صفحه 26 از 29 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan9090 نمایش پست ها
    اینجا در مورد موضوع اصلی که دریافت ریزنمره و مدروک هست اصلا صحبت نمی شود. لطفا پیگیری فرمایید.

سوال : چگونه می توان ریزنمره اصلی قابل ترجمه و اصل مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کرد ( با توجه به این که از معافیت تحصیلی استفاده می کنم و پایان خدمت ندارم )
    ريز نمره رو راحت كارشناس آموزش واحد بهتون ميده
    اما مدرك رو ميتونين با در دست داشتن يك نامه از دانشگاهي كه ميخوايين براش اپلاي كنين با خودتون ببرين سازمان مركزي و بگين عجله دارين و اپلاي كردين اونوقت اونها حد اكثر ظزف دو ماه البته بجاي چند سال مدرك رو آماده و بهتون ميدن.
    نامه اي كه گفتم نامه پذيرش نيست بلكه ميتونه نامه نخستين شما به دانشگاه مقصد جهت پرسش از شرايط پذيرش اونها باشه.....موفق باشين.
    رمز موفقيت اونكه وقتي همه دارن نقش همديگه رو بازي ميكنن تو با تمام وجود نقش خودت رو بازي كني!

Member meysam620 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad139400 نمایش پست ها
    دوستان اعتبار مدرک پیام نور و غیر انتفاعی در خارج از شکور چطور هستش؟ از مشاوره تحصیلی سوال کردم گفتن بدرد نمیخوره فقط پردیس بین الملل اعتبار داره در خارج از کشورو
    من لیسانس پیام نور شیرازبودم، فوق مالزی و الان واسه دکترا المان پوزیشن گرفتم و در حال تهیه مدارک.

مدارک پیام نور معتبر هست و در کل در وحله اول کار و رزومه خودتون رو بررسی می کنند.

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط MehrnoushEb نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل شدم. اصل دانشنامه و ریزنمرات رو هم از دانشگاه گرفتم اما برای گرفتن تاییدیه این دو مدرک که قابل ترجمه باشه مسئولین دانشگاه گفتن که باید از طریق سایت اقدام بشه و حتی اطلاعی از آدرس سایت نداشتن. من تنها سایتی که تونستم پیدا کنم این سایت http://mad.msrt.gov.ir/EDUS/Default.Aspx (سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم) که در این سایت هم تو دستورالعمل نوشته شده ( درخواست تأییدیه مدارک دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه های علمی و کاربردی و پیام نور پس از بررسی و تأیید دانشگاه های محل تحصیل و سپس سازمان مرکزی دانشگاه های مربوطه؛ در دست بررسی سازمان امور دانشجویان قرار میگیرد).
    1- این یعنی من باید با ریزنمرات و اصل مدارک به سازمان مرکزی پیام نور تهران مراجعه کنم و بعد از تایید مدارک، در سایت فوق آپلود کنم و بعد برم تو نوبت پست و .....؟ یا من کلا اشتباه متوجه شدم و روال دیگری داره؟
    2- هیچ راهی وجود نداره که کل کار رو بصورت حضوری انجام بدم و درگیر سایت و اداره پست نشم؟ چون زمان ندارم.
    3- کل پروسه چقدر زمان میبره؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
    دقیقاً سوال من همین هست
    با توجه به عوض شدن روند تایید مدارک و وجود سامانه، اگر کسی جدیداً مدارک رو تایید کرده روند صورت گرفته رو شرح بدهد.

با تشکر

رشته و دانشگاه
    Network Engineering, UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam620 نمایش پست ها
    دقیقاً سوال من همین هست
    با توجه به عوض شدن روند تایید مدارک و وجود سامانه، اگر کسی جدیداً مدارک رو تایید کرده روند صورت گرفته رو شرح بدهد.

با تشکر
    با سلام

امروز دانشنامه پیام نور خودم را پست کردم تهران.

همه کارها توسط سامانه انجام می شود و دیگر نیازی به مراچعه به تهران نیست.
    واسه من که پیام نور شیراز بودم، بعد از آپلود مدارک و پرداخت هزینه (23000 تومان)، اول مدارک توسط شیراز، بعد پیام نور مرکزی و سپس وزارت علوم تایید میشه و تو سامانه مشخص است که الان کدام سازمان باید تایید کنه. خدا خیرشون بده از تهران رفتن و امضا گرفتن راحت شدیم.

با کد رهگیری که وارد سامانه شوید، به شما اطلاع می دهد که مدارک خود را بعد از تاریخ ذکر شده پست کنید. ( از شیراز حدود 32800 تومان شد.)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam620 نمایش پست ها
    من لیسانس پیام نور شیرازبودم، فوق مالزی و الان واسه دکترا المان پوزیشن گرفتم و در حال تهیه مدارک.

مدارک پیام نور معتبر هست و در کل در وحله اول کار و رزومه خودتون رو بررسی می کنند.

موفق باشید

شما که می فرمایید فوق رو از مالزی دریافت کردید پس حتما مدارک دوره لیسانس رو قبلاً تایید و ترجمه کرده بودید که به مالزی تشریف بردید!!

پس الان دقیقاً چی رو در حال اماده کردنید تا برای پوزیشن به آلمان برید؟

Junior Member

سلام به دوستان
    نیازمند راهنمایی هستم
    دانشجوی پیام نور اهواز بودم امسال درسم تمام شد . برای گرفتن گواهی موقت و ریز نمرات جهت ترجمه رسمی مشکل دارم . رفتم دانشگاه میگن باید نامه اعزام سربازی بیاری بعد ریز نمرات و گواهی میدیک در صورتی که میخوام مدارکم را برای پذیرش مستر ارسال کنم
    در حال حاضر مطمینم دانشگاه ما از فرایند کامل اطلاعی نداره
    فرایند کامل دریافت ریز نمرات و گواهی موقت ، ترجمه ، و ..... در دانشگاه پیام نور به چه صورت میباشد ؟

ممنون از شما

Junior Member

بعد از کلی درگیری با دانشگاه نظام وظیقه استان خوزستان و پیام نور مرکزی استان که به هیچ عنوان اطلاعاتی در مورد خروج از گشور مشمولین نداشتن با وزارت علوم تماس گرفتم و راهنمایی کردن
    برای کسایی که میخوان مدارکشون را برای اپلای بفرستن و در فرجه 1 ساله نظام وظیفه بعد از فارق التحصیلی هستن .
    1- مدرکی مثل گواهی موقت دانشنامه و مربطه با پایان تحصیل به شما داده نمیشه . ( ایرادی نداره )
    2- ریز نمرات رسمی تحویل داده نمیشه ( بجاش برید دانشگاه و درخواست به ریز نمرات تایید نشده بدید . )
    3- ریز نمرات تایید نشده رو ترجمه کنید که نه مهر مترجم میخوره و نه مهر دادگستری . ( ولی شما ریز نمرات دارید )
    با دانشگاه مقصد مکاتبه کتید و توضیح بدید که به شما نه ریز نمره رسمی و نه گواهی موقت داده میشه .
    4- زمانی که پذیرش گرفتید پذیرش شما مشروط حساب میشه .
    5- میرید وزارت اونجا میگید دانشگاه قبول شدم . وزارت به شما یه نامه به شما میده میبرید نظام وظیفه . نظام وظیفه نامه دوباره میده که وظعیت مشمول مشخص شده و بعد چنتا نامه بازی اداری میتونید یسری گواهی های رسمی از دانشگاه تحوبل بگیرید.
    6 حالا دوباره گواهی رسمی ترجمه میکنید و تحویل دانشگاه مقصد میدید

من كارشناسي برق پيام نور ميخوانم بخاطر داشتن پايان خدمت و مسئله اي كه داشتم زياد مرخصي تحصيلي گرفتم(4 سال)بخاطر همين امسال دوباره امتحان دادم و همان رشته را پيام نور باز قبول شدم . اما دو مشكل است من ميخوام بدونم كدام يكي را انتخاب كنم و دانشگاههاي خارج چطورنگاه ميكنند تا من يكي از اين دو را انتخاب كنم . اولي گرايش رشته ام را در مدرك مي زنه ولي چون مرخصي تحصيلي زياد گرفتم فارغ التحصيلي ام عملا 7 الي 8 سال طول مي كشه ولي دومي كه امسال قبول شدم ظاهرا ورودي هاي امسال پيام نور در مدركشون گرايششون ثبت نميشه و فقط ميخوره مهندسي برق نميخوره مهندسي برق كنترل . الان من ماندم كداميكي را انتخاب كنم وان يكي را انصراف بدم تا براي گرفتن پذيرش بخاطر اين مسئله مشكل برام پيش نيايد اولي مدت تحصيلي زياد ميشه دومي در مدركم گرايش رشته برق نميخوره ظاهرا . دانشگاهايي خارج غير از معدل و ... درخصوص اين دو انتخاب من كدام را نگاه ميكنند و من بايد كدام يكي از اين دو را انتخاب كنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

Smile پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

به من گفتن برای آزاد کردن مدرک ارشدم باید اول دانشنامه لیسانسم رو بیارم، اولش سکته کردم، چون واسه لیسانس پیام نور بودم، و طبق تجربه های قبلی که از پیام نور داشتم که هیچوقت کار راه نمینداختن با خودم گفتم عمرا اگه حالا حالاها بهم دانشنامه بدن، با ناامیدی رفتم سازمان مرکزی پیام نور کل کشور،وقتی بهشون گفتم چقدر عجله دارم در کمال ناباوری انقدر سریع به کارام رسیدگی کردن که در عرض یک روز دانشنامه م رو تحویل گرفتم. اومدم اینجا واسه شما که عجله ندارید مراحل قانونیش رو بنویسم تا بدونید الان چقدر راحت می تونید در عرض یکی دو ماه دانشنامه تون رو از پیام نور شهرتون بگیرید.
    مرحله اول: برید دانشگاهتون پیش کارشناس رشته تون و ازش یه رمز ورود جهت فعالسازی کاربر سیستم گلستان بگیرید.
    مرحله دوم: وارد سیستم گلستان بشید و گزینه پیشخوان خدمت رو بزنید.
    مرحله سوم: گزینه ارسال مدارک رو بزنید.
    چهارم: در بالا قسمت درخواست جدید را انتخاب کنید.
    پنجم: قسمت دریافت فیزیکی رو انتخاب کنید.
    ششم: گزینه مدرک 1 رو بزنید.
    هفتم: گزینه دانشنامه رو بزنید.
    هشتم: کلیه اطلاعاتی درخواستی مربوط به خودتون(دانشجو) رو وارد کنید.
    نهم: گزینه بررسی تغییرات رو بزنید.
    دهم: گزینه "ایجاد " رو بزنید.
    بعد این مراحل دانشنامه شما میره تو مرحله آماده سازی و ارسال به دانشگاهتون ، و شما از طریق همین پرتال، قسمت پیشخوان خدمت، می تونید چگونگی انجام مراحل کارتون رو پیگیری کنید و بفهمید دانشنامتون رسیده به شهرتون یا نه؟
    ضمنا یادتون نره برای تحویل گرفتن دانشنامه شخص دانشجو یا وکیل با ارائه وکالت نامه محضری میتونه اونو بگیره و حتما باید اول مدرک موقت رو تحویل بده تا بتونه دانشنامه رو تحویل بگیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    law & sociology shahid beheshti university and international law at university of tehran

سلام و خسته نباشید
    فارغ التحصیل مقطع لیسانس دانشگاه پیام نور تهران جنوب هستم

دانشنامه و ریزنمرات رسمی ام را گرفته ام

الان ریزنمرات { انگلیسی} رسمی دانشگاه که روی سربرگ دانشگاه باشد و در پاکت دانشگاه گذاشته شده باشد رانیاز دارم.

مرکز تهران جنوب گفت چنین چیزی نمی دهند

تا حالا کسی موفق به گرفتن ریزنمرات انگلیسی رسمی پیام نورشده است ؟ اگر لطف کنید راهنماییم کنید متشکر می شوم

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)