صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

Junior Member mida آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

سلام دوستان
    اگر مدرک ارشد غیرانتفاعی باشه برای اپلای قابل قبول هست؟ مثلا غیرانتفاعی خاتم تهران یا علم و فرهنگ تهران و یا شیخ بهائی اصفهان.. کشورایی مثل کانادا، آمریکا یا از اروپا ایتالیا و آلمان و .. گرفتن فاند هم برام خیلی مهمه با این شرایط امکانش هست؟
    لطفا دوستانی که اطلاعات دارن پاسخ بدن باید زودتر تصمیم بگیرم. خیلی ممنون میشم.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mida نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر مدرک ارشد غیرانتفاعی باشه برای اپلای قابل قبول هست؟ مثلا غیرانتفاعی خاتم تهران یا علم و فرهنگ تهران و یا شیخ بهائی اصفهان.. کشورایی مثل کانادا، آمریکا یا از اروپا ایتالیا و آلمان و .. گرفتن فاند هم برام خیلی مهمه با این شرایط امکانش هست؟
    لطفا دوستانی که اطلاعات دارن پاسخ بدن باید زودتر تصمیم بگیرم. خیلی ممنون میشم.
    کاملا به دانشگاهی که اپلای می کنی بستگی داره. آلمان و استرالیا رو می دونم که بعضی دانشگاه هاش دسته بندی می کنن دانشگاه های دولتی و غیر دولتی ایران رو و اگه شما ارشد غیر انتفاعی بودی و می خوای دکتری بخونی ممکنه نپذیرن. امریکای شمالی فکر می کنم کمتر گیر بدن. خلاصه از خود دانشگاه بپرس.

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    کاملا به دانشگاهی که اپلای می کنی بستگی داره. آلمان و استرالیا رو می دونم که بعضی دانشگاه هاش دسته بندی می کنن دانشگاه های دولتی و غیر دولتی ایران رو و اگه شما ارشد غیر انتفاعی بودی و می خوای دکتری بخونی ممکنه نپذیرن. امریکای شمالی فکر می کنم کمتر گیر بدن. خلاصه از خود دانشگاه بپرس.
    ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه هم داشتم اگر به این خاطر که ارشدم از غیرانتفاعیه قبول نکنه دانشگاهی میتونم از لیسانس به دکترا اقدام کنم؟ انگار مدرک ارشد ندارم اصلا؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییتون
    یه سوال دیگه هم داشتم اگر به این خاطر که ارشدم از غیرانتفاعیه قبول نکنه دانشگاهی میتونم از لیسانس به دکترا اقدام کنم؟ انگار مدرک ارشد ندارم اصلا؟ مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    لیسانس دولتی بودی؟ این سیستمی که شما می فرمائید رو مطمئن نیستم همه ی کشورها داشته باشن. آمریکا می دونم از لیسانس میشه برای دکتری اقدام کرد مستقیما، بقیه ی کشورهارو اطلاعی ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    لیسانس دولتی بودی؟ این سیستمی که شما می فرمائید رو مطمئن نیستم همه ی کشورها داشته باشن. آمریکا می دونم از لیسانس میشه برای دکتری اقدام کرد مستقیما، بقیه ی کشورهارو اطلاعی ندارم.
    بله لیسانسم دولتی بودم. درسته به جز اون مسئله اگر دانشگاه از لیسانس به دکترا بگیره اینکه اینجا یه بار ارشد خوندی مشکل ایجاد نمیکنه؟ مثلا بگن چون ارشد خوندی باید از همون ارشد به دگترا اپلای کنی؟

رشته و دانشگاه

بله لیسانسم دولتی بودم. درسته به جز اون مسئله اگر دانشگاه از لیسانس به دکترا بگیره اینکه اینجا یه بار ارشد خوندی مشکل ایجاد نمیکنه؟ مثلا بگن چون ارشد خوندی باید از همون ارشد به دگترا اپلای کنی؟
    هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه. من خیلی ها رو می شناسم اینجا ارشد گرفتن و بعد رفتن اونور به جای دکتری دوباره ارشد خوندن.

Junior Member

سلام دوستان
    من مدرك كارداني كامپيوتر از موسسه غيرانتفايي با معدل ١٦ و كارشناسي از دانشگاه ازاد با معدل خوب در رشته مهندسي تكنولوژي نرم افزار دارم ولي متاسفانه ٢ تا از دانشگاههاي استراليا من رو براي دوره فوق ليسلنس reject كردند با وجود اينكه گواهي اشتغال و همه مدارك من كامل بود ولي گفتند كه كارشناسي شما معادل كارشناسي اينجا نيست من خيلي نگرانم مي خواستم بدونم بايد چي كار كنم و ايا دانشگاه همه كشورها اين نظر را دارند؟كدام كشورها مدرك من را به عنوان ليسانس قبول دارند؟
    با تشكر

Junior Member

باسلام
    از طریق آزمون فراگیر ارشد قبول شدم تاکید میکنم که آزمون دادم و از سایت سنجشم ثبت نام کردم ولی آزمون فراگیر بود
    ترم اول شهریه بیشتری گرفتن ولی میگن تو مدرک فراگیر نمیزنن
    می خواستم بدونم واسه ادامه تحصیل در آمریکا یا کانادا بهتره الان پژوهش محور بردارم یا آموزش محور؟
    واقعا فرقی هم میکنه؟
    یا آموزش محور بردارم ولی مدرک زبانمو بگیرم و مقاله خوب بنویسم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_nmk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدرك كارداني كامپيوتر از موسسه غيرانتفايي با معدل ١٦ و كارشناسي از دانشگاه ازاد با معدل خوب در رشته مهندسي تكنولوژي نرم افزار دارم ولي متاسفانه ٢ تا از دانشگاههاي استراليا من رو براي دوره فوق ليسلنس reject كردند با وجود اينكه گواهي اشتغال و همه مدارك من كامل بود ولي گفتند كه كارشناسي شما معادل كارشناسي اينجا نيست من خيلي نگرانم مي خواستم بدونم بايد چي كار كنم و ايا دانشگاه همه كشورها اين نظر را دارند؟كدام كشورها مدرك من را به عنوان ليسانس قبول دارند؟
    با تشكر
    خیلی از دانشگاه ها و کشورها می پذیرن. برای بقیه دانشگاه ها اقدام کنید
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

ممنون
    چه كشورهايي با مدرك كارداني به كارشناسي و ليسانس كارشناسي ناپيوسته پذيرش براي دوره ارشد مي دهند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)