صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 17181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 287

موضوع: دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط hellena نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    فارغ التحصیل مقطع لیسانس دانشگاه پیام نور تهران جنوب هستم

دانشنامه و ریزنمرات رسمی ام را گرفته ام

الان ریزنمرات { انگلیسی} رسمی دانشگاه که روی سربرگ دانشگاه باشد و در پاکت دانشگاه گذاشته شده باشد رانیاز دارم.

مرکز تهران جنوب گفت چنین چیزی نمی دهند

تا حالا کسی موفق به گرفتن ریزنمرات انگلیسی رسمی پیام نورشده است ؟ اگر لطف کنید راهنماییم کنید متشکر می شوم

با سپاس
    فکر نکنم همچین کاری بکنن. باید از خود دانشگاه که تحصیل کردید سوال کنین. اما سوال من اینه که چه نیازی هست؟ همون فارسی رو ترجمه کنید، مهر بزنید و فوقش برید دانشگاه بگید بذارن تو پاکت آرم دارم و در پاکت رو مهر و موم کنن.

ریزنمرات رو سیستم پرینت میکنه و سیستم همه دانشگاه های زیرمجموعه پیام نور یکیه (تحت وب). فکر نکنم سیستم بتونه اینگلیسی چاپ کنه. یکی از نیازهای اول همچین چیزی اینه که معادل اینگلیسی تک تک درس ها تو سیستم ثبت شده باشه. این کارا شاید فقط تو ۲-۳ تا دانشگاه برتر کشور ممکن باشه.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

سلام دوستان. خواهشن توی فوریت هستم جواب بدید. من مدرک موقت و کارنامه کلی از پیام نور گرفتم. آیا سایت نشا اینها رو برای ترجمه تأیید میکنه؟؟ توی صفحات قبل خوندم که کارنامه کلی با ریزنمرات فرق داره و کارنامه قابل ترجمه نیست؟ راسته؟ معاون کل آموزشی دنشگاه پیام نور ما میگفت همین(ها) رو تو سایت آپلود کن حله؟ و آیا مدرک موقت قابل ترجمه هست؟ بعضیا میگن اره بعضیا نه؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

سلام... مدرک موقت تا جایی که من میدونم قابل ترجمه نیست ولی کارنامه کلی رو ببر تو سایت آپلود کن تا تایید بشه. بعدش ببرش ترجمه کن دیگه حله. واسه مدرک موقت گرفتن هم از پیام نور اصلا سخت نیست من یک روزه گرفتم. درستش اینه که تو سایت درخاست بدی یک ماه بعد اصل دانشنامت میاد دانشگاه محل تحصیلت. ولی من چون وقت نداشتم یه راست رفتم پیام نور کل تو ازگل یه صبح تا ظهر بدوبدو کردم تا ساعت 12 ظهر دانشنامه م دستم بود. سخت بود ولی شد.

مرسی. پس من برم سازمان مرکزی یه روزه میتونم دانشنامه و کارنامه کلی بگیرم؟ اصلأ کارنامه کلی با ریزنمرات فرق داره؟؟ چون اون چیزی که به اسم ریزنمرات دادن به من توی پیام نور خودمون عنوان کارنامه کلی خورده روش..

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

سلام دوستان . مدرک کارشناسی توی ساختمان مرکزی پیام نور هست و آماده تحویل . ولی برای تحویل خارج از نوبت از من مدرکی خواستن که از سمت دانشگاه خارجی گفته باشه مدرک رو میخواهیم . من برای WES کانادا میخوام مدرک رو ترجمه کنم و همراه ریز نمرات بفرستم . حالا به نظرتون من چه مدرکی رو ارایه بدم به پیام نور ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دانشگاه پیام نور یا غیر انتفاعی

سلام
    حتما باید گواهی اشتغال به تحصیل رو بگیریم ار دانشگاه پیام نور؟ اگر فارغ التحصیل شده باشیم چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moondiby نمایش پست ها
    به من گفتن برای آزاد کردن مدرک ارشدم باید اول دانشنامه لیسانسم رو بیارم، اولش سکته کردم، چون واسه لیسانس پیام نور بودم، و طبق تجربه های قبلی که از پیام نور داشتم که هیچوقت کار راه نمینداختن با خودم گفتم عمرا اگه حالا حالاها بهم دانشنامه بدن، با ناامیدی رفتم سازمان مرکزی پیام نور کل کشور،وقتی بهشون گفتم چقدر عجله دارم در کمال ناباوری انقدر سریع به کارام رسیدگی کردن که در عرض یک روز دانشنامه م رو تحویل گرفتم. اومدم اینجا واسه شما که عجله ندارید مراحل قانونیش رو بنویسم تا بدونید الان چقدر راحت می تونید در عرض یکی دو ماه دانشنامه تون رو از پیام نور شهرتون بگیرید.
    مرحله اول: برید دانشگاهتون پیش کارشناس رشته تون و ازش یه رمز ورود جهت فعالسازی کاربر سیستم گلستان بگیرید.
    مرحله دوم: وارد سیستم گلستان بشید و گزینه پیشخوان خدمت رو بزنید.
    مرحله سوم: گزینه ارسال مدارک رو بزنید.
    چهارم: در بالا قسمت درخواست جدید را انتخاب کنید.
    پنجم: قسمت دریافت فیزیکی رو انتخاب کنید.
    ششم: گزینه مدرک 1 رو بزنید.
    هفتم: گزینه دانشنامه رو بزنید.
    هشتم: کلیه اطلاعاتی درخواستی مربوط به خودتون(دانشجو) رو وارد کنید.
    نهم: گزینه بررسی تغییرات رو بزنید.
    دهم: گزینه "ایجاد " رو بزنید.
    بعد این مراحل دانشنامه شما میره تو مرحله آماده سازی و ارسال به دانشگاهتون ، و شما از طریق همین پرتال، قسمت پیشخوان خدمت، می تونید چگونگی انجام مراحل کارتون رو پیگیری کنید و بفهمید دانشنامتون رسیده به شهرتون یا نه؟
    ضمنا یادتون نره برای تحویل گرفتن دانشنامه شخص دانشجو یا وکیل با ارائه وکالت نامه محضری میتونه اونو بگیره و حتما باید اول مدرک موقت رو تحویل بده تا بتونه دانشنامه رو تحویل بگیره.

سلام بعد از زدن گزینه ایجاد ، کار دیگه ای لازم نیست ؟

سلام دوستان
    من مدارک لیسانس و پیش دانشگاهی و دیپلمم رو با ریز نمرات همشون ترجمه رسمی کردم
    با مهر وزرات خارجه و دادگستری
    میخوام بفرستم دانشگاه تورنتو برای تایید
    ولی زده، غیر از اینکه ترجمه ها و اصل هارو عکس اسکن شده ش رو تو سایت دانشگاه آپلود مینید، اصل مدارک باید از دانشگاهتون مهر و موم شده از طریق پست به دانشگاه تورنتو فرستاده بشه
    من پیام نور بودم
    و از طریق کنکور سراسری وارد شدم
    برای گرفتن ces از دانشگاه تورنتو
    که یه جورایی تاییده مدرک لیسانسم میشه
    کسی تا حالا این کارو کرده؟

Post پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط hellena نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    فارغ التحصیل مقطع لیسانس دانشگاه پیام نور تهران جنوب هستم

دانشنامه و ریزنمرات رسمی ام را گرفته ام

الان ریزنمرات { انگلیسی} رسمی دانشگاه که روی سربرگ دانشگاه باشد و در پاکت دانشگاه گذاشته شده باشد رانیاز دارم.

مرکز تهران جنوب گفت چنین چیزی نمی دهند

تا حالا کسی موفق به گرفتن ریزنمرات انگلیسی رسمی پیام نورشده است ؟ اگر لطف کنید راهنماییم کنید متشکر می شوم

با سپاس
    با سلام...وارد سامانه خدمات آموزشی وزارت علوم بشید قسمت اداره کل دانشجویان داخل
    http:/mad.saorg.ir/EDUS/Default.Aspx
    درخواست تایید مدارک
    موفق باشید

دوستان پیام نوری برای دریافت ریزنمرات قابل ترجمه، با ارایه اسکنی از اصل مدرک کارشناسی(دانشنامه)، به سایت زیر مراجعه کنن
    Http:/mad.saorg.ir/EDUS/Default.Aspx
    قسمت درخواست تایید مدارک
    لطفا به همه اطلاع رسانی کنین راحت اقدام کن خیلی راحته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)