئله اگر دانشگاه از لیسانس به دکترا بگیره اینکه اینجا یه بار ارشد خوندی مشکل ایجاد نمیکنه؟ مثلا بگن چون ارشد خوندی باید از همون ارشد به دگترا اپلای کنی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)